Hidrocefālija Brain

Vispārīgs raksturojums slimības

 Hidrocefālija Brain

Hidrocefālija, vai smadzeņu tūska - neiroloģiski traucējumi, ko izraisa šķidruma uzkrāšanās ventrikuļu sistēmā un subarahnoidāla smadzeņu reģioniem. Hidrocefālija smadzenes attīstās kā rezultātā pārmērīgas attīstības vai sliktu drenāžu cerebrospinālā šķidruma (CSF).

Pārkāpumi rezultātā apritē cerebrospinālā šķidruma traumas, infekcijas un parazitāro slimību, audzēju un saaugumi smadzenēs. Kā rezultātā, muguras smadzeņu šķidrums uzkrājas, sirds kambarus palielina apjomu smadzenēs un izraisīt vispārēju pieaugumu lieluma galvaskausa, retināšana un plīsumu kambaru sienas, kā arī problēmas ar redzi, insults, epilepsijas lēkmes un citas komplikācijas hidrocefālija smadzeņu.

Iedzimta hidrocefālija smadzenes

Hidrocefālija smadzenes bērniem biežāk iedzimta. Šādā scenārijā, jums rodas visvairāk smagas komplikācijas slimības, kas izstrādāja pat laikā pirmsdzemdību periodā.

Iedzimta hidrocefālija smadzenes bērniem pavada in galvas izmēra palielināšanu līdz 50% no standarta apjomu. Bieža cēloņi iedzimta hidrocefālija smadzeņu slimības bērniem ir no augļa attīstības anomālijas un struktūra smadzeņu in utero nodota meningīts, asiņošana uc

Simptomi iedzimtu hidrocefālija smadzenes bērniem ir:

 • moodiness izraisa intrakraniālais spiediens;
 • slikta ēstgriba,
 • letarģija,
 • raibumi no ādas,
 • Atvilkšanas no gadsimta (pārmērīga acu atvēršana)
 • preferenciālais virziens skatoties uz leju.

Iegūtās hidrocefālija hipertensiju smadzenes

Izraisīt slimību audzējiem, cistas, iekaisums vai patoloģiski kaulu izmaiņas aizmugurējā Fossa. Hipertensiju hidrocefālija pieaugušo smadzenēs parādās divpusējo frontālo un pakauša kaula sāpes, sliktu dūšu un vemšanu, ko izraisa uzkrāšanos muguras smadzeņu šķidrumā un palielināts intrakraniālais spiediens. Vienlaikus attīstot:

 • pietūkums redzes nervu,
 • palēninātas kustības,
 • pavājināšanās intelekta,
 • pārkāpums refleksu.

Iegūtās normāls spiediens hidrocefālija smadzenes

Ar šāda veida slimība ir salīdzinoši normāls līmenis intrakraniālo spiedienu. Atbildību pastiprinoši faktori normatensīvos hidrocefālija smadzeņu komplikācijas ir meningīts, subarachnoid asiņošana, trauma vai aneirisma.

Šķidruma uzkrāšanās galvas rada spiedienu uz baltās vielas smadzenēs, kā rezultātā, izstrādāt:

 • gaitas traucējumi,
 • galvassāpes
 • demences,
 • urīna nesaturēšana.

Nereģistrētu un sazinoties hidrocefālija veidi smadzeņu

Nereģistrētu vai slēgta hidrocefālija smadzeņu pieaugušajiem vai bērniem attīstās, kad šķidrums no sirds kambarus smadzeņu nevar iekļūt subarachnoid telpā. Ja šķēršļi apriti cerebrospinālajā šķidrumā nav klāt, stāvokli sauc vaļā vai sazinoties hidrocefālija smadzenes. Bērni ir abi slimību veidi izraisa iedzimtas organisko cēloņiem, pieaugušajiem - ieguvusi intrakraniāla audzēji un cistas.

Kopumā, iekšējā un ārējā hidrocefālija smadzenes

Atkarībā no atrašanās vietas cerebrospinālajā šķidrumā nolēma piešķirt iekšējo (kambaru), kopējā ārējā hidrocefālija un smadzeņu pieaugušajiem un bērniem.

Kad ķermeņa forma slimības dzērienu galvenokārt uzkrājas kambaru smadzenēs. Ārējā hidrocefālija raksturo uzkrāšanās cerebrospinālā šķidruma subarachnoid telpā. Un kopumā, vai jaukta forma hidrocefālija, smadzenes attīstās lokalizāciju cerebrospinālā šķidruma dobumos smadzeņu laikā.

Diagnoze hidrocefālija smadzeņu

Diagnosticēt slimības izmantotā datora un magnētiskās rezonanses tomogrāfijas, pētījuma fundus, un jostas punkcija. Diagnoze hidrocefālija smadzeņu bērniem līdz 3 gadiem sarežģī vajadzību izmantot vispārējo anestēziju.

Alternatīva CT un MRI diagnostikā hidrocefālija smadzeņu bērniem zem 1, 5 gadu laikā ir Neirosonogrāfija. Vizualizācija sirds kambarus un subarachnoid telpā, NSG ir iespējama tikai pirms slēgšanas lielu Fontanelle.

Attieksmi pret hidrocefālija smadzenēm

 Attieksmi pret hidrocefālija smadzenēm

Attieksmi pret hidrocefālija smadzenēs galvenokārt ķirurģiska. Ar palīdzību medicīnas metodēm var panākt tikai tad, palēninot slimības progresēšanu vai pazemināt intrakraniālais spiediens, kad hydrocephalic sindromu. Pēdējais raksturo netiešo pazīmes uzkrāšanos muguras smadzeņu šķidrumā fonā intrakraniālais spiediens un palielinājusi galvas.

Ķirurģiska ārstēšana hidrocefālija, smadzeņu veiksmīgi vairāk nekā 85% gadījumu. Ar apvada operācija var pabeigt liekā cerebrospinālā šķidruma hidrocefālija pieaugušo smadzenēs. Pacients pilnībā atgūst un normalizējas. Tomēr pēc kāda laika tas var būt nepieciešams, pilnīgu vai daļēju nomaiņu šuntu. Hidrocefālija smadzenes bērniem, jo ​​palielinājās galvu šunta pārskatīšanu veic 2-3 reizes.

Bez tam, lai ārstētu iedzimtas slimības formas smadzeņu hidrocefālijas bērniem un ilgāk vērsta uz maksimālu korekciju iedzimtu slimību komplikācijām.

Attīstībā metožu ārstēšanai hidrocefālija smadzeņu prioritāte ir minimāli invazīvām endoskopiska ķirurģija. Ar viņiem arī iespējams uzstādīt šunta sistēma, noņemšanu bloķējot aizplūšanu cerebrospinālā šķidruma cistas vai audzējiem.

Endoskopiska ārstēšana hidrocefālija smadzeņu visbiežāk tiek izmantotas endoskopiskās ventrikulotsisternostomiya, septostomy un akveduktoplastika. Viņi ir minimālu pēcoperācijas komplikāciju un ātrāku atveseļošanās periodu.

Яндекс.Метрика