Helminthosis

Īss apraksts slimības

 Helminthosis
 Helminthiasis infekcija, ko sauc helminti - tārpi, parazīti cilvēkiem un dzīvniekiem.

Visbiežāk cilvēks helminthiasis: enterobiasis, kas ietekmē zarnas, ādas, nervu sistēmu; trihinoze, izraisot drudzis, muskuļu sāpes, alerģiskas reakcijas; trichuriasis raksturo traucējumiem darbībā kuņģa-zarnu trakta, nervu sistēmas, mainot asins, askaridoze sastāvu, pievienojot disfunkcija no kuņģa-zarnu trakta, alerģijas.

Worms var noteikt plaušās, žultsceļi, zarnas, žultspūšļa, ko piemēro iekšējiem orgāniem, mehāniskiem bojājumiem, indi ķermeņa sabrukšanas produktiem un apmaiņu.

Tārpu infekcijas sastopamas akūtas un hroniskas fāzes. Akūtā fāzē slimības rodas galvenokārt toksisku bojājumu no ķermeņa, un izriet no viņa alerģijām, kā arī hronisku helminthiasis ietekmē iekšējos orgānus, kas ir lokalizēts parazītus.

Helminthiasis ir arī bīstams cilvēks, jo fakts, ka nomāc imūnsistēmu, kas nelabvēlīgi ietekmē spēju strādāt laikā pasliktināt esošo slimību, samazināt vakcinācijas efektivitāti.

Cēloņi slimības

Persona inficēti ar helmintu galvenokārt caur pārtiku un ūdeni. Nemazgātas produkti, neievērošana noteikumiem personīgās higiēnas, netīrā ūdens - no galvenajiem iemesliem infekciju.

Daži parazīti, tādi kā Ancylostoma un schistosomes iekļūst organismā caur ādu. Retos gadījumos, helminthiasis infekcija uzņemtā olas no parazītu gaisu un putekļiem.

Simptomi tārpi

In inficētu personu, šādi simptomi ir novēroti dēļ helmintu: izsitumi, drudzis, sejas pietūkums, acu iekaisums membrānas, augšējo elpceļu infekcijas, palielināti limfmezgli.

Šie simptomi izraisa helmintu, kad slimība ir akūtā stadijā - nedēļas vai vairākus mēnešus. Ja ārstēšana netiek veikta helminthiasis, infekcija nonāk hroniskā fāzē. Alerģiskas reakcijas var saglabāt, un citi simptomi sakarā helminti attīstās atkarībā no to skaita, lieluma, atrašanās vietas. Var būt sāpes vēderā, locītavās, audu, gremošanas traucējumi, migrēnas, anēmija, vitamīnu deficīts, nervu sistēmas traucējumi.

Diagnostikai helminthiasis

Diagnostikai helminthiasis ir analīze ekskrementi, kas ir tikpat daudz, kā daļu no tārpi un to kāpuriem un olām. Analīze par helminthiasis vēlams atkārtot vairākas reizes, jo Viens pētījums ne vienmēr ir nozīmīgs.

Asins analīzes tiek izmantota arī diagnosticēšanai helminthiasis. Ja helminthiasis infekcija radās nesen asinīs tiks palielināts eozinofilo.

Tipisks rādītājs diagnosticēšanai helminthiasis asinsanalīzi klātbūtne imūnglobulīnu G antivielu konkrēta veida tārpiem.

Ārstēšana helminthiasis

 Ārstēšana helminthiasis veica zālēm, kas nogalina pieaugušo tārpu, kas ietekmē to kāpuri un olas
 Ārstēšana helminthiasis veica zālēm, kas nogalina pieaugušo tārpu, kas ietekmē to kāpuri un olas: Medamin, pirantels, levamizolu, tārps, tiabendazolu, aplikācijas un citi. Uzdevums tiek veikts, pamatojoties uz veidu un apjomu helminthiasis infekciju.

Labs rezultāts sniedz visaptverošu ārstēšanu helminthiasis kurā papildus prettārpu zāles ir cholagogue, aknas, nomierinošus līdzekļus.

Sakarā ar to, ka daudzi medikamenti ārstēšanai helminthiasis toksisku, beigās terapijas izņemot kontroles analīzes klātbūtnē tārpi, tas ir nepieciešams, lai veiktu pētījumu par zarnu mikrofloru gremošanas traktā, aknās, un, ja nepieciešams iziet rehabilitāciju.

Profilakse slimības

Par novēršana helminthiasis nav ieteicams dzert ūdeni no nezināmiem avotiem, tur nemazgājies augļus un dārzeņus.

Tas ir nepieciešams, lai saglabātu tīrību mājās, personīgo higiēnu, regulāri degelmentizatsiyu mājdzīvnieki.

Яндекс.Метрика