Hiperhidroze - ārstēšana un profilakse
 Tulkojumā no latīņu priedēkli "hiper" ir pārpalikums no normas, un "hidro" - ūdens. Tas attiecas uz pārmērīga svīšana, kurš, savukārt, ir sadalīts vietējo un vispār. Hiperhidroze izraisa virkni slimību no ādas uz endokrīno. Tomēr, svīšana mehānisms ir vienmēr tas pats.

Mehānisms hiperhidroze

Cilvēka āda ir divu veidu sviedru dziedzeru sekrēcijas: ekkrinnye un apocrine. Kopumā dažādās ķermeņa daļās tas ir apmēram 2 miljoni dziedzeri. Viņu augsta blīvuma novērota padusēs, uz plaukstām un pēdām. Galvenā loma lugā apocrine sviedru dziedzeri, tie izdalīt sviedrus ar maisījumu organiskās vielas, tādēļ, ja ir smarža hiperhidroze. Apocrine dziedzeri izstrādā pēc trim gadiem, lai zīdaiņi un mazi bērni nedod individuālo ķermeņa smarža. Kids vienmēr "smaržo garšīgi", bet pēc trīs dzīves gados bērniem hiperhidroze izpaužas tāpat kā pieaugušajiem.

Apocrine dziedzeri ir simpātisks inervāciju, kas ir tieši atkarīgas no atbrīvotās adrenalīna. Vietējā hiperhidroze parasti izraisa nervu reakcijas, tāpēc tas ir bieži sauc par vienu no izpausmēm neirotisku traucējumu. Bet ne katrs neirozes pavada pārmērīga svīšana plaukstu, lai izpausme hiperhidroze prasa konkrētus nosacījumus - izmaiņas struktūrā ādas dziedzeri. Vairumā gadījumu, konfigurācija apocrine dziedzeri ir ģenētiski noteikts, ka ir iedzimta. Palielināts hormonālo aktivitāte vairogdziedzera arī noved pie paplašināšanu kabeļu kanalizācijai, sviedru dziedzeri.

Kad apkārtējās vides temperatūra, izraisīja Siltuma centrs, atbrīvojot mitrumu lai izveidotu aizsargplēvi virs ādas virsmas. Pēc karstu, pikantu pārtikas vai alkoholu ņem līdzīgu reakciju. Simpātisks nervu šķiedras dod signālu uz dziedzeriem un viņi sāk sekrēciju. In patoloģiskā hiperhidroze svīšana sākas bez papildu stimulācijas. Man ir nepieciešams tikai domāt par to, ko viņa rokās tagad būs slapjš, un nekavējoties uzsāk sekrēciju stresa hormonu - adrenalīna. Un palmu tiešām slapjš. Tas pats notiek arī citās vietās lokalizāciju apocrine dziedzeri: padusēs, uz sejas, kājām.

Padušu hiperhidroze

Visizplatītākais paaugstinātu sekrēciju sviedru dziedzeri tiek novērota padusēs, hiperhidroze padušu vai paduses hiperhidroze .  Ar to pašu frekvenču slimības redzējis vīriešiem un sievietēm savā jaunībā .  Ar vecumu, nervu regula nāk atpakaļ uz normālo, un sievietes forma hiperhidroze cieš mazāk .  Ir sindroms, svīšana kails kad pacients paceļas drēbes aptaujā sāk svīšana no padusēm ir tik bagātīgs, ka sviedri pilošs strūklu .  Un labajā pusē ("darba"), ir ievērojami padušu hiperhidroze .  Histoloģiskai izmeklēšanai no sviedru dziedzeru pacientu konstatēta kistoobraznoe paplašināšanos sviedru dziedzeru - ja kanāls veidojas uz priekšu dobumā, kas nav nokrist, bet vienmēr ir piepildīta ar saturu .  Pēc pirmā pulsa simpātiskās nervu sistēmas, kas nav, ko regulē no cilvēku gribas, sāk sekrēciju sviedru dziedzeri .

Hiperhidroze Stop

Pastiprināta svīšana pēdu (hiperhidroze pēdu) rada daudz problēmu, lai cilvēks. Dažos gadījumos slimība progresē, lai pacientiem justies kā kājas squish apavus. Pacienti ar hiperhidroze apstādināt zeķes jāmaina vairākas reizes dienā. Tādējādi kājas krāsotas krāsas zeķbikses vai zeķes, stendi smaku. Ādas izmērcētas par to microcracks kurā kolonizēja sēnītes. Izstrādāja mikozi uzlabo izpausme hiperhidroze kājām, veidojas apburtais loks. Cilvēki, kas cieš no pārmērīga svīšana kājām sāk izvairīties no saskares ar sabiedrību un jāārstē ar neirologa, un bieži vien, psihiatrs.

Hiperhidroze no plaukstām

Svīšana plaukstām smaguma ir vairākas formas:

  • Easy - slapjš plaukstām izveidojuši dažus pilienus sviedriem;
  • Vidējās - mitrām rokām, sviedri darbojas uz leju;
  • Smagie - rokas slapjas, lai berzes dvieli dod tikai īslaicīgu efektu. Sviedri straumes turpina plūst, stimulācija receptoru tikai uzlabo izpausme hiperhidroze no plaukstām tā, ka ved uz valsts dehidratāciju.

Ziemā, svīšana neapstājas, tas uzkrājas cimdi un dūraiņi, padarot roku iesaldēšanu, bet arī uz aukstas, nobrāzta āda, sviedri parādās. Hiperhidroze no plaukstām ir milzīga psiholoģiska problēma. Man sāk izvairīties uzņēmums attīsta mazvērtības komplekss, kas ievērojami pasliktina slimību.

Hiperhidroze ārstēšana

Ārstējot vietējās svīšana, pamatojoties uz daudziem faktoriem:

  • Garīgās veselības traucējumiem;
  • Smaguma pakāpe;
  • Ādas komplikācijas.

Ja svīšana ir simptoms slimības, ārstēšana hiperhidroze ir apkarot galvenos slimībām. Kad endokrīnās sistēmas traucējumi sasniedza normālu līmeni hormonu līmenis asinīs, cukura diabēts - glikozi. Neirastēnija jāārstē ar neiropsihiskiem klīnikā. Iedzimtām slimībām, uz kuriem attiecas maksimālu korekciju. Making simpātiskās nervu sistēmu, lai apturētu reaģēt uz kairinājumiem nav iespējams, bet, lai pārtrauktu patoloģisko refleksu loka, mūsdienu medicīna ir diezgan spējīgs.

Narkotiku ietekmi ārstēšanā hiperhidroze ietver vispārējus un vietējie fondi. Kad vietējie veidlapas izmanto pretsviedru - zāles, kas kavē nodalīšanu sviedru dēļ pievilkšanas efektu ādas dziedzeri. Izmantot produktus, kas satur formaldehīdu, kas izraisa koagulācijas epitēlijs. Kā rezultātā, sviedru dziedzeri ir konusveida, to funkcionālā aktivitāte samazinās.

Intradermālu injekciju, botulīna toksīna par hiperhidroze, bloķē receptorus, pārtraucot refleksu loka uz ilgu laiku, no diviem līdz astoņiem mēnešiem. Ar to pašu mērķi, kas notika fizioterapija: elektroforēzes, UHF, inductothermy.

 Padušu hiperhidroze - problēma mūsdienu cilvēkam
 Kad vietējais hiperhidroze no plaukstām, pēdām un padusēs nav grozāmi terapeitisku iejaukšanos, tiek izmantotas ķirurģiskas metodes:

  • Sympathectomy - transection no nervu šķiedras, aktivitāti sviedru dziedzeru regulēšanai;
  • Perkutānā noņemšana sviedru dziedzeru lāzeru, oglekļa dioksīdu, alkoholu;
  • Aspirācijas kiretāžu - kind miniliposaktsiya vietējā anestēzijā. Izmantots padušu hiperhidroze, attīrīšana no zemādas tauku šajās jomās izraisa iznīcināšanu sviedru dziedzeri.

Jo mazāk smagu ārstēšanā hiperhidroze tiek veikta ar palīdzību pulveri, psihoterapija, dezodoranti.

Hiperhidroze, pat iedzimta jāārstē, ir svarīgi konsultēties ar ārstu.

Яндекс.Метрика