Derealization

Derealization ir garīgi traucējumi, ir pretrunā ar apkārtējās pasaules uztveri un notikumiem tajā. Traucējumi ir pievienota izslēgšana no sociālās aizsardzības, sajūta Derealization ir garīgi traucējumi
 nerealitātes un nošķirtība no sabiedrības.

Cēloņi un simptomi derealization

Derealization sindromu pavada izkropļota realitātes uztveri, depresija un nepareizs spriedums par apkārtējo telpu. Pacienti self-saglabājušās un atbilstoša uzvedība.

Šī slimība ir psihiski un neirotisks raksturs, un bieži vien ir saistīta ar depresiju, nervozitāte un nemiers.

Pie sirds visvairāk no iemesliem derealization ir atņemšana un tās sekas. Tā rezultātā, izkropļota realitātes uztveri kļūst neskaidrs, lēns, svešs un dīvaini. Visi notikumi un parādības ārstēti pacienti ar filmu un migla, un dažkārt uztver kā rotājumi.

Galvenie iemesli derealization ir:

 • ilgstoša apspiešana savām vēlmēm un neiespējamību pašrealizācijas sabiedrībā;
 • smaga stress, hronisks nogurums un izsīkums;
 • Reģistratūra narkotisko un psihotropo vielu;
 • traumatiski situācijas psiholoģiskās un fiziskās īpašības - negadījums, zaudējums mīļoto, panikas lēkmes, uc

Derealization sindroms bieži līdzīgi depersonalizācija, bet ir simptomi dažāda rakstura un vārda brīvību. Galvenie simptomi derealization saistītas ar garīgās izmaiņas, zaudējums orientāciju telpā un laikā, atsvešināšanās no sociālās vides un sociālās spraugas svyazey.K derealization var izraisīt ilgstošu depresiju un ciešanām, izolācija un atteikšanās sazināties ar cilvēkiem.

Psihiatrijā un neiroloģijā ir šādi simptomi derealization:

 • izkropļojums uztverē apkārtējās pasaules;
 • izkropļojums uztverē pieskārienu un skaņas;
 • trūkums krāsu uztveres;
 • palēnināšanos vai pilnīga beigu laiks;
 • trūkums uztveres savu darbību sabiedrībā, sajūtu par sevi novērošanas un citiem no ārpuses.

Diagnoze slimības

Derealization sindroms diagnosticēta psihiatrs un neirologs klātbūtnē psihopatoloģija. Derealization ieņēmumi bez iedomātu uztveri, ilūziju un halucinācijas, psihiskās automātisms.

Diagnosticēt slimības pacients jāizskata neirologa un psihiatra, kas, lai noteiktu precīzu diagnozi, izmantojot mēroga Nuller.

Ja nepieciešams, Ārstēšanai derealization piemēroti tazepam
 nosaka asins un urīna analīzes, ultraskaņas un MRI smadzenēs.

Ārstēšana derealization

Ja derealization nav pagaidu aizsardzības mehānisms psihe, tās ārstēšana ir jārisina neirologi, psihoterapeiti un psihologi. Derealization sindroms jāapstrādā kopā ar galveno garīgām slimībām, un saskaņā ar pacienta stāvokļa.

Sākuma stadijā ārstēšanas derealization ir noteikt cēloņus slimībām un to novēršanai.

Pēc veida derealization izvēlēts narkotiku un medikamentu. Zāļu terapijas struktūra ietver šādus produktus:

 • trankvilizatori (Phenazepam, elenium, tazepam, uc);
 • ierakstiet selektīvas antidepresantus (venlafaxinum, gabapentīna, uc);
 • vitamīni un multivitamīnu.

Galvenā iezīme ir izvēle ārstēšana derealization individuālo terapiju, kas ietekmēs kopumu par pathogenetic aspektu šīs slimības ir. Ārstēšana tiek noteikts, ņemot vērā psiholoģisko personības tipa pacienta veģetatīvo nervu sistēmu neiromediatoru un statusa sistēmā.

Modern terapija, kuras mērķis ir novērst simptomus derealization, sastāv no psiholoģiskām modulācijas paņēmienu, psihoterapijas metodes atjaunošana, hipnoze, programmas sinhronizācijas modulāciju un sensoro stimulāciju, izziņas paņēmieniem, un krāsu terapija.

Efektīva ārstēšana derealization ir iecelšana īpašu autopsihoterapii, dzīves apstākļus pacientam, normalizētu miega, atpūtas un uztura uzlabošanu. Pacientiem ir regulāras fiziskās aktivitātes, kontrastu dušas, masāžas, peldēšana un relaksācijas procedūras.

Яндекс.Метрика