Galvenie simptomi Gijēna-Barē sindroms bērniem
 Kas ir agrīnā divdesmitajā gadsimtā, pētnieki Barre Gijēna Shtrol un aprakstīts nezināmu slimību starp karavīriem franču armijas. Vīri bija paralizēta, viņi atzīmēja cīpslu refleksi, tika novērota maņu zudums. Zinātnieki ir izpētījuši muguras smadzeņu šķidrumā pacientiem, un noteica, ka tas tika izvirzīts ar olbaltumvielu saturu, bet apjoms atlikušajiem šūnu bija pilnīgi normāli. Pamatojoties uz olbaltumvielu-šūnu asociāciju, kā liecina analīzes cerebrospinālā šķidruma, viņš bija diagnosticēta ar Gijēna-Barē sindroms, kas atšķiras no citām slimībām, nervu sistēmas demielineziruyuschih ātri pašreizējiem un labvēlīgu prognozi. Testa karavīri atgūt agrāk kā 2 mēnešus.

Vēlāk izrādījās, ka Guillain-Barre sindroms nav tik nekaitīga, kā viņš apraksta discoverers. Jo 20 gadus pirms aprakstu slimības neirologs Landry noskatījos pacientus ar līdzīgām slimībām. Viņi arī norādīja, ielaistu paralīze strauji attīstās augšupejošas nervu traktātus. Strauja slimības progresēšanu izraisīja nāvi. Nervu sistēmas sakāvi sauc Landry paralīzi. Vēlāk izrādījās, ka Guillain-Barre sindroms, var arī izraisīt nāvi ar slēgtu pārraidīšanas diafragmas muskuļa. Bet pat šiem pacientiem tika novērota modelis laboratoriju proteīnu-šūnu asociāciju ar muguras smadzeņu šķidrumā mugurkaula kanālā.

Tad viņi nolēma apvienot abas slimības un patoloģijas piešķirt nosaukumu Landry-Gijēna-Barē sindroms, un līdz pat šai dienai neirologi tiek ierosināti terminoloģiju. Tomēr starptautiskā klasifikācija slimību reģistrēts tikai viens vārds: Gijēna-Barē sindroms vai akūta postinfectious polineiropātiju.

Guillain-Barre sindroms, cēloņi

Tā kā slimība attīstās pēc inficēšanās, pastāv pieņēmums, ka tas bija process viņa aicina demilienizatsii nervu šķiedras. Tomēr tieši infekcijas izraisītāja joprojām nav atklāts. Par mielīnam šķiedru nervu audu deponēto kompleksiem "antigēna-antivielas", kas var izraisīt iznīcināšanu mielīna.

Mielīna apvalku novietot virs nerva stumbra regulāri. Viņi spēlē lomu kondensatori, tāpēc nervu impulsi tiek pārraidīti ātrāk nekā pāris desmiti reizes un sasniegt "adresāts" nemainīgs. Veidojot Gijēna-Barē sindroms, tā cēloņi kroyatsya samazināt jaudas "kondensatori." Tā rezultātā, nervu pārraide ir aizkavēta un kļūst nederīgs. Man plāno saspiest pirkstus, bet var tikai pārvietot tos.

Tas ir būtība demielinizējošas slimības, nervu sistēmas. Kad cilvēks attīstās Gijēna-Barē sindroms, ietekmēja pārraidi impulsus galvenajiem dzīvībai svarīgos orgānos, piemēram:

  • Sirds muskuļa;
  • Aperture;
  • Rīšanas muskuļus.

Kad paralīze šo institūciju pārtrauks darbību no organisma.

Guillain-Barre sindroms, simptomi

Slimības paradokss slēpjas faktā, ka attīstība labvēlīgu iznākumu akūtas veidoja divas trešdaļas pacientu un hroniska gaita prognoze ir slikts.

Guillain-Barre sindroms sākas pēc akūtām vīrusu infekcijām, visbiežāk elpošanas. Formā komplikācijām no gripas cilvēks attīstās vājums, kas tiek pārraidīts rokas un kājas. Pēc tam, subjektīvā vājuma sajūta progresē šļaugano paralīzi. Kad akūta kurss no šiem simptomiem izstrādā:

  • No rīšanas reflekss pazušanu;
  • Paradoksāli veida elpošana - iedvesmas vēdera siena nepaplašina, bet drīzāk kritīs laikā;
  • Pārkāpums jutības distālās ekstremitāšu tipa "cimdiem" un "ganāmpulka".

Smagos gadījumos, elpošana ir atspējots dēļ paralīzi diafragmas.

Kad izstrādājot primārās hronisku Gijēna-Barē sindroms, simptomi lēnām palielināt vairākus mēnešus, bet tajā simptomu maksimumu, tās ir grūti ārstēt. Kā rezultātā ietekmi paralīze paliek uz mūžu.

Klīniskā gaita Gijēna-Barē sindroms

Gaitā slimības nosaka 3 posmos:

  • Prodromālā;
  • Augstums;
  • Exodus.

Prodromālā periods raksturīgs vispārējs vājums, muskuļu sāpes rokās un kājās, nelielu pieaugumu temperatūras.

Augstumā kam piemīt simptomiem, kas saistīti ar Gijēna-Barē sindroms, kas sasniedza maksimumu beigās fāzes.

Stage iznākums raksturo pilnīga nav saņemtas infekcijas pazīmēm, bet notiek tikai neiroloģiski simptomi. Beidzas slimība vai pilnīgu atgūšanu visām funkcijām, vai invaliditāte.

Guillain-Barre sindroms, ārstēšana

Akūtas sākumā, it īpaši, ja izstrādājot Guillain-Barre sindroms bērniem pirmajā vietā ir atdzīvināšana. Savlaicīga savienojums ventilators saglabā pacienta dzīves.

 Guillain-Barre sindroms - ārstēšana un prognoze uz mūžu
 Long uzturēšanās intensīvās terapijas nodaļā ir nepieciešama papildus ārstēšana, novērst izgulējumu un padarīja cīņu pret infekcijām, tai skaitā hospitālās.

Unikalitāte slimība Guillain-Barre ir tas, ka tad, kad adekvāta ventilācija notiek reģenerācija mielīna apvalki bez zāļu iedarbību.

Mūsdienu ārstēšanas metodes Gijēna-Barē sindroms, jo īpaši bērniem, paredz plazmaferēzi. Tīrīšana asins plazmu autoimūnām kompleksu novērš progresēšanu demyelination no nervu šķiedru un ievērojami samazina periodu mehānisko ventilāciju.

Pašlaik Guillain-Barre sindroms pakļaujas ārstēšanai, izmantojot injekcijas imūnglobulīnu. Metode dārgi, bet efektīvs. Tiek izmantotas atveseļošanās periods fizioterapijas metodēm, fizioterapiju un masāžu.

Яндекс.Метрика