Torticollis

Īss apraksts slimības

Ļoti slimības nosaukumu "greizais kakls" stāsta par dabu slimības, kas ir deformācija kakla un galvas stāvokli kurā nepareizs. Struktūrā iedzimtu defektu muskuļu un skeleta sistēmas greizais kakls jaundzimušajiem tas ieņēma trešo vietu, aiz tikai kroplība un gurnu dislokāciju.

Cēloņi greizais kakls

 Greizais kakls Ārstējot

Cēloņi iedzimtu greizais kakls ir: klātbūtne hronisko slimību māti un īpašo stāvokli auglim grūtniecības laikā. Iegādātās greizā jaundzimušais bērns rodas pēc dzemdību traumas, perifērās nervu sistēmas vai apdegumiem slimībām.

Galvenais nogulsnētu faktors patoloģijas dzemdībām, kura laikā bieži notiek rotatora manšetes traumas, kakla skriemeļus un kakla. Kā rezultātā, bērna smadzeņu asinsriti, muskuļu spazmas un stipras muskuļu sāpes. Pielāgoties tādiem apstākļiem, mazuļa galvas ņem īpašo situāciju un tad izliekuma mugurkaula kakla daļā. Ja laiks nav rūpēties par adekvātu ārstēšanu, Greizais kakls Ārstējot jaundzimušajiem noved pie pārdali slodzei uz kaulaudiem, izmaiņas kakla skriemeļiem, zemākas amortizācijas funkciju mugurkaula.

Sekas greizais kakls

Tā torticollis saistīta ar traucējumu normālu cirkulāciju, bērni var attīstīt asimetriju sejas un galvaskausa. Turklāt reibumā negatīvas izmaiņas bērnam sāk ciest no distonija neurocirculatory un mugurkaula-bazilāras slimību. Viņš arī ir pasliktinās redze. Progresējošos gadījumos greizā kakla zīdaiņiem noved pie hidrocefālija un sākumā neiroloģisku patoloģijām.

Veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai attieksme pret bērnu ir jābūt, jo laika gaitā tas sāks sēdēt un iet, un tas palielinās slodzi uz kakla skriemeļiem un saasināt samazināšanos amortizācijas funkciju mugurkaula. Neārstēta torticollis provocē izmaiņas mugurkaula formas un rašanos slimības, piemēram, kifoze vai skolioze.

Attiecībā uz optimālo laiku Leche, labākais vecums attīrīšanas un atjaunošanas procedūras ir termiņš līdz 6-7 mēnešiem. Tas ir saistīts ar to, ka pirmajos dzīves mēnešos, kakla skriemeļi tikai sāk parādīties, un tāpēc, ka tie ir viegli manipulēt, lai panāktu pozitīvu rezultātu. Ievērojiet arī, ka ir vēlams, lai atbrīvotos no greizais kakls uz nobriešanas nervu sistēmas attīstību runas un redzējumu, tas ir, atkal, līdz 6 mēnešu vecumam.

Mīļie vecāki, tas ir viss, ko mēs runājam ar jums saprast - nav jāgaida uz brīnumu un zaudēt dārgo laiku. Krivosheya jaundzimušo nekad pāriet pati, bet muskuļi var viegli zaudēt savu elastību, un tad vienīgā pieejamā metode ir to darbības secēšanas. Uzkarsē līdz nav vērts, jo anestēzija, pēcoperācijas rētas un kosmētikas defekti nedos nekādu labumu savam bērnam.

Torticollis - ārstēšana slimības

 Ārstēšana greizais kakls

Apstrādes un atgūšanas procedūras sākt uzreiz pēc precīzu diagnostiku. Raksturīgi, ka pirmajās dienās maz pacientu ir paredzēta kursu fizikālā terapija - 20 sesijas ar eletroforeza ronidazoy vai Lydasum, un tad vēl divus kursus ik pēc 1, 5 mēneši.

Kopā ar fizikālā terapija veikta koriģējošā vingrošana. Tā būtība ir tāda, ka bērns, cik bieži vien iespējams mainīt pozīciju galvas. Lai to izdarītu, tas izplatījās uz vēdera, piedāvājot bērnu grabulīši no dažādiem leņķiem un mainot pozīciju galvas gultā. Galvenais uzdevums - lai aktivizētu kustības kakla, torticollis nav fiksēts uz muskuļiem. Šajā pašā nolūkā, atjaunojošās masāža pacients pusi sejas, bet atcerieties, ka jūs nevarat izvairīties stiepjas kakla muskuļi, jo risks spurekļa procesā.

Ja bērns ir diagnosticēta uzsāktas greizu kaklu, ārstēšana bieži tiek balstīta uz operācijas. 3 parāda darbību ar vecumu, un parasti tiek veikta bez jebkādiem sarežģījumiem.

Pēdējos gados, vietējie klīnikas arvien piemērot jaunākās mūsdienu tehnoloģijas, kas ārstēšanā greizais kakls. Tie ietver, piemēram, Kinezioloģijas. Tas nozīmē mīkstāku, aiztaupot procedūru nevis manipulāciju, un tāpēc saņēma diezgan lielu izplatību. Arī Kinesiology, ārsti izmanto Hirudoterapija un refleksoloģija, kas ir lieliski pieļauta pat mazākajiem bērniem.

Neskatoties progresu ārstēšanā greizais kakls, mēs vēlamies atgādināt - vienīgie pareizais lēmums vecāki būs savlaicīga ārstēšana pie ārsta, jo jebkuras nepatīkamas sekas ir vieglāk novērst nekā ārstēt.

Яндекс.Метрика