Dislokācija

 Dislokācija

Izmežģījumi ir savstarpēja nobīde no locītavu galos kaulu šarnīrs ar otru. Kopīgajā dislokācijas maiņu - izturīgs, ierobežota mobilitāte un fizioloģiskās izrunā sāpju sindroms.

Veidi mežģījumiem

Mežģījumi locītavu iedala šādās galvenajos veidos atkarībā no to izcelsmes:

Traumatisks.

Tas notiek, kā rezultātā mehāniskās rīcību locītavu, piemēram, kritiena vai sadursmes. Šis dislokācijas veids, ko parasti pavada pārtraukumus kopīgajā kapsulā. Traumatiski mežģījumi bieži vien ir sarežģīta lūzumi saspiežot mīksto audu bojājumu ādas, nervu un cīpslām.

Iedzimts .

Šī izmežģījuma locītavu veids attiecas uz patoloģiju muskuļu un skeleta sistēmas un ir vēl posms intrauterīna augļa attīstību. Visbiežāk iedzimta gūžas mežģījums.

Patoloģiskā.

Patoloģiskā mežģījums locītavās notiek kā rezultātā iekaisuma un turpmāku iznīcināšanu locītavu galiem kaulu reibumā slimības, piemēram, osteomielīts, tuberkuloze, un tā tālāk. Prognozi un ārstēšanas politika ir galvenokārt balstās uz ārstēšanā pamatslimība, ņemot vērā maksimālo iespējamo atgūšanu mobilitātes skarto locītavu.

Pazīstams.

Izglītība pastāvīgā dislokācija ir visraksturīgākā no pleca locītavas. Pastāvīgā mežģījums pleca veidojas šajā gadījumā pēc tam, kad traumas imobilizācijas locītavu fiksācija nepietiekama tajā laikā. Īss periods imobilizāciju izraisa to, ka rezultātā pleca dislokācijas notiek atkārtoti, kā rezultātā mazākās fizisku piepūli vai neuzmanīga kustība. Lai novērstu sekas pastāvīgās dislokācijas parasti izvēlas taktika operatīvu operācija, kuras mērķis ir normalizēt statusu ligamentous aparātu.

Iemesli dislokācija

No mežģījumiem izcelsme var būt iedzimta (in utero jauniem gurnu dislokācija) un raksturs iegūto (traumas vai iekaisuma slimības audos ap locītavu).

Visbiežāk iemesli mežģījums locītavu ir šādi faktori:

- Rudenī vai blow, ar asu pieskārienu locītava ar cietu virsmu, piemēram, kritiena no trieciens uz elkoņa ir izmežģīju plecu;

- Pēkšņs un ievērojams samazinājums muskuļiem;

- Fiziskā ietekme uz locītavu pašu vai apkārtējo reģionā;

- Nedabiska un stipra iztaisnošana vai locīšana no locītavu.

Simptomi dislokācija

 Simptomi dislokācija
 Visbiežāk simptomi dislokācijas ietver:

- Laikā, kad traumas ir dzirdējuši tipisks kokvilnas;

- Veidojas ap cietušajai locītavu pietūkums un pietūkums (visbiežāk simptoms dislokāciju);

- Asas un stipras sāpes;

- Zilumi;

- Ar nervu bojājumus, samazināta jutība;

- Limited mobilitāti;

- Tirpšana un nejutīgums;

- Bāla un auksta āda;

- Visual sagrozīšana, uc

Īpaši simptomi atšķiras no izvietojuma vietas, kur ievainoti locītavu.

Izmežģīju Plecu

Izmežģīju plecu ir visizplatītākais veids traumatisku mežģījumiem izcelsmes (saskaņā ar statistiku - vairāk nekā puse no visiem gadījumiem). Šis fakts ir skaidrojams ar īpatnībām anatomiskās struktūras pleca locītavas: nesamērīgs attiecība starp locītavu virsmām, nav pietiekami spēcīga, ko daba priekšējās muskuļu departaments, liela motora diapazons dažādās plaknēs, apjoms kopīgā kapsulu un tā tālāk.

Plecu dislokācija parasti notiek, kā rezultātā netiešo ietekmi, rudenī elkoņa vai apakšdelma, gandrīz simts procentus spēles laika kopā ar plīsumu kapsulas, dažreiz ar bojājumus rotators aproci un plecu kupris ar lielu rezervi (bieži izmežģīju plecu - gados vecākiem pacientiem).

Izmežģīju hip

Traumatisks mežģījums gūžas dislokācija globālajos stats diagnosticēta salīdzinoši reti (mazāk nekā 7 procentus no kopējā lietu skaita). Līderis iegurņa mežģījums gūžas (85 procenti), kam seko - aizsprostošanas, sēžas un gurnu PST dislokāciju.

Pasuga hip izmežģījumi atkarībā no virziena spēka ietekmi uz galvas klasificē šādi:

- Iegurņa limfmezglu (caudineural);

- Aizsprostošanas (anteroinferior);

- Sēžas (lowback);

- PST (priekšējā mežģījums gūžas).

Pirmā palīdzība dislokācija

 Pirmā palīdzība dislokācija
 Lai sniegtu pirmo palīdzību cietušajam mežģījums nepieciešams stiprinājums (nodrošina nekustīgums), protams, šādā stāvoklī, ko tā pieņēma pēc traumas, vienmēr ko uz aukstu kompresi uz vietu cietušās locītavu.

Mēģinājumi izskatīšanu neatkarīgā un nekvalificētu pārvietot izmežģīju locītavu jebkurā gadījumā nav pieņemama, jo tikai pieredzējis ārsts medicīnas iestādē var precīzi noteikt, vai dislokācija neapvieno ar šķelto vai lūzumi kauliem.

Tiem, kas baidās no medicīniskām procedūrām un zobārstiem joprojām labākais risinājums ir atbrīvošanās no zobu vispārējā anestēzijā. Maskava Zobu skaits 8 atrisinās Jūsu problēmas ātri, efektīvi un bez sāpēm.

Яндекс.Метрика