Dzimumorgānu herpes

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi dzimumorgānu herpes

Dzimumorgānu herpes sauc vīrusu slimība, ko raksturo konkrētu izsitumi blisteros gļotādām dzimumorgāniem. Starp astoņu dažādu veidu herpes simplex vīrusa tips II dzimumorgānu herpes ir otrs lielākais pēc vīrusa I tipu, atsitoties pret cilvēka seju.

Vīrusa dzimumorgānu herpes pārvadātājs ir par katru 5 iedzīvotājam Zemes. Norādīt herpes vīrusa tipu es paļaujos uz 95% no pasaules iedzīvotājiem. Slimība tiek nodota kontakts, un vīruss paliek ar personu, uz mūžu, neatkarīgi no tā, vai tie ir simptomi pacienta simptomus dzimumorgānu herpes. Ar vājināšanos imunitāti, ko izraisa sezonas SARS, stress vai pasliktināšanās hroniskām slimībām, ir vēl viens apliecinājums slimības.

Dzimumorgānu herpes ir biežāk sievietēm nekā vīriešiem. Lai iegūtu vairāk uzņēmīgas tumša āda iedzīvotāju. Bet šis modelis nav izraisījusi ģenētiskā fona, un sliktāk rūpēties par savu veselību un ierobežotām iespējām kvalitatīvu aprūpi. Īpaši bīstami dzimumorgānu herpes sievietēm grūtniecības laikā: 95% gadījumu notiek utero augļa inficēšanās ar vīrusu, tas ir pilns ar nāvi vai smagu invaliditāti.

Simptomi dzimumorgānu herpes

Smagums simptomi dzimumorgānu herpes ir inficēts cilvēks ir dziļi individuāls. Primārais epizode dzimumorgānu slimību nerpesom visilgāk un bīstami. Simptomi dzimumorgānu herpes šis periods ir drudzis, galvassāpes un muskuļu sāpes, līdzīgi gripas simptomi. Vīriešiem, dzimumorgānu herpes izpaužas kā viena vai vairāku izsitumi blisteros uz dzimumlocekļa, sēkliniekos, augšstilbiem, pie tūpļa un sēžamvietas. Primārajā dzimumorgānu herpes sievietēm ir vērojama masveida vīrusu uzbrukums dzemdes kakla, maksts un vulvas. Dzimumorgānu herpes sievietēm primārajā periodā parasti notiek mazāk izteikta nekā sievietēm.

Papildu simptomi dzimumorgānu herpes ietver palielināti limfmezgli pa visu ķermeni, un sāpīga urinācija pie sakāves vīrusu urīnceļos. Simptomi dzimumorgānu herpes sievietēm bieži sajaukt pazīmes simptomi rauga vai baktēriju vaginosis.

In vidējo vai recidivējošas epizode dzimumorgānu herpes slimības simptomi ir mazāk izteikta. Pirms atkārtotas uzliesmojums pacientam parasti jūtas tirpšanas sajūta dzimumorgānu rajonā. Sekundārie simptomi dzimumorgānu herpes parasti aprobežojas ar iekaisumu limfmezgli cirkšņu apvidū un izskatu blisteriem uz dzimumorgāniem. Atkārtošanos dzimumorgānu herpes vīriešiem un sievietēm nav ilgt vairāk par 6-12 dienām, bet var atkārtot līdz pat 7 reizes gadā.

Diagnoze dzimumorgānu herpes

Diagnosticēt slimības tiek veikts virusoloģiskās sētu šūnu paraugus, kas ņemti no vietas skarto audu. Otrā metode identificēšanai dzimumorgānu herpes - PCR (polimerāzes ķēdes reakcija) asins izmanto diagnostikā visvairāk differentsionnoy ginekoloģijas un dzemdību infekcijām. Tāpat ir iespējams mikrobioloģiskais atklāšana dzimumorgānu herpes, izmantojot antigēnu vai testi antivielu pret vīrusa cilvēka asinīm.

Ārstēšana dzimumorgānu herpes

 Pretvīrusu līdzeklis, lai ārstētu dzimumorgānu herpes

Ārstējot dzimumorgānu herpes tiek izmantoti pretvīrusu zālēm. Sākotnējās epizode pacienta laikā parasti tiek dota 5 dienu kursu pretvīrusu terapiju, pat ja brīdī attieksmi pret pacienta ārsta simptomi dzimumorgānu herpes gandrīz pazuda.

Lai mazinātu diskomfortu nieze vai raudāja čūlas dzimumorgānu rajonā, piemēro Pretsāpju un vannas ar sālījumu. Līdzīga attieksme pret recidivējošas dzimumorgānu herpes epizodes slimības laikā var ievērojami samazināt simptomu smagumu. Uzņemšana pretvīrusu zāles ir ieteicams sākt pie pirmā pazīme atsākšanu slimības.

Home ārstēšana dzimumorgānu herpes ir bieža intīmā higiēna (līdz 3-4 reizēm dienā). Dzimumorgānu herpes vīriešiem un sievietēm arī iesaka valkā ērtu apakšveļu, kas izgatavoti no dabīgiem audumiem,

Novēršana dzimumorgānu herpes

Lai novērstu inficēšanos ar dzimumorgānu herpes, ir svarīgi, lai vienmēr izmantot personīgās higiēnas priekšmetus. Saslimt ar vīrusu iespējamība ir minimāla, ja jūs prakse drošu seksu, izmantojot prezervatīvu kā kontracepcijas. Efektīva vakcīna pret vīrusu dzimumorgānu herpes vīriešiem un sievietēm brīdī, diemžēl, neeksistē.

Ieteicams pat lasīt iemeslus ginekoloģisko slimību, var rasties uz vietas condom4ik.ru. Zinot iemesls daudzos gadījumos var novērst slimības, tas vienmēr ir vieglāk nekā ārstēšana.

Яндекс.Метрика