Hantingtona slimība

Horeja, Hantingtona slimība, vai praksē diezgan reti. Eiropas iedzīvotāju slimības izplatība svārstās 3-7 cilvēkiem uz 100 000, bet pārējie sacensības - 1 100 000.  Hantingtona slimība - iedzimta anomālija smadzenēs

Tas iedzimta patoloģija smadzeņu pirmo reizi parādās neparastus neapzinātas kustības un sejas izteiksmes, palielinot nemiers, iznīcināšanu garīgās indivīda veselību un beidzas ar demenci, kas ir demence.

Diagnoze no Hantingtona slimības

Ja ir aizdomas par slimību, Huntington analizē klīnisko un savākšanas ģimenes vēsturi pacientam. Lielākā daļa smadzeņu skenēšana ļauj vienu, lai apstiprinātu vai noliegt sākotnējo diagnozi. Ja saglabājas zināmas šaubas, ir ieteicams veikt ģenētisko testēšanu. Šī pētījuma veids ir ļoti efektīvs pieaugušajiem, bet bērniem galvenokārt izmanto citas metodes diagnozes.

Simptomi Hantingtona slimību

Tiek norādīts, ka lielākā daļa no simptomiem Hantingtona slimība parādās pirmo reizi vecumā apmēram 30 gadus, lai gan dokumentēti gadījumi kā agrāko un daudz vēlāk sākuma. Sākotnēji tie tiek uzskatīti par faktisko impulsīvs un nekontrolētas kustības, un gluži pretēji - samazinoties motora darbību un apgrūtinātas kustības. Tad ir problēmas ar runu, traucēta kustību koordināciju.

Ar turpmāku attīstību slimības visu muskuļu funkcija pakāpeniski samazinās. Self košļājamās un rīšanu prasa daudz pūļu. Vēl bieži simptoms Hantingtona slimība vidū posmā ir nekontrolējams grimases, pievienojās ar miega traucējumi, kas attīstās kā rezultātā bieži un haotisku kustību eyeballs.

Visas šīs funkcijas nelabvēlīgi ietekmē garīgo veselības stāvokli cilvēks, lai gan katrā gadījumā apjoms šī ietekme ir īpaši individuāls. Pirmais ciest abstrakto domāšanu, cilvēka spēju novērtēt to darbības adekvāti uzvesties sabiedrībā, plānot savu darbību. Tad norādīja problēmas ar atmiņu, emocionālo un egocentrisks alkatība, apsēstība un depresiju, paniku, un pat agresīvu izpausmēm.

Pacientiem ar Hantingtona slimība pakāpeniski pārstāj atzīt mīļajiem, tie hipertrofija atkarībām (alkoholisms, mīlestību riskēt) un seksuālās vajadzības.

Pēdējais posms, Hantingtona slimība ir raksturīga ar to, ka pacients zaudē spēju pārvietoties patstāvīgi. Nāve iestājas no sirds un asinsvadu slimībām, pneimoniju, uc  Kustību aktivitātes - viens no pirmajiem simptomiem Hantingtona slimību

Cēloņi

In 1993, tas tika labi zināms, ka Hantingtona slimība attīstās sakarā ar iedzimtu ģenētisku patoloģiju. Proteīns hantingtīna (kuru funkcija līdz šim nav pilnībā ievietota) parasti atrodas organismā veselīga personas konkrētu summu. Cilvēkam, tāds pats skaits, Hantingtona slimība šis proteīns augstāka nekā parasti.

Jaunākie pētījumi liecina, ka iespējamība saslimt ar Hantingtona slimību dzimušo bērnu vecākiem pacientiem ir 50%.

Ārstēšana no Hantingtona slimības

Specifiska ārstēšana Hantingtona slimība, mūsdienu medicīna nespēj piedāvāt, lai gan klīnisko testēšanas dažādas metodes notiek regulāri. Šiem pacientiem terapija ir samazināts līdz izmantošanai simptomātisku narkotikas.

Яндекс.Метрика