Gredzenveida eritēma

Gredzenveida eritēma ir ādas slimība polietiologichesky erimatoznogo ar atkārtotu rakstura notikuma. Arī gredzenveida  Gredzenveida eritēma ir ādas slimība
 eritēma sauc pastāvīgu eritēma, ilgi plūst cirtaini un gredzenveida eritēma, eritēma gredzenveida centrbēdzes Darja. Visbiežāk, šķirne eritēma tieksme jaunekļi.

Iemesli gredzenveida eritēma

No gredzenveida eritēma izskats veicināt:

  • reibums;
  • fokusa infekcija (tonsilīts, osteomielīts, holecistīts, gastroduodenitis, zobu granulomas);
  • kandidoze;
  • sportista pēdas;
  • endokrīni traucējumi;
  • imūnās sistēmas traucējumi;
  • Dysproteinemia;
  • narkotiku neiecietība;
  • neoplāzijas (adenokarcinomas, limfoma, akūta leikēmija).

Klīnika slimība

Kad gredzenveida eritēma uz ķermeņa nav monētām lobīti pietūkuši plankumi ar sārti sarkanā krāsā. Plankumi ir nosliece uz ekscentriskā izaugsmi un apvienošanos, kā rezultātā veidojas policiklisko nereāls formas, gredzeni, vītnes, robežojas valikoobraznym plotnovata pietūkusi mala vadu. Inside plankumu dažreiz šķiet līdzīgas vietas (gredzenu gredzens). Ar centrā nedaudz nogrimušās plankumi, nedaudz cianotiskas. No punkta subjektīvu traucējumu tikai nav spēcīga dedzināšana un nieze. Dažiem pacientiem ar gredzenveida eritēma var būt netipiska, kurās telangiectasia, purpuroznye un vezikulāro izsitumi.

Slimība ir epizodiski: daži izsitumi pilnīgi izzūd, bet tie tika aizstāti ar diviem vai trim nedēļām ir jauni. Ir reizes, kad uz dažiem mēnešiem vai gadiem gredzenveida eritēma pašu caurlaidēm.

Diagnoze gredzenveida eritēma

Lai novērstu sifilisa izsitumi ir ļoti līdzīgs izsitumu pie gredzenveida eritēma, veikt speciāli laboratorijas testi dzimumhormonu. Lai identificētu un izārstēt iespējamos slimības iekšējo orgānu veikto universāls klīnisko un laboratorisko izmeklēšanu, kā arī mikoloăisko, onkoloģijā un hematoloģijā izpēti.

 Kad gredzenveida eritēma izrakstīt nātrija tiosulfāts
 Gredzenveida eritēma nav ļoti bieži, kad patoloģisks bojājumi nepieciešams pareizi noteikt diagnozi. Lai to izdarītu, tas ir, salīdzinot ar citām ādas slimībām, kas ir līdzīgi simptomi tā: sarkanā vilkēde, lepru, un citu apsārtumu (audzēja gredzenveida un rozā ķērpju), ādas sēnīšu slimībām un toxicoderma. Diagnoze ir izveidota galvenokārt ar ādas biopsiju, un laboratorijas pētījumiem.

Ārstēšana gredzenveida eritēma

Ārstējot gredzenveida eritēma tas ir ļoti svarīgi, lai novērstu faktorus, kas izraisa šo slimību (tonsilīts, sinusīts). Ieteikt hipoalerģiska diēta, E vitamīnu, B un A, Imūnstimulējoša terapija norādīto hyposensitization aģents (kalcija uztura bagātinātājus, antihistamīni, nātrija tiosulfāta). Izārstēt pievienotos infekcijas slimības lietotas antibiotikas.

Gredzenveida eritēma bērniem

Eritēma annulare bērni klīnika ir izteiktāks nekā pieaugušajiem.

Ārstēšanai gredzenveida eritēma bērniem, un tā pavadonis hronisks tonsilīts izmanto homeopātiskās zāles. Piešķirt Bārija muriatikum 6 trīs granulas katru rītu starp ēdienreizēm, kā arī sēpijas 6 par vienu granulu vakarā. Lietot medikamentus izārstēt simptomus gredzenveida eritēma.

Slimību profilakse

Prognoze gredzenveida eritēma labvēlīgs. Novēršana slimības ir jāiztīra no perēkļu hroniskas infekcijas un normalizēšanu kuņģa-zarnu traktā.

Яндекс.Метрика