Kādi ir simptomi hemorāģisko sindromu sievietēm
 Sakarā ar izmaiņām vienā vai vairāk hemostāzi rodas tieksme uz asiņošanu no gļotādu un ādas asiņošanu, ko sauc hemorāģisko sindromu.

Medicīnā sindroms atšķirtu piecu veidu, proti:

 • Sinyachkovy vai petehiālas-plankumainais - tipisks thrombocytopathy, pārmantojamas recēšanas faktoru nepilnības, trombocitopēnija un disfibrinogenemii hypofibrinogenemia. Pie hemorāģisko sindromu, trūkums šāda veida II, V un X asinsreces faktoru;
 • Gematomny - Rodas pret hemofīlija A un B, ko raksturo deficītu VIII, IX un XI asins recēšanas faktoru. Pacients pamazām attīstījās disfunkciju muskuļu un skeleta sistēmas, sprieguma sāpīgs asiņošana mīksto audu un locītavu. Pēc pāris stundām pēc traumas sāk raksturīgi šī veida sindroma vēlīnas asiņošanas;
 • Mikrocirkulācijas-gematomny, vai jaukta - ir tipisks DIC un Villebranda slimības, bieži notiek, kad pārdozēšana antikoagulantu un trombolītiskiem, smagu trūkumu protrombīna kompleksa parādīšanās imūno inhibitoru VIII un IX asinīs faktoriem. Tas ir raksturīgs kombinācija jauktas hemorāģisko sindromu zarnu sieniņās un retroperitoneālajā hematomas ar vienu lielu-spotted ādas petehiālas asiņošanu;
 • Vaskulīts violeta - attīstās uz fona infekcijas un imūnsistēmas vaskulīts, ko raksturo attīstība, balstoties uz iekaisuma asiņošanu formā eritēma vai izsitumi, tas ir raksturīgs pievienošanos zarnu asiņošanu un nefrītu. Šis sindroms veids ir viegli pārveidots ar DIC;
 • Angiomatous - attīstīta jomās arteriovenozo šuntu, angiomas un telangiectasia, viņš rīkoja veidošanās saistīta ar zonās asinsvadu slimību rezistento vietējo asiņošanu.

Saskaņā ar statistiku, hemorāģisko sindromu sievietes biežāk nekā vīrieši.

Hemorāģisko sindroms: cēloņi un simptomi

No asinsvada sienu un tā struktūru, un to skaitu, trombocītu funkcijas izslēgšanas, kā arī pārkāpšana koagulācijas ir cēloņi hemorāģisko sindromu. Dažos gadījumos slimība ir izplatīta, bet citās - ir ļoti reti, tas ir svarīgi apsvērt diagnozi slimības.

Iegādātās formas sindromu visbiežāk attīstās sekundārā thrombocytopathy un trombocitopēnija, protrombīna kompleksa deficīts, izplata intravazālo koagulāciju un hemorāģisko vaskulīts.

Nesen attīstība hemorāģisko sindromu biežāk ir saistīta ar narkotiku lietošanu, kas traucē trombocītu agregāciju un asins recēšanu. Arī iemesls sindromu var būt Vergolfa slimība, hemophilia un protrombīna deficītu.

Simptomi sindroma ir ģībonis, asiņošana no dažāda veida un pakāpes grūtības, kā arī asiņošana (hemorāģisks diatēze).

Hemorāģisko sindromu jaundzimušajiem

Sekas trūkuma sintēzes faktori trombīna indeksu ir hemorāģisko sindromu (slimība) jaundzimušie. Jo K vitamīna deficīts bērniem, kā tas plūst iedzimtu koagulopātijas.

Saskaņā ar statistikas datiem, pirms 20 gadiem, hemorāģisko sindromu jaundzimušajiem tikās 0, 25-0, 5%, mūsdienās plaši izmantot klīniskajā praksē, 1 mg K vitamīna devu, kas samazinātu šo indeksu līdz 0, 01% vai mazāk.

Attīstība sindromu jaundzimušajiem var izraisīt vairāki faktori, proti:

 • Grūtniece saņemot antibiotikas, pretkrampju un anti-TB narkotikas, netiešos antikoagulantus, šķērso placentu;
 • Late piemērojot mazuli pie krūts, priekšlaikus dzimušiem zīdaiņiem, perinatālā hipoksija un ilgstoša parenterālo barošanu;
 • Malabsorbcijas sindroms, izmantošana plaša spektra antibiotiku un mākslīgs barot bērnu.

Retos gadījumos, hemorāģisko sindromu jaundzimušajam tiek parādīts pirmajā dzīves dienā, biežāk tā attīstās 5-7 stundu laikā.

Diagnoze hemorāģisko sindromu

Pirmkārt, lai apstiprinātu diagnozi, ir nepieciešams veikt detalizētu analīzi asinīs un urīnā, vienkāršākais koagulācijas testus, lai veiktu perifēro asins trombocītu skaita, var pieprasīt norādes par krūšu kaula punkciju.

Ārsts diagnostikā ir jāņem vērā ilgumu asiņošanu un recēšanas laika, pārbaudiet fibrinogēna un protrombīna, kā arī, lai noteiktu pielaides (pretestības) no plazmas ar heparīnu.

Profilakse un ārstēšana hemorāģisko sindromu

Lai novērstu attīstību sindromu jaundzimušajiem ieteicams veikt šādus profilakses pasākumus:

 • Cik bīstams hemorāģisko sindromu jaundzimušajiem
 Subkutāni K vitamīna dzimušiem zīdaiņiem;
 • Piemērojot jaundzimušo mazuli pie krūts pirmajā stundā pēc dzimšanas.

Ārstēšana hemorāģisko sindromu zīdaiņiem notiek intramuskulāri K vitamīna, kā arī zīdaiņu barošanai izteikts mātes pienu vai donors krūts septiņas reizes dienā.

Neatkarīgi no vecuma pacientam, attīstība asiņošanas jāsniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību, lai pārtrauktu to. Lai novērstu asiņošanu pieauguši pacienti var nākties veikt hemostatics, palielina asins recēšanu. Individuāli, atkarībā no indikācijas un pacienta stāvokli, ārsts var izrakstīt turpmāku medicīnisko aprūpi.

Hemorāģisko sindromu sievietēm, vīriešiem un bērniem izpaužas kā noslieci uz asiņošanu gļotādu un ādas asiņošanu. Pacientiem nepieciešama steidzama hospitalizācija un izmantot atbilstošu ārstēšanu, tostarp apturot asiņošanu, atjaunojot līmeni K vitamīna daudzums organismā, kā arī narkotiku lietošanu, kas palielina asins recēšanu.

Яндекс.Метрика