Dermatīts herpetiformis

 Niezoši izsitumi - pirmais simptoms dermatīts herpetiformis
 Dermatīts herpetiformis (Duhring dermatīts, priruginoznaya pemphigus, Bulozs dermatīts, polimorfs) - iekaisuma slimība mutes gļotādu un ādu. Šis ādas bojājumi, kas saistīti ar hronisku dermatozes nezināmas etioloģijas. Dermatīts herpetiformis Duhring bieži attīstās pacientiem vecumā no 20-45 gadiem, un sievietes cieš divreiz biežāk vīriešiem.

Šis ādas slimība pirmo reizi tika aprakstīta ar amerikāņu dermatologs L. Dühring. Pēc viņa teiktā, daudzi zinātnieki ir izpētījusi šo slimību, bet cēlonis tā vēl nav zināms. Dažādos zinātniskos pētījumos nav pierādīta jebkāda vīrusu vai baktēriju specifisku faktoru dermatīts herpetiformis. Daži zinātnieki ir saistītas ar šo slimību ar endokrīnās sistēmas traucējumi un iedzimtām slimībām. Citi zinātnieki runāja par dabu alerģisko dermatītu herpetiformis, kā slimība rodas uz fona malabsorbciju zarnās un palielināta jutība pacientu pret narkotikām, kas satur joda savā sastāvā.

Simptomi un dermatīts herpetiformis Duhring par

Par polimorfs Bulozs dermatīts raksturo paroksismālo izskatu ādas un gļotādām, cilvēka ķermeņa polimorfs niezoši izsitumi formā papulas, plankumi, burbuļi, nātrene elementi blisteriem. Blisteri līdzināties izsitumi blisteros veidojas dzelt. Bubbles forma var būt gausa, un blīvs. Satura burbuļi var būt duļķains, skaidra vai hemorāģisko. Kad burbuļi pārsprāgt, tie kalst un veido medus-dzeltens vai asiņaini kunkuļi kādos vēlāk iestājas epithelialization. Ar to sadzīšana uz ādas pigmentācija paliek. Par papulas parasti tiek iesniegta pryschevidnoy burbuļi formu. Visi elementi ir sagrupētas pusgredzenus izsitumi, gredzeni un vītnes.

Visiem dermatīts herpetiformis Duhring formām raksturīga dedzināšanas sajūta un nieze vietā ādas bojājumu. Plankumi līdzināties vešanas apļi, gredzeni un apļi ar robains malām. Kad slimība ir visbiežāk izsitumi parādās uz gludas virsmas pleciem, rokām, augšstilbiem un sēžamvieta, sakrālajā un lāpstiņas rajonā, uz skalpa galvas, kakla un sejas (uz robežas matu augšanu). Gremošanas traucējumi sakarā ar paaugstinātu jutību pret glutēna (dārzeņu olbaltumvielu graudaugu) notiek deviņi no desmit pacientiem. Nieze, dedzināšana un tirpšana no šķietami veselu ādu parasti notiek 10-12 stundas pirms pazīmes izsitumi.

Bērniem, izsitumi bet dermatīts herpetiformis parasti pārstāv vienu elementu, bieži burbuļi. Atsevišķās Pacientiem ar ādas izsitumi izsitumiem un erozijas veidā burbuļi uz mutes gļotādu.

Tā kā nav pienācīgas ārstēšanas dermatīta herpetiformis var izstiept daudzus gadus. Slimība periodiski kļūst pasliktina, bet var izzust uz visiem laikiem. Gadījumi, kad slimība iet prom, pēc daudziem gadiem kopš tās pirmsākumiem.

Smagas dermatīta herpetiformis pacienta veselība var apdraudēt sarežģījumiem, kas rodas fonā garajiem gremošanas traucējumiem.

Diagnoze un ārstēšana dermatīts herpetiformis

Mājās, jūs varat diagnosticēt slimības, izmantojot joda testu. Lai sagatavotu divu procentu šķīdumu kālija jodīda jāpievieno glāzi ūdens pusi tējkarote kālija jodīda. Tad jūs dzert tikai trīs ēdamkarotes sagatavotā šķīduma.  Sulfargin - ārpus sulfonamīda narkotiku ārstēšanai dermatīta herpetiformis Duhring

Tāpat ir iespējams sagatavot ziedi no vienas puses, vazelīnu un vienas daļas kālija jodīda. Iegūtais ziede jāattiecas kompresi uz ādas īslaicīgi jomā viens no fokusā. Jaunu elementu izsitumu parādīšanās ir reakcija uz cilvēka ķermeņa joda.

Patiesais iemesls ādas izsitumi var noteikt dermatologa. Dermatologs būs diagnosticēt par histoloģiskai izmeklēšanai audu rezultātus.

Galvenais līdzeklis dermatīts herpetiformis ir zāles, kas satur sēru tās sastāvu (sulfonamīdiem un sulfoniem). Gatavojoties ārīgai lietošanai parasti tiek iecelti aģenti ar kortikosteroīdu un darvas sastāvā.

Kad gremošanas ārsts parasti iesaka lipekļa diētu, izņemot auzu, rudzu, kviešu, miežu, prosas un citiem graudaugiem, kā arī pārtikas produktus, kas sastāv no joda. Pieskaitot uzturā rīsu, kukurūzas, kartupeļu un kviešu mēneša traucējumiem gremošanas funkcijas laikā parasti tiek atjaunota.

Mājās, turklāt jūs varat izmantot dažādus veidus, kā uzlabot organisma aizsargspējas. Stiprināšana terapija var ietvert regulāras fiziskās aktivitātes, vitamīnu kompleksus un dažādu enerģijas bagātinātājiem. Lai noņemtu iekaisumu dermatītu herpetiformis Duhring bojājumi var ārstēt ar pulveri jebkuru sulfa narkotiku 10-14 dienas.

Яндекс.Метрика