Cistas endocervikālo

Sauc endocervikālo gļotādas ka līnijas dzemdes kakla. Šis apvalks var veidot cistas uz dzemdes kakla.  Cista uz ultraskaņas attēlu endocervikālo

Endocervikālo cistas parādās kā cistoīdās progresējošu vēzi. Var izpildīt vienu endocervikālo cistas un mazas cistas var novērot ap endocervikālo kakla kanāla. Lai noteiktu klātbūtni cistas uz ultraskaņu var būt. Saskaņā ar statistiku, endocervikālo cistas rodas gandrīz katra sieviete 35-40 gadus pirms dzemdībām. Tomēr nesenais pieaugums gadījumos cistas jaunākām sievietēm, agrāk nedzemdējušām.

Galvenie cēloņi un simptomi cistas endocervikālo

Viendabīga struktūra muskuļu sienas dzemdē tiek uzskatīta par normu. Mēs jau iepriekš dzemdējušas un sieviešu skaņu izolējošās hyperechoic ieslēgumi (līdz 5 mm vai vairāk), tiek uzskatīts par normu. Tomēr hyperechoic ieslēgumi ir tendence attīstīties cistas un endocervikālo. Tie rodas kā rezultātā dziedināšanu dzemdes kakla erozija vai pa adenemphraxis, kas noved pie uzkrāšanos izdalījumi šajās dziedzeri. Galvenokārt endocervikālo cistas ir labdabīgs, tāpēc nav nepieciešama tūlītēja ķirurģiska iejaukšanās. Tomēr simptomi cistas endocervikālo nopietns iemesls sīkai sievieti.

Dažreiz mazie cistas endocervikālo aizņem gandrīz visu virsmu dzemdes kakla, bet negatīvās sekas sievietei tas nav bīstami. Viņiem praktiski nav negatīvi ietekmēt sievietes spēju mēslot un grūtniecības.

Visbiežāk cēloņi cistas ir cervicitises endocervikālo un colpites. Ne tikai savu izskatu aizņem kakla eroziju un tās ārstēšanu.

Diagnoze endocervikālo cistas

Ir dažādas metodes, slimības diagnoze. Vislētākie un vienkāršākais veids ir ultraskaņu. Tas ir diezgan informatīvs metode tiek uzskatīta arī jāpaplašina kolposkopija. Procedūra ir pārbaude, izmantojot speciālu mikroskopu. Tas ļauj jums, lai rūpīgi pārbaudīt dzemdes kakla par dažādiem audzējiem.

Ja ārsts, kad pacients ultraskaņas aizdomas klātbūtni cistas, tad tas tiek nosūtīts pagarināts kolposkopija, lai precizētu diagnozi.

Arī turpmākai diagnostikai cistas var pavadīt onkotsitologicheskoe endocervikālo uztriepes, kas dos precīzāku rezultātu, ja tā tiek veikta otrajā pusē menstruālā cikla laikā.

Vēl viena ļoti efektīva metode pētniecībai ir PAP uztriepi, ar kuru var noteikt sākotnējos posmus pirmsvēža izmaiņas dzemdes kakla. Padarīt kā uztriepi izmantojot speciālas skavas un par tādu krāsu sastāvu. Par sievieti, tas būtu labāk, lai iet cauri visiem posmiem aptaujas, jo tas palīdzēs viņai precīzi zināt stāvokli viņa veselību.  Radiowave attīrīšanas endocervikālo cistas

Ārstēšana cistas endocervikālo

Ja aptauja sieviete tika atrasts cista endocervikālo vienība, kam labdabīgs kursu, tās ārstēšana netiek veikta. Ārstēšana norādīts ja cista var viegli redzēt ar vizuālo apskati pie ginekologa spogulī un atrodas netālu no maksts jomā dzemdes kakla.

Ir arī citi ārstēšanas endocervikālo cistas:

  • Radiosurgical, kuru izmantošana ievainota cista un pēc tam ražot aizplūšanu sekrēta;
  • Radio vilnis metode;
  • Krioterapija, kas tiek piemērota dziļi atrodas cistas. Šī metode ietver piemērošanā zemām temperatūrām. Ražota procedūra ambulatori ar lietošanu šķidro slāpekli. Tērē to, parasti pēc menstruāciju;
  • Krioterapija ir kontrindikācija klātbūtnē, ja iekaisuma procesu;
  • Ja cista ir sarežģīta klātbūtne hroniskas adneksīta atklāja audzēju veidošanos vai iekaisuma raksturu, veica ķirurģiska ārstēšana.
Яндекс.Метрика