Kādi ir simptomi mānijas depresijas sindromu
 Depresijas sindroms ir sāpīgs stāvoklis personas, ko raksturo kā dažādu garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem. Un, lai gan daudzi cilvēki ar depresiju nozīmē parasti garlaicība, skumjas un apātija, saprast šo patoloģiju tikai izpausme no šiem simptomiem nav taisnība. Patiesībā, depresija ir diezgan nopietna slimība, kas ietekmē fizisko un cilvēku veselību, un dažkārt var novest pie neatgriezeniskām sekām. Tāpēc, depresīvu sindroms nepieciešama rūpīga diagnostika un ārstēšana bieži ir garš.

Manic depresijas sindroms

Depresija dažādi cilvēki var attīstīties kādu patoloģiju, kas ir gan kopīgas iezīmes un īpašs. Nesenie raksturīgi tikai specifiskus šķirņu šo slimību valsts, un palīdzēt noteikt to, nosakot diagnozi. Tātad, maniakāli depresīvu sindroms, ko raksturo pārmaiņus diviem galvenajiem posmiem - mānijas un depresijas, ik pēc laika, kas var padarīt periodisku apgaismību.

Pirmo posmu raksturo šādi simptomi depresīvā sindroma:

 • Uzlabojiet garastāvokli;
 • Enerģētika;
 • Psihomotorās uzbudinājums;
 • Active žestikulēšana;
 • Paātrinājums no domāšanas procesus.

Šajā posmā pacients parasti daudz runāt un smieties, viņš bieži vien pārvērtē savas spējas, un uzsākt darbu, kas patiesībā nevar veikt. Bieži vien viņš ir pārliecība savā ģēnijs, tāpēc pacienti ar mānijas-depresijas sindromu var uzdoties mākslinieki, dzejnieki, aktieri un tā tālāk. D.

No otras puses, depresīvā fāze ir pilnīgi pretējs no pirmā. Šajā posmā, pacientam šādi simptomi:

 • Apspiesti;
 • Melanholija garastāvoklis;
 • Stīvums;
 • Apjukums domāšanas procesus.

Depresijas fāze parasti ilgst ilgāk mānija, un biežums šo valstu dažādiem cilvēkiem ir atšķirīgs no dažām dienām līdz mēnešiem. Jāatzīmē, ka pacientiem ar mānijas-depresijas sindromu parasti apzinās un pat kritiska pieeja savu stāvokli, bet nespēj tikt galā ar to.

Vieglākos gadījumos ārstēšana depresīvā sindroma šāda veida var veikt ambulatoro pamata, tajā pašā smago - stāv uz vietas, ar spēcīgu anti-depresantus.

Astēniski-depresijas sindroms

Astēniski-depresīvu sindroms medicīnā minēts garīgi traucējumi, ko raksturo tādas funkcijas kā:

 • Vispārējs vājums ķermeņa;
 • Nogurums;
 • Trauksme;
 • Biežas galvassāpes;
 • Paaugstināta jutība;
 • Apjukums kustību, runas un domāšanas procesu.

Iemesli šāda veida depresija var iedalīt iekšējā un ārējā. Pirmajā grupā ietilpst dažādas stresa situācijām un patoloģisko stāvokli emocionālo sfēru. Ārpus iemeslus astēniski-depresijas sindroms - ir visādas slimības, piemēram: onkoloģiskās saslimšanas, smagas operācijas, ievainoto, infekcijas, sirds un asinsvadu sistēmas slimības, un tā tālāk D..

Pusaudži un jaunieši simptomus depresijas sindromu var iegūt šāda veida spilgts negatīvas nozīmes. Šajā gadījumā, viņi piebilda tādas funkcijas kā:

 • Regulāras tantrums;
 • Raupjums;
 • Dusmas un aizkaitināmība;
 • Nepamatotas protesti.

Ilgstoša slimība bieži pilns ar rašanos vainas komplekss, pievienojās baigs novērtējumu par to, kā ar ārpasauli, un par savu valsti. Turklāt, astēniski-depresīvu sindroms ietekmē fizisko veselību personas. Ņemot vērā šīs patoloģijas pārkāpumi rasties gremošanas sistēmu, palielina spiedienu, gremošanas apetīti un miegu, bieži traucē menstruālo ciklu sievietēm, seksuālā vēlme ir zaudēta un tā. D.

Jāatzīmē, ka raksturīga iezīme šķirnes depresijas ir uzlabot psihoemocionālo stāvokli slimu personu pēc likvidēšanas fizisko slimību simptomiem vai labu atpūtu.

Ārstēšana depresīvā sindroma, kas šajā gadījumā, ir atkarīgs no slimības smaguma pakāpes. Dažos gadījumos pacients var palīdzēt īsu terapijas sesiju, bet vairāk uzlabotas prasīs ne terapeits tikai ilgi Protams veikta, bet arī izmantot antidepresantus un sedatīvu uz ilgu laiku.

Noraizējies-depresijas sindroms

Šķirnes patoloģijas nosaukums runā pats par sevi: galvenie simptomi šāda veida depresijas sindromu ir trauksme un panikas. Svarīgi, šie simptomi ir vairāk izplatīta pusaudžiem, un tāpēc šāda veida depresija ir vērojama vairumā gadījumu ir noteikts pārejas posms. Tas ir saistīts ar paaugstinātu emocionalitāti, neaizsargātību un pat mazvērtības komplekss, kas rodas šajā posmā.

 Depresijas sindroms - ārstēšana un profilakse
 Noraizējies-depresīvu sindroms izpaužas sāpīgas bailes no cita rakstura, kas pakāpeniski pārveidota fobiju. Ļoti bieži, pusaudžiem, kas attīsta sindroms, pārbijusies sods -. Pēc pilnīgas un nepilnīgas lietām, jo ​​tie nav skaisti, gudri, talantīgi, un tā tālāk D. nozīmīgs simptoms depresijas sindromu šajā gadījumā ir gandrīz pilnīgs zaudējums iespējas objektīvi novērtētu apkārtējā pasaulē, dažādās situācijās, un tā paša personība. Tas viss šķiet pacientam šajā drūmajā gaismā, kā to uztver ļoti naidīgi.

Ņemot to vērā, tā var attīstīties kā vajāšanas. Bieži vien pacienti tic, ka viņi visi ir krāpšanos, pielāgojot dzīves situācijas, lai šī slazda viņiem. Cilvēki apkārt tiek uztverti kā ienaidnieka aģentiem, kas seko viņu katru kustību. Neuzticība, aizdomas, pārmērīga jutība pārvēršanai pastāvīgajos iezīmes nemierīgi-depresijas sindromu, aplaupīts pacientam visu enerģiju un spēku, lai cīnītos ar realitātes neesošiem briesmām.

Ārstēšana depresijas sindromu šajā gadījumā paredz tūlītēju palīdzību profesionālās terapeits, iespējams, izmantojot sedatīvu narkotiku ietekmi.

Яндекс.Метрика