Dysthymia

Dysthymia ir garīga slimība ar skumjš garastāvoklis klātbūtni, pesimistisks skats  Dysthymia ir garīga slimība ar klātbūtni skumjš garastāvoklis
 privātuma un skepticisms viss pozitīvu sabiedrībā. Šis nosacījums ir mazāk smags nekā depresīvi traucējumi, bet ir tuvu un iepriekšējo.

Cēloņi un simptomi dysthymia

No dysthymia simptomi ir viegli un notiek formā blūza, depresija, aizkaitināmība, nemiers, spēka un noguruma, skumjas, drūmās domas, pesimistiski attieksmi un kompleksiem zaudējums.

Pakāpeniski šis psihiski traucējumi noved pie zemākām pašapziņu, bezjēdzība dzīves, nevēlēšanos komunicēt ar citiem cilvēkiem un būt kompānijā ikviens. Persona kļūst atsaukts, kaprīzs un vientuļš, zaudē sociālās saites un vēlmi kaut ko darīt.

Dysthymia bieži rodas cilvēkiem ar centrālās nervu sistēmas, depresīvi traucējumi, un iedzimtu noslieci serotonīna līmeni smadzenēs. Cēlonis slimības var būt fizioloģisku slimību, stresu un hormonu traucējumi.

Fiziskie simptomi dysthymia ir nespēks, elpas trūkums, koordinācijas, apjukums, raudulība, miegainība, apātija un vienaldzība, unmotivated un spontānu nemiers, aizcietējumi, bezmiegs, murgi, gremošanas sistēmas traucējumi.

Cilvēkiem, kuri ir pakļauti nomākts, bez emocionālo un psiholoģisko atbalstu dysthymia attīstās izturīgs depresija.

Dysthymia somatisko tips ir parādīts kā sūdzību vispārējā sliktā stāvoklī, nervu sistēmas, tahikardiju un aritmiju, trauksme uzbrukumiem.

Slimība smagi ietekmē fizisko stāvokli pacientiem, samazinot savu darbību, izraisot impotence un astēniski stāvokli.

Dysthymia characterological tips izteikts pastāvīgs pesimismu, depresijas perspektīvas un sarežģītu salīdzināmajās neveiksmēm. Šī slimība redzams cilvēkiem kluso veids, slēgta, jutīgi pret nepatikšanām un trūkumiem saistībā ar dzīves grūtībām.

Medicīniskie pētījumi ir atklājuši, ka dysthymia var būt ne tikai slimība cilvēku ar skumjas temperamentu, bet arī slimības, kas saistītas ar ārējiem faktoriem, bērnības trauma un ģenētiskā nosliece uz depresiju.

Diagnoze slimības

Līdz  Gaitā ārstēšanai dysthymia ietver Prozac
 noteikšana dysthymia ir nepieciešams veikt regulāras klīniskās pārbaudes vairākas reizes vairāk nekā divus gadus. Lai noteiktu precīzu diagnozi, ir nepieciešams analizēt simptomus un veikt statistisko pētījumu par psihiskiem traucējumiem, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

  • samazināta vai palielināta apetīte;
  • bezmiegs un citi miega traucējumi;
  • nogurums un nespēks;
  • pesimisms, zems pašvērtējums;
  • zemu efektivitāti;
  • izolācija un atdalīšanās no sociālās vides.

Psihologs un neuroscientist ciešā sadarbībā ar pacientu un noteikt klātbūtni psihiski traucējumi, pazīmes mānijai vai hipomāniju, jauktu psiholoģisko valstīm.

Ārstēšana dysthymia

Ārstēšana dysthymia jāsāk ar izveides cēloņus un slimības simptomus, kā arī, lai noteiktu fizisko stāvokli pacients. Gaitā narkomānijas ārstēšanas ietver antidepresantus (Prozac, tsipramil uc) un monoaminooksidāzes.

Visefektīvākais ārstēšana dysthymia pavada ģimenes un starppersonu psihoterapiju. Arī kognitīvās terapijas uzlabos pašapziņu un uzlabot vispārējo pacienta emocionālo stāvokli.

Individuālā terapija var pamīšus ar grupu nodarbības psiholoģisku, starppersonu komunikāciju var uzlabot pacientu nostiprināt savu stāvokli sociālajā vidē un veicināt personisko nozīmīgumu.

Яндекс.Метрика