Fibroadenomu

Fibroadenomu -organospetsificheskaya labdabīgs krūts audzējs sastāv no šķiedraina un dziedzeru audiem. Fibroadenomu  Fibroadenomu - orgānu labdabīgs audzējs krūts
 ir visbiežāk audzēji piena dziedzeri, kas sieviešu pusaudžiem, dažreiz atrodami sievietēm pēc menopauzes.

Krūšu fibroadenomu - labdabīgs audzējs, kas sastāv no diviem elementiem: epitēlijs un stroma. Atkarībā no aspekta attiecība un attiecības starp šīm divām sastāvdaļām, pastāv divi histoloģisko veidus - intrakanalikulyarnaya un perikanalikulyarnaya fibroadenomu. Visbiežākās veida jaukto audzēju.

Pazīmes un simptomi fibroadenomu

Tipiskās pazīmes un simptomi fibroadenomu ir klātbūtne nesāpīgs, cietā, vienotu, kas pārvietojas, lēni augošs veidošanās krūtīm sievietēm reproduktīvā vecumā. Audzējs ir apaļa vai olveida, elastīgs, augstas stiprības un ir ar gludu virsmu.

Aptuveni deviņdesmit procenti no fibroadenomu radušās mazāk nekā trīs centimetru diametrā, un lielākā daļa no atlikušajiem desmit procentiem - četri cm un vairāk, parādās galvenokārt sievietēm zem divdesmit gadiem.

Vīriešu fibroepithelial audzēji ir ļoti reti, un galvenokārt ir saistītas ar anti-androgēnu terapiju.

Diagnostikai fibroadenomu

Fibroadenomu parasti tiek diagnosticēta ar klīnisko un ultrasonogrāfijas pārbaudi, kā arī caur mātes palpācija un mamogrāfiju. Kad diagnosticēšanai fibroadenomu bieži arī jādara biopsiju audu izslēgt aizdomas par krūts vēzi.

Ārstēšana fibroadenomu

Ārstēšana fibroadenomu iespējams ķirurģiski, kas noņem nelielu rezervi normālu un inficētos audos krūts.

Biopsija bieži ir uzticami diagnostikas pētījumi, pamatojoties uz kuriem daži ārsti var nolemt nevar darboties audzējs, bet tā vietā izvēlas metodi klīnisko pētījumu jomā, lai uzraudzītu bojājumu vienlaikus nosakot izaugsmi un fibroadenomu.

Pieauguma tempi  Aptuveni deviņdesmit procenti no fibroadenomu radušās mazāk nekā trīs cm diametrā
 audzēju mazāk nekā sešpadsmit procentiem mēnesī sievietēm zem piecdesmit gadu vecumam un vismaz trīspadsmit procentiem mēnesī sievietēm nekā piecdesmit gadu, ir drošas atkārtotas ķirurģiskas ārstēšanas un klīniskā novērošana.

Daži fibroadenomu ir ārstējamas Ormeloksifenom.

Ne tik sen tas bija iespējams ārstēšana krūts fibroadenomu izmantojot ehoterapii. Procedūras būtība ir izmantot augstas intensitātes vērsta ultraskaņu, kas tiek izmantots kā attieksmi pret krūts vēzi un labdabīgi audzēji. Šī metode ir neinvazīva un sastāv no apkures audums, kas noved pie iznīcināšanu šūnu fibroadenomu.

Arī, lai novērstu fibroadenomu var izmantot Cryosurgery - procedūra, kurā slāpeklis aukstas iznīcināto patoloģisku audu šūnām. Šī metode ir droša, efektīva un minimāli invazīvām alternatīva atvērtu operācija.

Procedūru var veikt uz ambulatoro pamata saskaņā ar vietējo anestēziju, tā priekšrocība ir tā, ka pēc procedūras ir ievērojami mazāks nekā rētas atklātās ķirurģiskas procedūras.

Starptautiskā kopiena ķirurgi iesaka krioterapiju noņemt fibroadenomu ar šādu kritēriju kopumu:

  • Sakāve jābūt sonographically redzama;
  • No fibroadenomu diagnoze jāapstiprina Histoloģiski;
  • Sakāve jābūt vismaz 4 cm diametrā.
Яндекс.Метрика