Hilez

Hilez ir vispārēja definīcija patoloģiskā stāvokļa, norādot klātbūtni asinīs tauku mikrodaļiņu (chylous serums) Hilez asinis - pārpilnība asins plazmas chylous serumu
 kas neļauj precīzu analīzi asinīs.

Cēloņi un simptomi asins Hilez

Hilez asinis ir stāvoklis, kad ir pārpilnība asins plazmas chylous serumu. Kā rezultātā apstrādes centrifūgas asinīs kļūst bieza un viskozs, un tā sastāvdaļas nevar pētīta un analizēta.

Galvenie iemesli Hilez asinis ietver:

 • nepareiza sagatavošana pacienta asins testu (ēd treknu pārtiku, alkoholu, uc) un lielu uzkrāšanos lipīdu līmeni asinīs;
 • patoloģisko procesu un vielmaiņas slimības, klātesot nekontrolētu atbrīvošanu mikroelementiem;
 • aknu un nieru slimības, kas izraisa asinsspiediena chylous serumā palielināšanos.

Viens no iemesliem, Hilez lielu daudzumu piemaisījumu noteikšanai asinīs limfu radīto traucējumu limfātisko sistēmu.

Kad Hilez asins acīmredzamām sastopamie simptomi, kas saistīti ar aptaukošanos, vielmaiņas traucējumi, un stresa uz aknām.

Ietekme asins Hilez

Papildus faktam, ka Hilez neļauj precīzu analīzi asinīs un noteikt statusu cilvēka organismā, jo tas ir simptoms dažādām slimībām un traucējumiem darbībā orgāniem. Sekas var būt Hilez slimības:

 • sirds un asinsvadu sistēma, tostarp hipertensija, stenokardija, ateroskleroze;
 • muskuļu un kaulu sistēma, tostarp artrīts, podagra un artrīts;
 • traucējumi holesterīna vielmaiņu;
 • asinsreces traucējumiem;
 • limfātiskās sistēmas;
 • vairogdziedzeris.

Ārstēšana Hilez

Metode Hilez ārstēšana noteicis ārsts saskaņā ar diagnostikas norāžu un pacienta stāvokļa. Pirms iecelšana ārstēšanas apspriežas, kas sastāv no diviem posmiem - apsekojumus (pārbaudes), un laboratorijas testus.

Galvenokārt, Diagnoze Hilez
 nepieciešams identificēt cēloņus slimības un tos novērst, tad jums vajadzētu uzņemt individuālo terapiju, lai novērstu komplikācijas un novērstu progresēšanu. No zāļu terapijas sastāvā jāiekļauj zāles, kas iedarbojas uz visiem iemesliem patoloģiska stāvokļa.

Pirmkārt, lai mazinātu koncentrāciju asins serumā chylous pacientam izraksta speciālu diētu, kas izslēdz taukskābju, miltus, pikanta un sāļa pārtiku.

Otrais posms ārstēšana ir Hilez priekšraksti, lai uzlabotu darbību aknu un palielinot vielmaiņu.

Lai kļūtu vēl šķidro asinis, bieža lietošana noteikt vēl minerālūdens un dzeramā ūdens, pievienojot citronu sulu. Ja jūs vēlaties, lai attīrītu limfas jādzer īpaša infūzijas ķiploku un dillēm.

Hilez Ārstēšana būs efektīvāka, ja pacients būs ēst bioloģisko pārtiku, daudz svaigu augļu un dārzeņu, uzlējumu no lapām aveņu un upeņu.

Яндекс.Метрика