Galvenie cēloņi distonijas un veidi ārstēšanas
 Motor, kurā ir pastāvīgs vai spastisks kontrakcijas muskuļu, liekot pacientam piespiedu kārtā veikt nenormālu stāju un spēlēt neapzinātas kustības, ko sauc distonija.

Slimības cēlonis parādās pārkāpumu mijiedarbību aktivizēšanu un relaksācijas muskuļu dēļ, kas tur ir nekontrolēta un piespiedu kontrakcijas atsevišķu muskuļu un veselām grupām.

Mūsdienu medicīna vēl nevar atbildēt uz jautājumu, kāpēc ir pārkāpums Šīs mijiedarbības, tādēļ noteikti teikt par cēloņiem distonija sindroms ir neiespējami. Īpašas elektrofizioloģiskie, bioķīmiskās, patoloģiskie un citas diagnostikas marķieri par slimību nav.

Saskaņā ar statistiku, distonija sindroms skar aptuveni 1% no kopējā pasaules iedzīvotāju skaita. Turklāt slimība sastopama sievietēm pie reizes biežāk nekā vīrieši.

Par distonijas formas

Etioloiskā klasifikācija slimības mūsu laika vēl nav pilnībā attīstīta, būtībā tas ir 4 sadaļas, bet daži avoti jūs varat atrast pat piekto slimības formu - psevdodistoniyu. Saprotams, kā sindromu, kas notiek uz fona slimībām, kas var līdzināties distonija, bet patiesībā tā nav (Sandifer sindroms, Isaacs, uc)

Ir primārās un sekundārās distonija - pirmais nav saistīts ar citiem neiroloģiskiem traucējumiem, otrais attīstās pret audu bojājumiem smadzeņu un muguras smadzeņu, perifēro nervu un tā rezultātā ietekmi uz vidi.

Primārā distonija var rasties bērnībā un pusaudžu vecumā, tā ir grupa, iedzimtām slimībām, kas var pārraidīt autosomāli recesīvs, autosomāli dominējošā vai X-saistīta modelis mantojuma, un apvienojumā ar trīci, parkinsonismu, vai moikloniey.

Sekundārā distonija var būt saistīts ar iedzimtām vielmaiņas slimībām, traumām, oglekļa monoksīda saindēšanās, insults vai subdurāla hematoma.

Pamatojoties izplatību medicīnā šādas formas distonija sindroms:

 • Segmentiem - kurā simptomi distonijas redzams divās blakusesošās ķermeņa daļu;
 • Focal - Slimības notiek jebkurā ķermeņa daļā ir izraudzījusies cietušajā reģionā sindromu (galvaskausa, aksiālā, kakla, uc);
 • Ģeneralizētas - kurā pacients ir iespēja vājināt koriģējošus žestiem neapzinātas kustības;
 • Gemidistoniyu - izpausme sindromu veido kruralnoy un pleca distonijas vienā pusē no ķermeņa;
 • Multifokālā - šādā veidā distonijas simptomu sadalīta divās vai vairāk ne blakus viena otrai organismā.

Savukārt fokusa distonija ir sadalīts šādos veidos:

 • Dzemdes kakla;
 • Blefarospazma;
 • Kruralnuyu;
 • Rakstnieka krampji;
 • Oromandibulyarnuyu;
 • Spastiska.

Uz etimoloģisko dēļ izstarot slimības formu kā distonija-plus, ko saprot kā savienība slimību grupas, kas nav saistīti ar primāro un sekundāro formās.

Simptomi distoniju

Klīniskās izpausmes sindroma atkarīgs no etioloģijas slimības. Tādējādi distonija simptomi, atkarībā no vietas uz bojājuma, ir:

 • STOP - izteikts locīšana no pirkstiem, pagarināšanu un tucking ekstremitātēm;
 • Otas - lieces ar hyperextension pirkstiem;
 • Kakla un rumpja - rotācijas kustība;
 • PURNA - izvirzītas mēles zazhmurivanie acis, piespiedu slēgšana vai atklāšana muti, lūpām stiept.

Simptomi distonijas arī norāda, kurā pacients ieņem atspējot nedabisks stāju. Visos gadījumos šie simptomi izzūd pavisam šajā relaksācijas miega laikā.

Diagnoze distoniju

Diagnosticēt primāro slimības formu, var būt tikai klīniski atpazīt pazīmes sekundāro distonijas var būt tikai pēc liecību plašu pētījumu.

Daudzos gadījumos, tas prasa ģenētiskās pārbaudes, citoloģiskā un bioķīmisko analīzi biopsijas audos, bioķīmiskie izmeklējumi un citas paraclinical diagnostikas metodes.

Tas prasa arī detalizētu pētījumu par pacienta ārsts, jo tas ievērojami palielina izredzes atbilstošas ​​klīniskās slimības diagnoze.

Ārstēšana distoniju

Kad slimība ir piemērots medicīniska vai ķirurģiska ārstēšana. Sākotnēji slimnīcas pārbauda organisma reakciju uz ārstēšanu distonija levodopas vai dopamīna receptoru agonistus. Ja tas ir negatīvs, tiek piemērota antiholīnerģiskie, karbamazepīnu, benzodiazepīnu, Baclofen un nepārtrauktu darbību.

 Raksturīgie simptomi distoniju
 Ārstēšana, lai pārbaudītu dažādas narkotikas jāveic regulāri, lai precīzi noteiktu, vai šāda attieksme ir vēlamo efektu. Testa narkotiku ārstēšanai distoniju bērnībā jāilgst vismaz sešus mēnešus, kā terapeitisko efektu šajā pacientu grupā var nebūt uzreiz saskatāma.

Ķirurģiska ārstēšana distonijas ir stereotakses thalamotomy vai pallidotomy, kas tiek izmantoti tikai smagākos gadījumos. Fokusa distonija ir apstrādāta ar palīdzību vietējās pārvaldes iesaistīto Hiperkinēzes, botulīna toksīna ik pēc diviem līdz četriem mēnešiem muskuļiem. Kas saistītas ar šāda veida ārstēšanas blakusparādības ir samazināts līdz minimumam.

Saskaņā distonijas saprast motors neiroloģiski traucējumi, kuru dēļ rodas spastisks vai ilgstošu muskuļu kontrakcijas, kas izraisa personai veikt nedabisku stāju un spēlēt nekontrolētas kustības dažādās ķermeņa daļās. Slimība nepieciešama rūpīga klīniska diagnoze ar virkni analīžu un pētījumu, kā arī iecelšanu atbilstošu medicīnisko vai ķirurģisko ārstēšanu.

Яндекс.Метрика