Hiperaktivitāte

Hiperaktivitātes traucējumi - slimība, kas visbiežāk novēroja bērniem pirmsskolas un agrīnā skolas vecumā. Sešdesmitajos gados  Hiperaktivitātes traucējumi ir biežāk zēniem
 gadi divdesmitā gadsimta, ārsti sauc par smadzeņu hiperaktivitāte patoloģiska stāvokļa saistīts ar noteiktiem traucējumiem smadzeņu funkciju. Astoņdesmitajos gados, pārmērīgs kustību aktivitāte sauca "sindroms traucējumi (deficīts) uzmanības hiperaktivitātes traucējumi" (UDHS). Pastiprinoši faktori attīstībai hiperaktivitāte var būt komplikācijas grūtniecības vai dzemdību, nepareizu dzīvesveidu sieviete grūtniecības laikā.

Bērni ar hiperaktivitātes traucējumi ir ļoti grūti koncentrēties un kontrolēt uzvedību. Hiperaktivitāte 1845 pirmais aprakstīja Dr. Heinrich Hoffman. Saskaņā ar pētījumiem, šī slimība ietekmē no 2 līdz 20% no bērniem. Boys hiperaktivitātes traucējumi notiek četras līdz piecas reizes biežāk nekā meitenes.

Šādi bērni jebkurā situācijā pārvietojas bezmērķīgi uz ielas, vadīt un ilga kavēšanās uzmanību uz konkrētām tēmām. Smadzenes ir ļoti slikti hiperaktīvs bērns apstrādā informāciju, iekšējā un ārējā stimuliem. On neuzmanīgs bērns nerīkojas pieprasījuma pārliecināšana un sodīšanu. Nekādos apstākļos bērns būs neuzmanīgs un impulsīvs. Lai saprastu, kā tikt galā ar hiperaktīvu bērnu, jums vajadzētu uzzināt patieso cēloni šo traucējumu.

Galvenie simptomi hiperaktivitāti bērniem

Parasti simptomi hiperaktivitāti bērniem, pirmo reizi parādījās vecumā no diviem līdz trim gadiem. Tomēr lielākā daļa vecāku celt bērnu pie ārsta, kad viņš sāk skolu. Simptomi hiperaktīvu uzvedības bērns parasti manifests nemiers, nervozitāte, nemiers, impulsivitāte, emocionāla nestabilitāte, raudulība. Bērns ignorē vispārpieņemto noteikumus un uzvedības normas. Kad hiperaktivitāte ir arī bieži aizkavēšanās runas attīstību, dažreiz ir miega traucējumi.

Hiperaktīvu bērnu ir ļoti grūti sēdēt pie galda skolas nodarbību vai vakariņu laikā. Viņi grozīties vai locīties savās krēsli, visu pieskārienu, virpuļot kājām. Šādi bērni bieži mēģina darīt vairākas lietas vienlaicīgi. Tomēr viņi reti domāju, ka pirms jūs kaut ko darīt. Sakarā ar pārmērīga impulsivitāte bērniem ir iespēja parādīt savas emocijas bez ierobežojumiem, un neņemt vērā vienlaicīgi sekām šādu rīcību. Pusaudzis, ir hiperaktīvs, parasti izvēlas šo jautājumu, kas rada tūlītēju, kaut arī neliela ietekme. Impulsivitāte bieži neļauj gaidīt rezultātā neko.

Katrs uzskaitīti iepriekš simptoms - iemesls meklē medicīnisko palīdzību. Ārsts pateiks, kā tikt galā ar hiperaktivitāti, kā palīdzēt bērnam pielāgoties sabiedrībā.

Diagnoze hiperaktivitāte

Diagnostikai hiperaktivitāti, pamatojoties uz subjektīvu informācijas vākšana, veicot aparatūru un psiholoģisko pārbaudi. Reģistratūrā, ārsts interesē grūtniecības norisi un dzemdībām. Eksperts  Kad hiperaktivitātes traucējumi bieži ir miega traucējumi
 Viņš jautā par slimībām, ka bērns cietis. Tālāk, ārsts piedāvā bērnam veikt īpašus uzdevumus (testus). Saskaņā ar testu rezultātiem tā lēš parametrus aprūpi. Aparatūra aptauja ir veikt elektroencefalogrammas pētījumus un magnētiskās rezonanses attēlveidošanu. Aparatūras aptauja atklāj izmaiņas smadzenēs, reģistrējot elektrisko potenciālu. Saskaņā ar rezultātiem nākotnē piešķirt atbilstošu ārstēšanu hiperaktivitāti.

Apstrādes metodes hiperaktivitāti bērniem

Narkotikas ārstēšanai hiperaktivitāte palīdzības bērnu ikdienas dzīvē. Lai izvēlētos pareizo narkotiku un pareizo devu Jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu. Daudzi bērni zāles, lai ārstētu hiperaktivitāte samazināt impulsivitāti, uzlabo spēju mācīties un strādāt. Šīs zāles nav izārstēt hiperaktivitāti. Viņi vienkārši kontrolēt simptomus hiperaktivitāte tikai dienā, kad tie tika veikti. Zāles var uzlabot koordināciju, kas vajadzīga, sporta un rakstiski.

Metodes korekcijas hiperaktivitāti bērniem

Korekcijai hiperaktivitāte, kad nodarbojas ar hiperaktīvu bērnu, ir nepieciešams būvēt teikumus tā, ka nebija kāds noliegums. Gadījumā, ja jebkura konflikta situācijā jums vajadzētu mēģināt saglabāt mieru. Lai izlabotu hiperaktivitāti bērniem visi uzdevumi, kas vajadzīgi, lai apzīmētu pēc iespējas skaidrāk. Kad nodarbojas ar bērnu, nevajadzētu lietot ilgi formulējumus. Sarunā ar bērnu laikā ir jāmēģina izmantot īsus teikumus un lietot ilgi formulējumus. Visi pasūtījumi jādod savam bērnam loģiskā secībā. Nekādā gadījumā nedrīkst lietot vairākas instrukcijas vienlaicīgi. Hiperaktīvu bērnu nejūt laiku, tāpēc pirms barošanas vai atstājot pastaigas jābrīdina par šo bērnu, piecas vai desmit minūtes. Bērnam sajust, ka vecāki vienmēr atbalstīt viņu un palīdzēt tikt galā ar grūtībām skolā vai dārzā.

Яндекс.Метрика