Dzimumorgānu kārpas

Vispārīgs raksturojums slimības

 Dzimumorgānu kārpas uz rokām

Dzimumorgānu kārpas vai dzimumorgānu kārpas - ir vīrusu slimība, ko izraisa pasugas viens no HPV (cilvēka papilomas vīrusa). Viņa parādīšanās uz veidošanos ģenitālijām izskatās miniatūrs ziedkāposti par nelielu kātiņa. Šis HPV tips ir nosūtīta tikai ar seksu, tāpēc dzimumorgānu kārpas vīriešiem un sievietēm pieder grupai dzimumorgānu infekcijas.

Jo lielākā daļa inficēto ar papilomas vīrusu cilvēkiem, slimība nav izpausties. Rašanās dzimumorgānu kārpas uz dzimumorgāniem ir raksturīgs tikai 1-2% no cilvēkiem ar novājinātu imūno sistēmu un hroniskām slimībām, reproduktīvo sistēmu.

Simptomi dzimumorgānu kārpas

HPV ir īpašums ar labvēlīgiem nosacījumiem vairoties noteiktā ķermeņa daļu, šajā gadījumā uz dzimumorgānu gļotādas. Lielu skaitu mikroorganismu uzkrāšanās mainīt funkciju epitēlijā dzimumorgānu un dzimumorgānu kārpas. Tie ir cieti vai rozā mezgliņi izmērs no dažiem milimetriem līdz 1-2 centimetriem.

Vīriešiem, dzimumorgānu kārpas bieži atrodas galvas dzimumlocekļa, par iemauktiem un iekšējās virsmas priekšādiņas. Sievietēm, dzimumorgānu kārpas bieži skar mazu un lielu kaunuma lūpas un vestibils. Tāpat ir iespējams dzimumorgānu kārpas sievietēm jaunavības plēve, dzemdes kakla un urīnizvadkanāla. Pēdējais nosaukts atrašanās dzimumorgānu kārpas visvairāk nepatīkama, jo tas rada ievērojamu diskomfortu urinēšanas. Ar uzlabotas formas slimības vai infekcijas orālo seksu dzimumorgānu kārpas vīriešiem un sievietēm laikā var izplatīties jomā mutes un rīkles.

Dzimumorgānu kārpas ir raksturīga strauja izaugsme. Tā pilna izmēra tie sasniedz tikai dažu stundu laikā. Parasti tā parādās uz dzimumorgāniem vairāku (līdz desmit), dzimumorgānu kārpas, kas nepalielina nākotni un nav piemērojami. Šī īpašība dzimumorgānu kondilomu ārstēšanai slimību vieglāk, atceļot dzimumorgānu kārpas.

Diagnoze dzimumorgānu kārpas

Kvalificēti, ginekologs vai urologs, parasti ir diezgan vienkārši, fiziskā pārbaude, lai noteiktu diagnozi "dzimumorgānu kārpas". Asimptomātiska slimība personai, kuras seksuālais partneris cieš no dzimumorgānu kārpas tiek diagnosticēts, izmantojot ģenētisko metodi polimerazmennoy ķēdes reakciju (PĶR). Šī metode arī ļauj iestatīt skaitu vīrusu un noslēgt gadījuma vai hroniskas manifestāciju infekciju.

Ārstēšana dzimumorgānu kārpas

 Ziede imikvimoda ārējo dzimumorgānu kārpas

Ārstējot dzimumorgānu kārpas mērķis ir, pirmkārt, lai novērstu patoloģisko veidojumus uz dzimumorgāniem, un, otrkārt, lai samazinātu summu, HPV cilvēkiem. Noņemšana dzimumorgānu kārpas notikt izmantojot krio vai lāzera iznīcināšanu, termiska vai ķīmiska koagulāciju, kā arī, piemērojot radiosurgery. Katra no šīm metodēm likvidēt dzimumorgānu kārpas raksturo augsta efektivitāte un nav pēdas notiekošo procedūru. Tāpēc izvēle dzimumorgānu kārpas izņemšanas metodi ir atkarīga tikai no tehnisko aprīkojumu slimnīcas, kas izrādījās pacienta cieš no šīs slimības.

Vislielākās grūtības ir atbrīvošanās no dzimumorgānu kārpas urīnizvadkanālā. Šajā gadījumā, darbība tiek veikta, izmantojot urethroscope kas veicina pieeju sienām skarto orgānu. Kad dzimumorgānu kārpas urīnizvadkanālā ir ierasta prakse, lai ķīmiskās atdalīšanas dzimumorgānu kārpas ar aktuālām ārstēšanas risinājumus, balstoties uz slāpekļskābi. Ārstēšanai dzimumorgānu kārpas vīriešiem un sievietēm ar sakāvi urīnizvadkanāla procedūra ir gandrīz tāds pats.

Farmakoloģiskā ārstēšana dzimumorgānu kārpas nozīmē medikamentus, kas paredzēti, lai uzlabotu cilvēka imunitāti. Efektīvi nogalinot papilomas vīruss zāles, diemžēl, joprojām nezina, kā. Ārstējot dzimumorgānu kārpas ir strādājuši labi vispārējās preparātus imunomodulatora rakstura, kā arī zāles, lai uzlabotu vietējo imunitāti veidā maksts tablešu vai svecītēm dzimumorgānu kārpas sievietēm un veidā gēlu un ziežu par dzimumorgānu kārpas vīriešiem.

Novēršana dzimumorgānu kārpas

Un, ja primārās profilakses simptomu dzimumorgānu kārpas, un gadījumā, ja novēršanu slimības brīdī atkārtošanās tie ir efektīvi tikai vispārējs atbalsts imūnā sistēma nozīmē: veselīgu dzīvesveidu, pareizu uzturu un pietiekami gulēt. Lai izvairītos no inficēšanās, papilomas ieteicams barjeras kontracepcijas metodes.

Яндекс.Метрика