Hemophilia

 Simptomi hemofiliju

Cilvēka ķermeņa asinsteces un asiņošanas tendence sauc hemophilia, slimība attiecas uz grupu, hemorāģisko diatēzi (no "asiņošana" - asiņošana un "diatēzi" - nosliece).

Asiņošana hemofiliju notiek spontāni, bez redzama iemesla, un tās ir grūti pārtraukt izmantot parastos līdzekļus. Pirmā vēsturiskā informācija par slimības hemofiliju ir Talmudā, kas apraksta zēnu nāves gadījumu, kā rezultātā rituāla apgraizīšanas otrajā gadsimtā pirms mūsu ēras.

Cēloņi hemofiliju

Galvenie iemesli, kas izraisa slimības hemofiliju, zinātnieki atsaukties iedzimtām faktoriem. Ģenētiski bojāts asins koagulācijas ir mantots no paaudzes paaudzē, un pārvadātājs bojātu gēnu ir tikai sievietes ķermenis, un hemophiliacs, kā likums, ir cilvēks. In godīgumu, ir vērts atzīmēt, ka ir zinātniski aprakstītas gadījumi hemofiliju sievietēm, bet šie gadījumi ir ļoti reti, un tie rodas, ja abi vecāki ir pārvadātājiem slimu meiteni bojāta gēnu.

Ar slimību uz saviem bērniem pārsūtīšanai, sieviete "diriģents" pats paliek veseli, viņas dēli ir nolemti slimību hemofiliju, un meita arī kļūt pārvadātāji gēnu slēptās līdz tam brīdim, kamēr tu dot to saviem bērniem. Tāpēc, lai pārtrauktu patoloģisku ķēdes var būt tikai vienīgais veids, kā gūt labumu brutāls pietiekami konsultācijas ģenētiķi un rūpīgi plānot piedzimšanu nākotnes pēcnācējiem. Saskaņā ar ieteikumiem mūsdienu ģenētikas, sievietes nesējs nedrīkst būt bērni vispār, un ģimenēm, hemofilijas slimniekiem veseliem vīriešiem un sievietēm ir dzimuši tikai dēli, grūtnieces meitenes, sievietes tiek aicinātas iet cauri procedūru abortu.

Šobrīd zinātnieki vēl nav atrasts veids, kā palīdzēt jums novērst cēloni hemofiliju Šodien ir, diemžēl, nav iespējams, jo tā ir saistīta ar cilvēka ģenētiskā koda. Hemophiliacs nekas pa kreisi, lai darīt, bet kā iemācīties sadzīvot ar šo slimību, un pierast pie tā, ka viņa ķermenis katru dienu prasīt īpašu piesardzību un ļoti saudzīgu attieksmi.

Diagnoze hemophilia

 Diagnoze un cēloņi hemofiliju

Pirmās pazīmes hemofiliju bērniem uzmanīgs vecāks var pamanīt pat agrīnā vecumā. Izteiktas simptomi hemofiliju ir tad, kad bērns sāk nostāties uz savām kājām un attīstīt tās apkārtni. Šis periods sākas, kad pirmo reizi uz neizbēgamām zilumi un nobrāzumi, bez kuras nav izmaksas, nav pirmie soļi, ne prasme ar nepazīstamu objektiem.

Raksturīga iezīme slimības hemofiliju, kas ļauj savlaicīgi un precīzi diagnosticēt to ir nepietiekamība organisma reakcija uz bērna traumām. Pat mazs zilumi vai tiny scratch izraisa pārmērīgu asiņošanu un ilgstoša asiņošana no intermuscular telpā un veido milzīgu hematomu. Zilumi un hematoma, kas hemofīlija slimība uz ilgu laiku nav atrisinātu, kļūst pakāpeniski toņos no zila līdz zila-dzeltena-zaļa.

Simptomi hemofiliju

Kad slimība ir hemophilia asiņošana, to raksturu un ilgumu būtiski atšķiras no asiņošanas veselam cilvēkam. Nelielas audu bojājumi, pat parasto injekcijas laikā var ilgs laiks (dažas nedēļas) asiņot veidojot zemādas hematomu.

Bieža parādība hemofiliju - smagas deguna asiņošana, kas ir grūti, lai apturētu tradicionālās metodes šādos gadījumos. Tās var arī parādīt simptomus hematūrija - asinis urīnā. Jaundzimušajiem ar hemofiliju dzemdību laikā veidojas plaša zilumi uz galvas (kefalokematomy), tad nabassaites asiņošana notiek vēlāk, un pēc tam, kad pirmais zobus. Visi iepriekš minētie simptomi hemofiliju ir vērst vecāku uzmanību uz patoloģisko stāvokli bērna un saņemt tos savlaicīgi pie speciālista.

Ārstēšana hemophilia

 Ārstēšana hemophilia zāļu tējas

Kā minēts iepriekš, ārstēšana hemofiliju, pastāvīgi atbrīvo pacientam slimības līdz šim neeksistē. Bet ir iespēja pastāvīgi kontrolē pār to, izmantojot regulāras injekcijas trūkstošo fermentu sarecēšanas iegūta no donoru materiāla.

Slimība ir hemophilia ir ļoti bīstama, it īpaši bērnībā un pusaudža gados, kad bieži vien netiek diagnosticētas pareizi un bez medicīniskās atbalsta pasākumiem pastāv reāls risks nāves. Savlaicīga ārstēšana pie ārsta, ja slimība hemophilia bērnībā ir pasākums labvēlīgu straumes un stabilizāciju bērna ķermeni.

Kvalificēts ārstēšana hemofiliju, un pastāvīga uzraudzība gaitu slimības jāveic tikai pieredzējis speciālists - hematologs. Katram pacientam ar hemofiliju ir jāzina un jāatceras, ka tas ir absolūti kontrindicēta saņemt šādus medikamentus: aspirīnu (acetilsalicilskābi), Analgin, indometacīns un Brufen butazolidiny.

Яндекс.Метрика