Erythrasma

Īss apraksts slimības

 Skin Disease - erythrasma

Erythrasma - ādas slimība, kas izraisa baktērija Corynebacterium minutissimum. Slimība skar virskārta ādas, nav izplatījies uz matiem un nagiem. Ja jūs pārbaudīt ādas zem Vuda lampu, skartajās teritorijās būs sarkanā krāsā. Visbiežāk skar vīriešus erythrasma.

Cēloņi erythrasma

Galvenie cēloņi erythrasma uzskatīja pārmērīgu svīšanu, mainot normālu ādas pH līmeni uz sārmainu sānu, mērcējot, mehāniskiem bojājumiem uz ādas, pastāvīgu uzturēšanos siltā un mitrā vidē.

Izraisītājvielas erythrasma var ilgi dzīvot uz ādas, bet labvēlīgos apstākļos baktērijas slimības progresija notiek.

Erythrasma - lipīga slimība var nosūtīt, izmantojot ikdienā, izmantojot citu cilvēku personisko aprūpi, pludmalē, baseinā, kā arī ar seksuālu kontaktu ar slims vai nesējvielu infekcijas.

No erythrasma simptomi

Sakarā ar raksturu ādas struktūru un svīšana, erythrasma ir biežāk vīriešiem. Galvenais lokalizāciju slimību - ādas krokas. Šeit baktērijas ir vislabvēlīgākos apstākļus: mitruma un paaugstinātas temperatūras. Mīļākā biotops baktērijas ir iekšējā augšstilbiem, padusēs un cirkšņos. Erythrasma notiek starppirkstu krokās par priekšādiņas dzimumlocekļa, krokās kuņģī. Sievietes erythrasma var rasties zem krūtīm. Erythrasma biežāk vecākiem cilvēkiem.

Tas izpaužas kā slimības plankumi ar skaidras robežas, krāsa - no sarkanas līdz brūnai toni dzelteni rozā. Punkta izmērs var atšķirties no smalks punkta līdz vairākiem centimetriem. Form spot - apaļa. Mala var būt daudz intensīvāka krāsa. Spots var saaugt, veidojot lielus bojājumus. Ar attīstību erythrasma novērota ādas lobīšanos.

Erythrasma var ne izpausties, un pacients var pamanīt plankumi uz ķermeņa nejauši. Kad jūs pievienoties sekundāro infekciju var niezēt un sāpīgums vietā bojājuma.

Erythrasma var veikt hronisku ar periodiem paasinājuma un remisijas. Visbiežāk, slimība saasinās vasarā, jo šī gada laikā ir, visizdevīgākos nosacījumus vairošanos un aktivitāti baktērijām.

Diagnoze erythrasma

Erythrasma tiek diagnosticēta, pamatojoties uz pārbaudi pacienta un radiogrāfijas bojājumiem saskaņā ar Vuda lampu. Saskaņā stariem lampu skartajos apgabalos ir koraļļu-sarkans tonis attīstības dēļ ūdenī šķīstošo porfirīnu baktērijām. Jāatceras, ka pirms diagnosticēt erythrasma izmantojot Vuda lampu nedrīkst mazgāt vai kaut rīkoties skartajiem apgabaliem, kā krāsvielu pigmenta, kas tika izolēts mikroorganismi var nosvīst.

Identificēt iespējas pie cirkšņa erythrasma raksturīgām rievotu malām. Āda mērcējot bet tur parādās iekaisumu, burbuļi.

Erythrasma cirksnis jāatdala no rubromikoza cirksnis. Simptomi ir līdzīgi, bet rubromikoze mala bojāta, un cirkšņa erythrasma ir ciets malu sakāvi.

Ārstēšana erythrasma

 Pamats ārstēšanā erythrasma - dezinfekcijas ziede

Ārstēšanai erythrasma izmanto dezinfekcijas ziedes, piemēram, eritromitsinovaya vai sēra darvas saturu.

Erythrasma ārstēšana, izmantojot ziedes ilgst septiņas dienas, laikā šis periods ir jābūt divas reizes dienā, berzēt ziedi uz bojājumu. Kad jūs pievienoties infekcija var ārstēt bojājumiem 5% salicilskābes spirtu vai 2% alkohola tinktūra joda.

Ja slimība ir plaša zonu iznīcināšanu, tiek ārstēti ar antibiotikām erythrasma.

Lai sasniegtu vislabāko efektu ārstēšanā erythrasma iesakām sauļoties vai pavadīt ultravioleto starojumu. Tās veicina žāvēšanu ādas un ātrāku sadzīšanu.

Identificējot erythrasma visas gultas, dvieļi, un apģērbu, ko pacients izmanto, ir jādezinficē. Ārstēšanas laikā, erythrasma drēbes nēsā pacientam, ir nepieciešams mazgāt un gludināt karstu dzelzi katru dienu.

Lai novērstu atkārtotu inficēšanos katru dienu mēnesi pēc atveseļošanās jāizturas ādas krokas 2% salicilskābes spirtu un apkaisa talka pulveris.

Profilakse erythrasma

Profilakse erythrasma ietver atbilstību visiem veselības standartiem, veicot ikdienas higiēnas procedūras, uzmanīgi noslaukot ādas krokās pēc pieņemšanas vannu vai dušu.

Svarīgs faktors novēršanā erythrasma ir novērst svīšanu. Jums ir valkāt drēbes, kas izgatavoti no dabīgiem audumiem, izmantojiet dezodorants sviedri, kā arī pārraudzīt higiēnu ādas krokās. Pērkot jaunas drēbes pirms jums ir nepieciešams mazgāt to valkājamas.

Ja jūs sekot stāvokli jūsu ādu, jums, iespējams, būs ieinteresēti daļa celšanas, efektīvu un zemas ietekmes atbrīvojot no grumbām.

Яндекс.Метрика