Hemarthrosis

Īss apraksts slimības

 Hemarthrosis ceļa

Hemarthrosis - tas ir viens no visbiežāk un visvairāk konkrētu izpausmi hemofiliju, kas ir asiņošana locītavās. Pirmie simptomi parasti izpaužas vecumā no 1 gada līdz 3 gadiem, un pēc tam kopā ar personu, par pārējo dzīvi, izraisot neizturamas sāpes. Parasti pacienti diagnosticēta hemarthrosis celi, tomēr arī iespējamā asiņošana in elkoņa, potītes, plecu un gūžas locītavas. Slimības cēlonis ir dažādas traumas, intraartikulārai bojājumus, traumas.

Hemarthrosis - simptomi un klīniskā aina slimības

Lielākā daļa negatīvas izmaiņas hemarthrosis saistīta ar paaugstinātu iekšējo locītavu spiediena un traucējumu normāla apgrozības. Tā rezultātā, asins šūnas sāk sairst ietekmi uz apkārtējiem audiem, kas galu galā kļūst svešs ķermeni un īpašībām. Šis process noved pie izmaiņām vienmērīgu skrimšļu un turpmāku hemarthrosis, ārstēšana nav veikta vai veikta nepareizi, var izraisīt pilnīgu iznīcināšanu locītavu.

Raksturīgs zīmes hemarthrosis - ir pietūkums un pietūkums locītavās, sāpes, kustību traucējumiem. Pēdējais ir saistīta ar veidošanos rētaudi, kas uzkrājas telpā locītavu un izraisīt neatgriezeniskas izmaiņas.

Hemarthrosis no ceļa - apstrāde slimības

Tūlīt, mēs atzīmējam, ka pirmie Nelabvēlīgie simptomi Jums nekavējoties jāmeklē ārsta palīdzība. Savlaicīga diagnoze glābs jūs no daudzām problēmām un mazinātu risku smagas komplikācijas un locītavu nekustīgums. Ārstēšana ietver hemarthrosis aizvietojošo terapiju. Vairumā gadījumu, vienreizēja zāļu ievadīšana spēj novērst gandrīz visu pēkšņas asiņošanas.

 Ārstēšana ceļa hemarthrosis

Uzsākta Hemarthrosis jāārstē kāda iemesla dēļ, tika iecelts par vēlu, prasa rekonstruktīvās ortodontija - darbības, kuru mērķis ir atjaunot locītavu kustīgumu. Tas var ietvert dažādas metodes. Jo īpaši, hemarthrosis ceļgalu izārstēt noņemot asinis un turpmāko ievazāšanu kopīgā Kenalog vai hidrokortizonu. Tas, starp citu, ir gan visdrošākais ārstēšanas metode, bet operācija jāveic tūlīt pēc pirmās asiņošana, kas nodrošina 100% atgūšanu locītavu kustīgumu un saglabājot savu veselību daudzus gadus.

Vēl viena daudzsološa ārstēšana asiņošana - locītavu nomaiņa. Šajā gadījumā, nomainīt privātārstu cilvēka mākslīgu locītavu protēze, kas tiek izgatavota no sakausējuma titāna un teflona. Līdz ar to ir iespējams ārstēt jebkuru hemarthrosis smagumu. Vissvarīgākais, protēze nav organismā noraidīts kā izgatavots no neitrāliem materiāliem.

Lai novērstu asiņošanas lietotas narkotikas, kas palielina asins recēšanu. Tie ir parakstītas smagu traumu un ievainojumu locītavu, bet labākais veids, kā izvairīties hemarthrosis joprojām ievērojot elementāru piesardzību sportā.

Ja jūs neuzticaties Hemostatic aģentiem, ārstēšana hemarthrosis ceļgala locītavas var veikt, izmantojot tautas līdzekļiem. Vairumā gadījumu, homeopāti iesakām veikt uzlējumu un novārījumu dažādu garšaugu - oregano, pelašķi, nātru un lagohilusa.

Яндекс.Метрика