Disfunkcionālas dzemdes asiņošana

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana ir patoloģisko parādība, kas tiek pievienots sievietes asiņošanu no dzemdes.  Disfunkcionālas dzemdes asiņošana ir patoloģiskā parādība
 Šī asiņošana var izraisīt hormonālie traucējumi, menopauze, traumu un dzimumorgānus slimībām.

Cēloņi un simptomi disfunkcionālas dzemdes asiņošana

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana ir pārkāpums funkcionēšanas olnīcas. Tie asiņošana atšķirīgs acikliskās, nepareizo menstruālo ciklu klātbūtne ar mainīgu periodus ilgstoša asiņošana no 10 dienām līdz 2 mēnešiem.

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana ir vairāku veidu - nepilngadīgais vecumā no 13-17, reproduktīvās vecumā 18-45 gadi, un menopauze pēc 50 gadu vecumā. Katrā no šiem posmiem, galvenais iemesls asiņošanas ir hormonāla slimība.

Disfunkcionālas asiņošana nepilngadīgo periodā ir saistīts ar attīstību reproduktīvās sistēmas un izraisa virkni pārkāpumu funkcionēšanas dzimumorgāniem.

Laikā reproduktīvā periodā dzemdes asiņošana izpaužas menstruālā cikla laikā un palielina asins zudumu. Arī izraisa traucējumi var būt iekaisums, endokrīnās slimības, aborti, stress, utt

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana menopauze ir tieši saistīta ar izzušanu seksuālo un hormonālās funkcijas. Tos raksturo ilgas asiņošanas, smērēšanās un anēmijas simptomu, piemēram, reibonis un galvassāpes, bāla āda, nogurums, miegainība, zems asinsspiediens.

Asiņošanas izskats var veicināt fiziskās attīstības traucējumiem, traumas, nogurums, vitamīnu trūkums, virsnieru disfunkcijas, un nelabvēlīgu darba un dzīves apstākļiem.

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana menopauzes var būt saistīta ar narkotiku lietošanu, kas paredzēti, lai atvieglotu menopauzes simptomus. Šādos gadījumos, ārstējošais ārsts būtu jāpārskata terapija un piešķirtu citas menopauzes narkotikas.

Diagnoze slimības

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana tiek diagnosticēta atbilstoši vecumam un fizisko stāvokli pacients. Pirmkārt, jums ir nepieciešams pastāvīgu kontroli pār menstruālā cikla laikā, saglabājot dienasgrāmata ar hronoloģiju biežumu un intensitāti asiņošanu, kā arī ikmēneša mērījumu bazālo ķermeņa temperatūru, lai noteiktu ovulāciju.

Ārstējošais ārsts par precīzu diagnostiku iecelt pilna ginekoloģiskā izmeklēšana un asinsanalīzes, endometrija biopsija, ultraskaņa, un Hysteroscopy sonogisterogrammu.

Nedzemdējušām  Disfunkcionālas dzemdes asiņošana diagnosticēta pilnīgu ginekoloģiskā izmeklēšana
 sievietes vecākas par noteiktās biopsija endometrija izslēgt endometrija vēzi 35 gadu.

Ārstēšana disfunkcionālas dzemdes asiņošana

Ārstēšana disfunkcionālas dzemdes asiņošana ir atkarīga no sievietes vecuma periodā. Ja dzemdes sabiezē, tas ir nepieciešams, lai atklātu patoloģiskas šūnas, un, lai veiktu ķirurģisku izņemšanu audzēju vai visu dzemdes.

Sievietēm, kas jaunāki par 35 gadiem, kuri plāno grūtniecību, izrakstīt perorālos kontraceptīvos satur estrogēnu vai estrogēnu zāles, kas samazina asiņošanu. Sākumā ārstēšanas deva ir augsts, bet pēc tam 2-3 mēnešiem papildināšanu devas tiek samazināts.

Visefektīvākais ārstēšana disfunkcionālas dzemdes asiņošana ir iecelšana šādām produktu grupām:

  • hemostatic;
  • normalizē hormonus;
  • novērstu anēmijas simptomu.

Starp ķirurģiskas ārstēšanas metodes, izmantojot lāzera iedarbība uz dzemdes gļotādas, curettage un histerektomija smagu apstākļiem un nav no citiem ārstēšanas metodes.

Яндекс.Метрика