Haemophilus influenzae

Pamatinformācija par slimību

 Man inficēti ar Haemophilus influenzae

Pārsteidzoši, kad ārzemēs Haemophilus influenzae pakļautas obligātai vakcinācijai, ka mūsu valstī situācija ir atšķirīga. Daudzi vecāki nezina, ka šāda tipa Haemophilus influenzae, un tāpēc nelietojiet nekādus pasākumus, lai novērstu infekciju. Tomēr ārsti neitrāla nostāja šajā jautājumā ir saprotams, jo vakcinācija ir jāveic valsts, bet cīņa pret Haemophilus influenzae netiek nodrošināts valsts imunizācijas grafiku, un visi līdzekļi nav piešķirti to.

Lai būtu godīgi, šī situācija ir nedaudz biedējoši. Patogēni Hib dzīvo augšējo elpceļu no jebkuras personas. Kā likums, tie nav bīstami veseliem cilvēkiem, bet novājināta imunitāte Haemophilus influenzae sāk vairoties un provocē rašanos "Bouquet" čūlas, tai skaitā: meningīts, pneimonija, epiglotīts, un strutaina celulīts. Riska grupā ietilpst cilvēki, kuri bija nopietnas slimības, un bērniem, kas jaunāki par 5 gadiem, pie kuras organisms joprojām nevar ražot savas antivielas pret infekciju. Maksimālā saslimstība notiek 6-12 mēnešos, kad bērna ķermeni aizsardzības sistēmu vairs atbalstīja mātes pienu un sākt strādāt par to pašu.

Līdz šim, 40% bērnu ir pārvadātājiem Hib, un jebkurā brīdī tas var iedziļināties aktīvā fāzē un sākt savu postošo darbu. Bažas ir tas, ka infekcija ir viegli nosūtīta, izmantojot gaisa pilienu vai tiešā kontaktā ar lietām slims cilvēks.

Kāpēc nav veikta vakcinācija iedzīvotāju?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, Jums ir jābūt informētiem par dažiem Haemophilus influenzae funkcijas. Ārsti zina, 6 veidu patogēni Haemophilus influenzae, bet tikai viena no tām -, proti, B tips, ir drauds bērniem un pieaugušajiem. Šķiet, ka problēma ir vienkāršota, bet tas ir tikai mulsinoši. Fakts ir tāds, ka Haemophilus influenzae, ārstēšana, kas, šķiet, jautājums par tehniku, tas ir ļoti izturīgs pret antibiotikām. No visām pusēm tas ieskauj veida kapsulas. Tas aizsargapvalku veiksmīgi ierobežo galvenās sastāvdaļas zāļu un, turklāt, sarežģī antivielu ražošanu. Kā rezultātā, procentu stabilitātes Haemophilus influenzae pret penicilīnu, hloramfenikolu, tetraciklīnu un citu antibiotiku kuru nominālvērtība ir no 80 līdz 100%.

Ārstēšana Hib ļoti grūti, un, jo nepilnības iekšzemes diagnostikas tehnoloģijām. Komplekti, kas var atklāt Haemophilus influenzae, kas izgatavoti tikai ārzemēs, un ir diezgan dārgas. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem noraidīšanas universālā vakcināciju pret Hib.

Kāpēc vakcinācija joprojām ir nepieciešams?

Mums jau ir minēts, ka Haemophilus influenzae veicina daudzām citām slimībām. Zinātniskie pētījumi liecina, ka daudzi bērni pēc vakcinācijas kopumā ir pārtraukuši ievainots vai slims ARI ne vairāk kā 1-2 reizes gadā. Bez tam, ir divi iemesli, lai risinātu ar sekām, kuras izraisa Haemophilus influenzae. Vakcīnas palīdzēt:

  • samazina līdz nulles varbūtību "nozveja" meningīts vai pneimonija, kas pirmajos gados bērna dzīvē;
  • sagatavot bērnu pastāvīgu dialogu ar vienaudžiem ir neizbēgama, apmeklējot bērnudārzu un skolu. Tas bija laikā, šis periods palielina biežumu nodoto bērnu infekcijām. Vakcinācija samazina inficēšanās risku un attīstību nopietnas komplikācijas.

Haemophilus influenzae - ārstēšana un profilakse slimības

 Vakcinācija bērniem, lai novērstu slimības Haemophilus influenzae

Tā masu vakcinācijas mūsu valstī netiek veikta - būtu jāpaļaujas tikai uz sevi, labi pēdējos gados, jaunus līdzekļus, lai cīnītos pret Haemophilus influenzae. Viens no tiem - olbaltumviela konjugēto vakcīnu, kas ir diezgan veiksmīgi tikt galā ar infekciju. Krievijā, plaši izplatīta narkotiku saņēma Francijas ACT-Hib no uzņēmuma Avensti Pasteur.

Vakcīna ir redzams bērniem no 2 mēnešu laikā. Tā satur stingumkrampju toksoīdu, kas uzlabo imūno reakciju. Ja bērns parādījās Haemophilus influenzae, Hib vakcinācijas aktu, samazināt risku, infekciju un sekundāro slimībām.

Vakcīnas bērniem dažādās vecuma grupās lietošana:

  • līdz 6 mēnešiem - 3 injekcijas ar intervālu 2 mēnešiem. Gadu pēc trešās injekcijas tiek ievadīta revakcināciju;
  • no 6 līdz 12 mēnešiem - divas injekcijas ar intervālu 1 mēnesis. Revakcinācijas deva - 18 mēneši;
  • no 1 gada līdz 5 gadiem - 1 injekcijas.

Tur var būt īss mūžs blakusparādības: apsārtums injekcijas vietā, uzbudināmība, miegainība.

Яндекс.Метрика