Dermatofibroma

Dermatofibroma ir labdabīgi ādas maza. Dermatofibroma var parādīties jebkurā vietā uz ķermeņa, bet visbiežāk ir pleciem, muguras augšējās, kājas un potītes. Lielākā daļa ir atrodami pieaugušo izglītība, bērni - daudz mazāk. Izglītība var būt pelēka, rozā, brūns vai sarkans, dažreiz ar laiku tas būs krāsa mainās. Tā uzskata, cieta un atgādina Dermatofibroma rūdīts vienreizēju zem ādas. Ādas veidojumu galvenokārt veido šķiedrains audu šķiedraina un satur histiocytes un fibroblastus. Ja dermatofibromu izspiest pusēs, tad uz virsmas parādās nelielu bedri. Dermatofibromu sauc arī sklerozējošu hemangioma vai šķiedrains histiocytoma. Dermatofibroma - labdabīgi veidojumi uz ādas

Kā likums, dermatofibromas neradīs būtiskas neērtības. Tie ir praktiski nesāpīga, bet daži cilvēki var izraisīt niezi un vieglas sāpes. Visbiežāk redzējis sporādiski dermatofibromas, bet dažiem pacientiem var satikties un vairāku. Izglītība ir reti vairāk nekā vienu centimetru diametrā.

Iemesli dermatofibromas

To izmanto, lai būt, ka Dermatofibroma ir reakcija uz kodumiem dažādu kukaiņu vai traumas, bet šī versija nav plaši izplatīta. Precīzs iemesls dermatofibroma nav zināms. To daļēji var izskaidrot ar slimības veidu izturīgs. Pirmkārt, izglītība atgādina saspringts mezglu izmēru nelielu zirņiem. Laika gaitā šī dermatofibroma, tā krāsa un blīvums maiņa nedaudz.

Ārsti piešķirt šādas dermatofibromas visticamāk cēloņiem:

 • Seksuālā predispozīciju. Sievietes ir jutīgāki nekā vīrieši.
 • Ādas bojājumus. Dermatofibroma var rasties kā rezultātā kukaiņa kodums, ērkšķis iedurt, uc
 • Iedzimta faktors. Slimības cēlonis bieži vien ģimene iedzimta faktors.
 • Age. Visbiežāk Dermatofibroma veidojas pusmūžam. Bērniem, slimība ir reta.

Simptomi dermatofibromas

Visbiežāk simptomi dermatofibroma ir šādi:

 • blīvējuma notiek uz ādas virsmas, kas var asiņot, kad bojāts;
 • audzēji visbiežāk uz kājām zem ceļgala rajonā, bet var parādīties uz rokām un rumpi;
 • kad nospiests Dermatofibroma flexes iekšu;
 • dermatofibroma krāsa būtiski atšķiras no normālas ādas toni;
 • cilvēkiem ar tumšu ādas izglītību, parasti ir tumšāku toni;
 • Dažreiz, kad jūs pieskarties neoplastiskas sāpes var rasties un nieze.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ļoti bieži dermatofibrosarcoma (ādas vēža veids) pirmajā posmā ir līdzīgi simptomi dermatofibroma. Tāpēc ir svarīgi, lai tērēt laiku, un tajā izpausmi pirmajiem simptomiem pie ārsta. It īpaši pievērst uzmanību, ja izglītība ir strauji pieaug izmēros, maina krāsu vai formu, tas izraisa stipras sāpes vai asiņošana.

Diagnoze dermatofibromas

Ārsts parasti var diagnosticēt dermatofibromu pēc vizuālas pārbaudes pacientam. Ja uzkrāšanās uz ādas nav asiņot un nav vizuāli līdzīgas dermatofibromu, ārsts var veikt biopsiju. Lai to izdarītu, ārsts noņemt nelielu gabalu Izglītības un rūpīgi izvērtēt to zem mikroskopa. Ar biopsijas var diagnosticēt dažādas slimības, tostarp vēzi. Pirms pacientam iziet biopsijas vietējo anestēziju.

Ārstēšana dermatofibromas

 Pārcelšanās - visizplatītākais veids ārstēšanas dermatofibromas
 Pati par sevi, slimība nav pagājis, un bez pienācīgas ārstēšanas Dermatofibroma paliek ar pacientu visā viņa dzīvē. Ja izglītība ir pārāk redzamās vietās vai pacients pastāvīgi ievainots tos (procesā mērci vai komisijā citiem pasākumiem), ir vēlams, lai izdzēstu dermatofibromas. Tas ir arī labākais izvēlēties dzēst dermatofibromas ja tas izraisa pacienta diskomfortu, sāpes un niezi.

Tā dermatofibromas atrodas dziļi zem ādas, lai novērstu tos padarītu samazināt dziļajos ādas slāņos. Pēc izņemšanas dermatofibrom bieži paliek diezgan ievērojamas rētas. Ja procedūra iet labi, pacients ir atļauts doties mājās tajā pašā dienā. Komplikācijas attīstīt ļoti reti, un tie ir saistīti, kā likums, nevis pati slimība, bet ar sliktas kvalitātes procedūras.

Alternatīva terapija dermatofibromas ir griešana savu augšējo daļu. Bet biežāk, pēc šādas apstrādes, tas atkal pieauga ar ātrumu dažus gadus vēlāk.

Pēc izņemšanas rētas uz dermatofibromas, bet joprojām ir ļoti svarīga, bieži izraisa niezi. Laika gaitā tas ir izlīdzinās un kļūst bālāka. Šodien ir daudz kosmētiskās procedūras, kas ļauj jums veikt rēta mazāk pamanāmas. Tomēr jāapzinās, ka šīs procedūras var notikt tikai pēc noteikta laika pēc ārstēšanas dermatofibromas. Ārstēšanai rētas, jūs varat izvēlēties vienu no šādām metodēm:

 • lāzera terapiju, ar kuru tas ir iespējams, lai efektīvi novērstu apsārtumu;
 • steroīdu injekcijas fani rētu;
 • īpašu silikona gels, kas palīdz izlīdzināt malas rētu;
 • ļoti lielas rētas var ķerties pie operācijas.
Яндекс.Метрика