Eritēma migrans

Erythema migrans ir hroniska iekaisuma slimība tips dermatoze kas  Erythema migrans ir hroniska iekaisuma slimība
   To izraisa vīrusu vai baktēriju infekcija.

Cēloņi un simptomi erythema migrans

Vairumā gadījumu, tas rada eritēma migrans nevar uzstādīt, bet daži no tiem izraisīt slimība ērces Ixodes veidu vai citus kukaiņus.

Pēc iedzelt uz dažām dienām Pirmie simptomi erythema migrans - ādas apsārtums, pietūkums un neliels pīlings.

Slimība ir ilgstošu un sarežģītu raksturu strāvas, bieži kļūst hroniskas un var tikt pārnesta no mātes bērnam.

Perēkļi hronisko erythema migrans var būt gredzenveida forma (no 3 līdz 5 mm), vai lenti līdzīgu formu ar ļoti iekaisusi robežas. Pacientiem ar lenti līdzīgu formu iekaisuma eritēma novērots gara robeža, kas iet caur kakla, sejas un krūtīm.

Pēc primāro un sekundāro slimības stadijās atklāj eksocitozes procesos, iekaisuma traucējumi dermā ar infiltrācija limfocītu un tuklo šūnu. Novērotās fibrozas izmaiņas ādā un iefiltrēties nosaka attīstību lielām šūnām.

Diagnoze hronisku erythema migrans

Diagnoze hronisku erythema migrans, kas standarta gadījumos ir vienkārša, jo slimība izpaužas klasiskā klīniskā aina ar iekaisuma fokusu klātbūtni, kas pakāpeniski palielina un veido loka. Perēkļi iekaisuma ar pēdām ērces piesūkšanās dažu dienu laikā līdz pat liela izmēra un ir nedaudz pigmentāciju.

Lai noteiktu precīzu diagnozi iecelt histoloģisko pētījumu ar analīzi infiltrācijas.

Erythema migrans hronisks veids ir atšķirīgs no akūtas eritēma, kas ir pagaidu iekaisums, ko izraisa bišu dzelt, lapsenes, odi. Bieži hroniska eritēma ir nezināmas etioloģijas un pavada stipras sāpes, smagas pietūkums, nieze un dedzināšana smagas. Lai noteiktu hronisko erythema migrans veids iecelt pilnīgu pārbaudi, tostarp asins analīzes, pētījumu epidermas, infiltrācijas analīzes, urīna analīzes, uc

Eritēma migrans Aftseliusa-Lipschutz s ir visbīstamākais slimības formu, un tādēļ nepieciešama tūlītēja ārstēšana. Šī eritēma pavada augsta temperatūra, limfmezglu un zīmogs ir pastāvīgi pieaug lieluma dzeltenīgi plankumi ar blīvu saturu.

Ārstēšana erythema migrans

Līdz  Ārstēšanai erythema migrans izmantot ceftriaksona
   ārstē eritēma migrans izrakstīt antibiotikas ar plašu darbības saskaņā ar slimības veida un skatuves savu gaitu. Visefektīvākā ārstēšana agrīnā slimības stadijās, bet nedrīkst izmantot atsevišķi un dermatoloģiskas antiseptiskas zāles bez pilnīgas izskatīšanas.

Pēc sākotnējā posmā erythema migrans ārsts var izrakstīt pieaugušiem pacientiem amoksicilīns vai doksiciklīnu 2-3 reizes dienā 40-70 mg / kg. Ārstēšanas kurss parasti ir 7-14 dienas, bet ilgstošas ​​slimības gaitā - 21-30 dienas.

Jo smagas posmos hronisku erythema migrans un klātbūtni komplikāciju izrakstīt ceftriaksona veikti 1-2 reizes dienā, 50 mg, un paredzēts ikdienas intramuskulāras penicilīna. Ārstēšanas kurss ilgst 14-20 dienas.

Lai stiprinātu imūnsistēmu un uzlabotu aizsargfunkcijas ķermeņa cīņā iekaisums iecelt pilnu kursu vitamīna terapiju.

Яндекс.Метрика