Hiperkinēzes - apraksts, ārstēšana, profilakse
 Cilvēka ķermenis - veida sarežģītu mehānismu. Normāla viņa darbs nodrošina ciešā mijiedarbībā ar daudziem muskuļiem centrālās nervu sistēmas. Samazināšana vai relaksācijas muskuļu noteiktā secībā ļauj cilvēka organismā visu veidu kustību. Jebkurš pārkāpums pats daudzos muskuļos, kā likums, kas saistīti ar neatbilstību to "kontrolē" smadzenēs. Kā rezultātā šīs neveiksmes bieži parādās pēkšņi īstermiņa samazinājumu muskuļus - Hiperkinēzes. Tie rodas, kad organiskās un funkcionālās smadzeņu bojājumus un ir dažādi.

Hiperkinēzes, veidi

Vardarbīgas kustības, neatkarīgi no vīra gribas, var parādīties dažādas muskuļu grupu. Hiperkinēzes, sugām, no kurām tik daudzi ir klasificēti, pamatojoties, piemēram, vietā traumas, klīniskajām izpausmēm, ilgumu uzbrukumiem un to biežumu. Visbiežāk patvaļīgas kustības šādas iespējas:

  • Trīce. Tas izpaužas nelielā giperkinez krata visu ķermeni vai tā daļas. Visbiežāk ietekmē muskuļus rokām un pirkstiem, un galvu;
  • Tiki. Raksturo patvaļīgas kustības nedabisks un stereotipiskiem un palielināt ar aizrautību. Hiperkinēzes parādās īsus, asus un parasti atkārtotas jerks no galvas, ķermeņa, sejas muskuļiem, rokām vai kājām;
  • Trohaja Hiperkinēzes. Nedabisks haotiska kustība vienlaicīgi notiek muskuļus ar rokām un kājām. Šis stāvoklis var notikt, kad reimatisms, iedzimtām deģeneratīvām slimībām, kā arī grūtniecības laikā;
  • Sejas blefarospazma paraspazmy un gemispazm. Hiperkinēzes, dažāda veida, kas ietekmē sejas muskuļus un šķiet gludas vai asus rāvieni tiem;
  • Vērpes spazmas. Šī patoloģija būtiski ierobežo iespēju cilvēka kustību. Palielināts muskuļu tonusu noved pie īpašu attēlu slimības: ķermenis tiek pagriezts ap savu asi, kā rezultātā lēni, spirālveida kustības. Vēl viena iespēja, kad muskuļu spazmas ir giperkinezah Greizais kakls Ārstējot, kas pavada, sasverot vai pagriežot galvu uz vienu pusi.

Hiperkinēze bērniem

Patvaļīgas muskuļu kustības var rasties gan pieaugušajiem, gan bērniem. Jo bērnības Hiperkinēzes bieži ir mioklonisko formu. Galvenie slimības simptomi - tas ir īss, atkārtojas kontrakcijas dažiem sejas muskuļiem. Šāda nedabisks kustība ir daudz sliktāka ar nogurumu vai viņa uztraukums.

Vēl viens motors patoloģijas raksturīgs bērnības veids ir trohaja Hiperkinēzes. Tas ietekmēja muskuļus galvas un pleciem, kas tiek periodiski raustīšanās. Hiperkinēzes nepieciešama deferenciāldiagnozi ar epilepsiju arī pievieno neapzinātas muskuļu kontrakcijas. Ir grūti atšķirt šādu nosacījumu maziem bērniem, jo ​​vecāki nevar precīzi aprakstīt simptomus. Tas var novest pie kļūdainas interpretācijas datu un nepareizas diagnozes.

Svarīga loma rašanos hyperkinetic bērniem spēlēt dažādas stresa situācijās. Tādējādi pieaugušajiem tie neparādās kā tādu. Tomēr, piemēram, sākumā bērnudārzā, vairāk ienāk pirmās pakāpes - labs iemesls, lai izskaidrotu rašanos vardarbīgu neapzinātas kustības. Call Hiperkinēzes bērniem var arī infekcijas un galvas traumas.

Hiperkinēzes, ārstēšana

Vardarbīgas kustības muskuļu notiek dažādu iemeslu dēļ, un ir dažādas klīniskās prezentācijas. Bieži vien tie būtiski nekaitē cilvēka dzīvi. Neatkarīgi no Hiperkinēzes veida ārstēšana ir sarežģīta. Pirmā notika pietiekami ilgu konservatīvu terapiju. Tas izmanto pretiekaisuma zāles, kā arī instrumenti, lai uzlabotu asinsriti un vielmaiņu smadzeņu audiem.

No Hiperkinēzes bieži saistīts ar palielinātu emocionālo un uztverīgs pacientiem izskatu. Šajā sakarā, ārstēšanā aktīvi izmanto nomierinošiem līdzekļiem. Tomēr šīs zāles ir daudz blakusparādību: izraisīt miegainību, stīvumu, alerģijas, pazeminot asinsspiedienu. Tas noved pie ievērojamām grūtībām dziedināšanas procesu.

 Cēloņi hyperkinetic bērniem
 Lai sasniegtu pozitīvus rezultātus giperkinezah ieteica atjaunojošas procedūras, kas ļauj uzturēt normālu muskuļu tonusu organismā. Pirmkārt, tas ir fizioterapija, regulāras ekspozīcijas svaigā gaisā, vannas ar nomierinošu efektu. Liela nozīme, lai normalizētu varas līdzsvars tiek, tā jāiekļauj pietiekami daudz vitamīnu un ēteriskās mikroelementiem.

Kad vērpes distonijas un dažu citu veidu Hiperkinēzes ārstēšanas prasa izmantot ortopēdisko ierīču un atbilstošo kurpes. Smagos gadījumos, neietekmējot pašreizējās veselības aktivitātēm, operatīvu terapiju, ko veic neiroķirurgi.

Muskuļi - vissvarīgākā daļa no cilvēka organismā. Pārvaldīt savu sarežģītas darbības, padarot jēgpilnu kustību, centrālo nervu sistēmu. Jo viņas darba nepilnības var gadīties, ka rezultātu Hiperkinēzes, ti, nekontrolētu muskuļu kustības. Provocējot faktors var kalpot dažādi iemesli. Tomēr visbiežāk no tiem - tas ir stress. Mūsdienu dzīvē ir grūti izvairīties no situācijām, kas prasa lielu nervu spriedzi. Paturot to prātā, jums ir jārūpējas, lai saglabātu organisma aizsargspējas. Šis jēdziens ietver ne tikai fiziskās formas ķermeņa uzturēšanu, bet arī stiprināt nervu sistēmu.

Яндекс.Метрика