Halitosis

Smakojošs elpa - halitosis, notiek ceturtdaļa pieaugušo iedzīvotāju. Pašu ožas refleksi  Smakojošs elpa - halitosis, notiek ceturtdaļa pieaugušo iedzīvotāju
   pielāgots, lai smaržu izelpoto gaisu un kļūt kas nav jutīgas pret to. Raksturīgi, pacients ziņoja, ka problēmas, cilvēki no viņa tuvu svītu. No halitosis klātbūtne izraisa ciešanas cilvēks ierobežo savu komunikāciju ar citiem, veicina izskatu mazvērtības kompleksa.

Simptomi halitosis

Ieteikt klātbūtni halitosis var sevi par sliktu garšu mutē. Dažreiz jūs varat redzēt, ka puses cenšas veikt attālināti, sazinoties ar jums. Jūs varat veikt vainagu no plaukstām un izelpas uz to uzreiz, lai šņaukāties gaisu.

Aizdomas par halitosis var būt pieejamas atsevišķos patoloģijām arī - atviļņa ezofagītu, gastrītu, divertikulīts no barības vada, čūlu un citu slimību, kuņģa-zarnu trakta, kopā ar vēdera uzpūšanās, atraugas vai vemšana, caureja, uc Hronisks, strutains vai bakteriālas procesi Otolaryngology (tonsilīts, sinusīts, uc) un elpošanas orgānu (piemēram, tuberkuloze), arī noved pie izskatu halitosis.

Hormonālā līdzsvara ir vielmaiņas traucējumi organismā un var arī izpausties kā halitosis.

Lai atšķirtu īstu un iedomātu halitosis. Iedomāts halitosis var rasties pat sakarā ar bažām par elpas kvalitātes dēļ emocionāla spriedze, nemiers, uztraukums un pat garīgās slimības. Real halitosis bieži (aptuveni 85% no visiem gadījumiem) ir sekas pūšanu pārtikas atliekām neadekvātas mutes dobuma higiēnu. Nākamais Visbiežākais iemesls halitosis ir notikums smēķēšanas.

Halitosis simptomi var būt saistīts ar īpatnībām varas. Iekļaušana uzturā, piemēram, sīpoli, ķiploki uc Tas noved pie iekļūšanu gaistošo aromātisko vielu nonāk asinsritē ar plaušu, un no tiem uz izelpotā gaisā.

Daži medicīnas traucējumi var izpausties arī kā halitosis. Tipisks tā saukto pele smarža izelpotajā gaisā ir simptoms aknu mazspēja. Urīna no mutes novērots ar nieru mazspēju, un acetona izelpošana laikā smarža jūtama pacientiem ar cukura diabētu. Smagā smarža puves mute ir raksturīga plaušu abscess.

Arī  Tā kā nav zobu slimību pacientiem ar halitosis nepieciešams konsultēties ar gastroenterologs
 izskats halitosis var izraisīt veicot noteiktus medikamentus, kas var palīdzēt žāvēšanu mutes gļotādu (antidepresanti un trankvilizatori, antihipertensīvie narkotikas vai diurētiskiem līdzekļiem).

Diagnoze halitosis

Diagnoze halitosis nav pārāk daudz grūtības, bet tā prasa obligātu noteikt cēloni. Vispirms visiem pacientiem ar simptomiem būtu jāizskata zobārsta halitosis. Nepieciešama novērst plāksne vai zobakmens, kariesa, periodontīta, gingivīts, smaganu kabatas un līdzīgi, un, ja nepieciešams, - lai nokārtotu atbilstošu ārstēšanu.

Tā kā nav zobu slimību pacientiem ar halitosis nepieciešams konsultēties gastroenterologs, endokrinologs un otolaryngologist.

Ārstēšana halitosis

Ārstēšana halitosis iespējams pēc diagnozes un terapijas ir sarežģīts pamatslimību. Papildu pasākumi, kuru mērķis ir novērst simptomus, ir regulāra tīrīšana zobu, mēles un aukslēju divreiz dienā, skalošanas muti pēc katras ēdienreizes antiseptisku skalošanas lietot zobu diegs (diegs), lai noņemtu atlikušo pārtiku no starp zobiem un atsvaidzinoši aerosoli un košļājamā gumija . Jūs varat košļāt pētersīļus vai piparmētru lapas, kafijas pupiņas, uc

Яндекс.Метрика