Cēloņi emocionālās labilitātes bērniem
 No viedokļa fizioloģiju augstākās nervu darbības emocijas ir impulsu darbībai. Vārds ir cēlies no latīņu valodas darbības vārda «emovere» - samaisiet. Attiecībā uz objektu emociju uztraukums ir smadzeņu garozā, kas rada garīgo reakciju. Pēc mācībām akadēmiķa Anokhin, kāda motivācija rada emocijas. Turklāt, pirms sākt funkcionālo sistēmu emocijas tiek uzskatīts negatīvs līdz pozitīvu rezultātu. Ja mērķis būtu nesasniedzams, emocijas būs negatīvs. Kad nervu sistēma ir novājināta, ir emocionālā nestabilitāte, kas raksturojas ar momentānu reakciju uz stimulu. Tas nav svarīgi, ar to, kas ir pazīstams - "plus" vai "mīnus".

Emocionāli labila personība ir tikpat jutīgas pret pozitīvajiem un negatīvajiem faktoriem. Izmaiņas klimatā izraisīt tūlītēju, vardarbīgu reakciju. Cilvēks raud no laimes, vai, gluži pretēji, rada aizvainojumu histēriski smiekli. Tas izpaužas emocionāla nestabilitāte, atšķirībā stabilitāti. Pretī nosacījumu sauc neelastīgums psiholoģijā un psihiatrijā - izlīdzināšana emocionāls. Neesamība emociju ir daudz vairāk bīstami cilvēka veselībai. Loss motivācijas radīs izsmelšanu nekā sprādziens emocijas.

Emocionāla labilitāte, simptomi

Traucējumi emocionāli nestabila personība raksturīga impulsivitāte, spontāna rīcība bez paškontroles un neņemot vērā iespējamās sekas. Šī emocionālas uzliesmojumi notiek uz trivial dēļ. Psihiatrijā tas attiecas uz pierobežas valstīm emocionālu labilitāti, kura simptomi Acīmredzama atkarībā no konkrētā veikalā. Ir divu veidu emocionālās vājuma:

  • Impulsīvs;
  • Border.

Kad traucējumi emocionālā sfēra impulsīvs veida attīsta pastāvīgu stāvokli Disforija, ti, ļaunprātīgi skumjas garastāvokli, neregulāra uzliesmojumi dusmas .  Cilvēki, kuriem ir emocionāla nestabilitāte, strīdīgs komandā, jo es vienmēr apgalvo, vadību, neņemot vērā savas spējas .  Ģimenes dzīvē, uzbudināms personība sūdzēties ikdienas aktivitātes, aplūkojot tos kā rutīna un nav vērts pievērst uzmanību .  Tik bieži ir konflikti, kopā ar no traukiem smashing un fiziskas vardarbības lietošanu pret ģimenes locekļiem .  Man bezkompromisa, atriebīgs, atriebīgs .  Nepastāvot progresēšanu emocionāla labilitāte vecuma izlīdzina un 30-40 gadus mierīgs uzbudināms vīriešus, "Full of dzīves pieredzi" .  Sievietes mēdz būt vardarbīgas emocionālo uzliesmojumi izbalēšanu pēc dzemdībām .  Tas ir saistīts ar izmaiņām hormonu līmenis ir reproduktīvā laikā .

Nelabvēlīgos apstākļos pacienti novest haotiska dzīvi, bieži vien ķerties saņemt alkoholu, kas noved pie komisijas agresīva antisociālu uzvedību.

Edge veida personības traucējumi, ko raksturo paaugstināts uztverīgs, spilgti iztēli, entuziasms pieauga. Tas rada emocionāla labilitāte workaholics. Cilvēki ar robežlīnijas emocionālo sfēru viegli kalpoja citu ietekmi. Tie ir viegli un jautri, lai pārņemtu "slikti ieradumi", rosināt kopienu uzvedības normas. Robežstāvokļa personības steigas, no vienas galējības uz otru, tāpēc bieži vien pārtraukums laulāto attiecības, atlaisti no darba, un mainīt savu dzīvesvietu.

Emocionāla labilitāte bērniem

Sabiedrība ir pieņēmusi viedokli, ka nerātns bērni - sakarā ar sliktiem vecākiem. Tas ir taisnība, bet tikai daļēji. Pastāv saistība starp uzmanības trūkumu un attīstību neirastēnija sindroma bērniem. Piespraust emocionāla labilitāte bērniem izraisa nervu izsīkuma, kas savukārt stiprina garīgo reakciju. Kid prasa vairāk uzmanības, tik laimīgs ar "ainas". Tas ir tipisks histēriska personības attīstībā. Cilvēki ar psiho, viņi saka, grūti izpatikt. Stingri audzināšana jomas, rodas protestus, pastiprinot emocionāla nestabilitāte, indulging kaprīzēm jebkuru noved pie līdzīgiem rezultātiem.

Ja noteikumi ap bērnam netiek liegta uzmanību, izraisīt paaugstināta izpratne par izmaiņām vides jāuztver kā attīstības neirozes. Neirotiski traucējumi, savukārt, jāārstē.

Emocionāla labilitāte, ārstēšana neirozes

 Emocionāla labilitāte - etioloģija un izpausmes
 Iemesli neirotiskiem apstākļi ir saspringta situācija. Ja jūs novērst cēlonis pazūd emocionāla nestabilitāte - psihiatriskā ārstēšana nodrošina pozitīvus rezultātus ar savlaicīgu ārstēšanu. Pievērsiet uzmanību bērnam jau no mazotnes. Šīs izpausmes negatīvismu - noliedz apgalvojumus par pieaugušajiem - vecākiem vajadzētu sargāt.

Kad vecuma veidojas emocionāla nestabilitāte, narkotikas ārstēšanai, kuru mērķis ir uzlabot asinsriti smadzenēs. Ja nervu nemiers, ko izraisa organisko bojājumi, nervu sistēmas, šķiet, arī emocionāla nestabilitāte ārstēšana, kas ir apkarot nopietnu slimību. Tas ir darbs neiroķirurgi un neirologi.

Neuroprotective narkotikas, kuras pārdod bez receptes, indicēts visiem emocionālo nestabilitāti veidu. Tas ir labs efekts augu nomierinošus līdzekļus.

Ir liela atšķirība starp tradicionālajiem priekšstatiem un medicīnisko diagnožu. Jo īpaši, ja izstrādājot emocionāla nestabilitāte, zāles par kuru ārstēšanai būtu jāņem tikai par padomu speciālista psihiatra. Psihologs, protams, ir pozitīva ietekme, bet nenovērš cēloņus garīgiem traucējumiem.

Яндекс.Метрика