Cēloņi dizartriju bērnu
 Vīrietis - sociāla būtne, un dzīve sabiedrībā balstīta galvenokārt uz verbālo komunikāciju. Nepietiekama attīstība no komunikatīvo funkciju negatīvu ietekmi uz potenciālu indivīdu. Runas traucējumi, ko izraisa dažādu iemeslu dēļ, atkarībā no tā, kur persona ir noteiktas simptomi šī defekta. Vissarežģītākā problēma ziņā korekcijas ir dizartrija - nepietiekama attīstība no komunikatīvās funkcijas, ko izraisa organisko bojājumu centrālās nervu sistēmas.

Veidlapas dizartrija

Kad dizartrija cieš galvenokārt zvukoproiznoshenija problēmas, kas var būt dažādas smaguma pakāpes, tas ir saistīts ar izmaiņām muskuļu tonuss, sejas un kakla. To raksturo arī traucējumi runas elpu un balsi. Smagos gadījumos, tā kļūst tik neskaidra, ka tas nevar kalpot kā saziņas līdzekli. Atkarībā no lokalizācijas bojājuma nervu sistēmas ir šādas formas dizartriju:

  • Acs ābola. Runas problēmas dēļ samazinās muskuļu toni lūpām un vaigiem. Viņu letarģija izraisa traucējumu izruna lūpu skaņas, kas prasa pietiekamu muskuļu sasprindzinājumu. Balss ir deguna toni;
  • Pseudobulbar. Ir divu veidu šāda veida dizartriju - spastiska un paretic. Visbiežāk no tām, pirmkārt, bet, iespējams, abu apvienojums. Ne tikai izkropļota izruna līdzskaņi, bet patskaņi ir atzīmēti nekārtīgas elpošana un balss, siekalošanās;
  • Ekstrapiramidāli. Kad šī forma dizartriju tā izkropļota dēļ pēkšņām izmaiņām muskuļu tonuss. Tas rada tā saukto Hiperkinēzes - vardarbīgu kustības, nekontrolētu cilvēks;
  • Smadzenīšu. Ar sakāvi no smadzenīšu tonis stiprināšanas muskuļiem ir ievērojami samazināta, tas kļūst dziedāt, ir trūkums stresa;
  • Garozas. Simptomi runas traucējumiem šajā formā dizartriju ir raksturīgs nozīmīgs mainīguma, atkarībā no atrašanās vietas bojājumu smadzeņu garozā.

Erased dizartrija

Klīniskie simptomi dizartriju ne vienmēr ir skaidri norādītas. Ļoti bieži var satikt un nelielas izpausmes šīs runas traucējumiem, tādēļ ir grūti diagnosticēt. Tā ir kļūda, ko noslēdzot noved pie neizskaidrojamas trūkst pozitīvu dinamiku korekcijai. Šajā sakarā ir svarīgi ātri identificēt tā saukto izdzēsti disartrija.

Īpašu izmaiņu trūkums pauda apjukumu, kas veicina runas traucējumiem ar dyslalia ar kuriem nav problēmas ar inervāciju. Tomēr rūpīga pieeja diagnozes ļauj izdarīt pareizo secinājumu. Kad tas ir pārgājušas dizartrija, ļaujiet vieglas, bet īpašās pārkāpumi - kritums stiprināšanas kustību, palēninot to gaita, tipiskās problēmas ar balss un runas elpošana.

No dizartriju klātbūtne norāda arī konstatētās problēmas audzinoša darbā. Viņi gulēt grūtībām iestatījumu un, jo īpaši, automatizācijas traucēta skaņas.

Dizartrija, ārstēšana

Runas traucējumi kavē sociālo adaptāciju. Tās veicina rašanos problēmām viņa personīgo dzīvi, ierobežot profesijas izvēli. Tas ir īpaši pamanāms, ja dizartrija, kur runa ir ļoti neskaidra un nesaprotami. Tieši tāpēc ir tik svarīgi nodrošināt savlaicīgu adekvātu palīdzību šīs problēmas risināšanā.

 Simptomi izdzēsti dizartrija
 Kad dizartrija ārstēšana nepieciešama integrēta pieeja. Lai sasniegtu pozitīvu rezultātu logopēdisko darbu korekcijas zvukoproiznoshenija jāpievieno atbilstošas ​​terapijas. Tas ir arī nepieciešams, lai veiktu artikulācija masāžu, dažos gadījumos - fizioterapija.

Dizartrija - sarežģīts un grūts, lai novērstu pārkāpumu runas. Pārvarēt to panākumi ir atkarīgi no savlaicīgas un sistemātisku labošanas darbi. Tas, savukārt, ir tieši saistīta ar to, cik labi laiž atbilstošu diagnozi. Pēc dizartrija, kura ārstēšana prasa ilgu laiku, tas ne vienmēr ir skaidras pazīmes.

Jebkura runas par fizioloģisko dyslalia pie pirmsskolas vecuma pārkāpums, nepieciešami īpaši koriģējošus pasākumus. Papildus slikta izruna skaņu, kas pats par sevi ir būtisks defekts, bieži ir citas problēmas, jo īpaši tādā nopietnām runas traucējumiem, kā dizartriju. Šī gramatiskās struktūras runas nepietiekama attīstība, kā arī pārkāpums veidošanās skaņas analīzes un sintēzes, kas rada grūtības rakstiski.

Яндекс.Метрика