Hemangioma

 Hemangioma

Mēs visi tikās dzīvi cilvēkiem, par kuru seja bija vairāk "dzimumzīmes" gan hemangioma dzimumzīme nav. Hemangioma - labdabīgs asinsvadu audzējs, kam formu sarkana, violeta, vai ziliem plankumiem, plakana vai izvirzīti virs ādas, kas var aizņemt lielu platību - no 0, 5 cm 10-15 cm diametrā.

Hemangioma bērniem ir visizplatītākais veids audzēja. Viņas mīļākais lokalizācija - uz sejas vai kakla, lai gan ir hemangiomas un citas ķermeņa daļas, un pat iekšējie orgāni hemangioma. Hemangioma reti spēj izraisīt traumas, parasti hemangioma iekšējo orgānu - visvairāk reta veida hemangiomu sastopamība. Bet to, ka atrodoties atklātās ķermeņa zonām, kam ir liela izmēra un iemests citu acīs, hemangioma var būtiski ietekmēt psiho-emocionālo stāvokli, degradējošu viņu, it īpaši, ja runa ir par meitenēm. Starp citu, meitenes hemangioma parādās biežāk nekā zēni.

Iemesli hemangioma

Cēloņi hemangioma pētnieki ir iemācījušies līdz šim, bet ilgtermiņa novērojumi un statistika noveda pie vairākiem pieņēmumiem.

Tā ir hemangioma bērniem un zīdaiņiem, tas ir pārkāpums laikā pirmsdzemdību periodā bērna attīstībai. To lieto kādas zāles grūtniecei, nabaga vides apstākļus Kopienā, varbūt nodota grūtniecības vīrusu slimības laikā. Arī izskats hemangiomu sastopamība bērniem tur aizdomās endokrīnās sistēmas traucējumi, kā novērots atkarība no dzimuma - meitenes biežāk tas notiek.

Izpausmes hemangiomu sastopamība

Agrāk tika uzskatīts, ka jaundzimušo hemangioma nav pierādīts, un pirmās pazīmes vecumā hemangiomu sastopamība rodas no vairākām nedēļām līdz trim mēnešiem. Tomēr pēdējos gados arvien reģistrēti gadījumi hemangiomu sastopamība zīdaiņiem. Pediatri ir grūti pateikt, kāpēc, un liecina, ka vainu par vides stāvokļa pasliktināšanos.

 Neliela vieta - parasti veida hemangiomu sastopamība zīdaiņiem

Hemangioma jaundzimušajiem parasti izpaužas mazu vietas. Spot krāsa var variēt no gaiši rozā līdz violeti zilgans. Raksturīgi, hemangiomas jaundzimušajiem ir tumši rozā vai gaiši sarkanā krāsā.

Kā jau minēts, šīs vietas var neparādīties uzreiz, bet, kad bērns kļūst dažas nedēļas. Hemangiomas bērniem parasti neatzīst uzreiz par asinsvadu audzējs. Speck - mazs un vājš, un vecāki vienkārši apstrādāti tā pretiekaisuma ziedes. Tomēr vietas sāk augt, un dažkārt šis pieaugums ir diezgan straujš. Raksturīgi, pieaugums bērnu hemangioma kļūst tumšāks. Growing hemangiomas bērniem līdz viena gada, tad pieaugums apstājas.

Raksturīgi, virsma hemangioma neizraisa īpašu simptomus, bet ārējo. Hemangiomas sakārtoti iekšpusē var būt dažādi simptomi, atkarībā no atrašanās vietas un apjoma iedarbībai uz apkārtējiem audiem.

Par hemangiomu sastopamība izskats, kā arī tās ietekme uz veselību lielā mērā ir atkarīga no atrašanās vietas un audzēja veids.

Hemangioma bērniem ir šāda vieta (saraksts noņemšana)

 • skalpa, īpaši pakauša;
 • Sejas plakstiņi (ieskaitot iekšpusē gadsimta), deguna, vaigiem;
 • mutes dobuma;
 • dzimumorgāni;
 • ķermeņa augšējās daļas;
 • rokas;
 • kājas;
 • iekšējie orgāni, kauli, utt

Turpmāk veidi hemangiomu sastopamība:

 • vienkāršs (kapilāru) hemangioma. Tas var būt plakana, kalnains-mezglains, mezglains-saplacināts. Ir sarkans, purpura vai zilganā krāsa, skaidras robežas, kas atrodas uz ādas virsmas. Nospiežot vietas zūd;
 • kavernozs (kavernozs) hemangioma. Kas atrodas zem ādas, tas izpaužas mezglā, parasti raupja, pārklāti vai veselu ādu, vai ādu zilgana nokrāsa. Kad nospiests mezgls sabrūk;
 • Kombinētā hemangioma. Tā apvieno iezīmes vienkāršu un kavernozs asinsvadu audzējs;
 • Jauktā hemangioma. Hemangiomas, kurā audzējs process, kas ietver ne tikai kuģus, un citos audos. Veida hemangiomu sastopamība mainās atkarībā no to sastāva.

Ārstēšana hemangiomu sastopamība

Nav vienprātības par to, kā un kādā vecumā ir labākais, lai ārstētu hemangiomas, un turpināt to visu, neeksistē. Iemesls atšķirībām ir tā, ka reizēm hemangiomas pazūd septiņus gadus bez jebkādas iejaukšanās. Tādēļ daži pediatri uzskata, ka pirms šī vecuma nepieciešams tikai uzraudzīt audzēju.

Vēl viens no ārstiem daļa sliecas domāt, ka atcelšana hemangiomu sastopamība ir nepieciešama, un tas ir jādara pēc iespējas ātrāk, neļaujot audzējs augt. Rētas bērna, kas darbojas līdz pat sešiem mēnešiem, ir palicis vēlākā vecumā ir kosmētikas iedarbība sliktāk. Vēl, lai atdalītu hemangiomas Arguments: sevis pazūd tikai piekto daļu no hemangiomu sastopamība, un vairumā gadījumu tas ir - hemangioma, kas atrodas slēgtās ķermeņa zonām apģērbu.

Lai atdalītu hemangiomu sastopamība vajadzība nav šaubu tikai tad, ja tas atrodas netālu dzīvībai svarīgos orgānos, un rada draudus tiem: par gļotādas mutē, iekšpusē plakstiņu vai degunā, iekšējo orgānu vai kauliem, dzimumorgānu, kur tas būs neatgriezeniski ievainoti.

Ārstēšanas hemangiomas var būt konservatīva. Raksturīgi, konservatīva terapija ir parakstītas plašas hemangioma audzējiem. Šim nolūkam, ievada hormonu. Atšķirīga attieksme hormonālo narkotikām - ir nepieņemama, jo par iespēju nopietnas blakusparādības.

 Metode medikamenta hemangiomas - tā noņemšana

Ķirurģiska ārstēšana hemangiomu sastopamība, virspusēja, ražo galvenokārt modernus līdzekļus saudzējošas operācijas: Kriodestrukcija, lāzera darbībai, no sklerozējošu līdzekļiem (zālēm, kas izraisa asinsvadus, kas veido audzējs augt kopā) vai šo metožu kombināciju ieviešana. Iepriekš pieņemts izņemšanas metodi hemangioma izmantojot Elektrokoagulācija tagad diez vai izmanto kā ļoti sāpīgs. Klasiskās ķirurģiskās izņemšanas hemangiomu tiek izmantota iekšējās audzēja atrašanās vietu.

Hemangiomas ārstēšana tautas aizsardzības līdzekļiem

Hemangiomas Ārstēšana tautas aizsardzības līdzekļiem - ir diezgan bieži. Piemēram, šajā nolūkā tā iesaka izmantot sulu strutene. Tomēr, pediatri, ir ļoti ieteicams, lai ārstētu hemangiomas tautas aizsardzības līdzekļiem.

Soft narkotikas, piemēram, zāļu tējas un augu uzlējumu nespēj ietekmēt audzēja asinsvadu sistēmu, un spēcīgiem līdzekļiem, kā to pašu sulas strutene un citu cauterizing vielas var izraisīt audzēja čūlas un turpmāko pievienošanos sekundāro infekciju.

Turklāt, lai gan ļoti reti, un tikai dažas sugas, bet tas var ozlokachestvlyatsya hemangioma, tas ir, no labdabīgi audzēji kļūt ļaundabīgi. Tāpēc ārstēšana hemangiomas tautas līdzekļiem atļauta tikai formā izmantošanas buljona garšaugiem, kam dezinfekcijas un asiņošanu apturoša iedarbība, kad hemangioma bija nedaudz ievainoti.

Яндекс.Метрика