Hiperventilācija sindroms

 No hiperventilācija sindroma simptomi

Hiperventilācija sindroms ir veģetatīvais traucējums, galvenā iezīme, kas ir apgrūtinātu elpošanu no pacienta. Šis simptoms ir hiperventilācija sindroms nav nekāda sakara ar problēmām plaušās, bronhos vai sirds. Trūkuma gaisa sajūta izraisa novirzes veģetatīvo nervu sistēmu jomā. Tā uzrauga procesus cilvēka dzīvē, ir ārpus viņa apziņas.

Tomēr, izņemot automātisku kontroli pār savu elpošanu kā personu spēj patstāvīgi kontrolēt biežumu breaths vai vēlamo kādu laiku nav elpot. Elpošana Kombinētā procesa kontroles sistēma, un ir pamats attīstībai hiperventilācija sindromu. Stāvoklī trauksme vai stresu, reibumā baiļu vai noguruma persona var neapzināti mainīt ritmu vai dziļumu elpošana, un pēc tam justies trūkumu gaisu plaušās. Kā rezultātā, viņš attīsta panikas lēkme, pat vairāk pastiprinošu par hiperventilācija sindromu.

No hiperventilācija sindroma cēlonis var kalpot arī kā neuzticību cilvēks, viņa iedarbība uz citu ietekmi. Akūts trūkums gaisa, cilvēki bieži jūtas, vērojot pacientus ar astmu vai elpas trūkums. Šis notikums var noteikt atmiņā personas un cēloni hiperventilācija sindroma pēc daudziem gadiem.

Hiperventilācija sindroms - diezgan bieži sastopama parādība. Īsi lēkmes elpošanas traucējumi ir novērota 10-15% no planētas iedzīvotājiem. Tāpat tiek uzskatīts par vienu no izplatītākajiem izpausmēm nelīdzsvarotība veģetatīvo nervu sistēmu personas.

No hiperventilācija sindroma simptomi

Neveiksmes programmā elpošanas izraisīt izmaiņas asinīs. Tas noved pie vairākiem tipiskiem simptomiem hiperventilācija sindroma. Pacients jūtas "tirpšana" ap ķermeni, krampji, stīvums muskuļos, sāpes sirdī, reibonis, uc

Vīrietis ar cīkstēšanās hiperventilācija sindroma piedzīvo paniku un mēģina kontrolēt savu elpošanu. Ņemot vērā pastiprinātas dziļi breaths bija saspiežot sajūta krūtīs un vienreizēju manā rīklē. Par sāpēm sirdī bieži pievienojas fibrilācija vai tahikardija (neregulāra vai ātra sirdsdarbība). Tādēļ pacienti bieži vien simptomus hiperventilācija sindromu sirds slimību.

Pacienti ar hiperventilācija sindromu bieži bažas par svaigu gaisu. Viņiem rodas trauksme vietās, kur liels skaits cilvēku, bieži vēdināt telpas, nepatīk slēgtas telpas. Šie cilvēki ir vērsta uz to elpošanas uzvedību - kā izpaužas neiroloģiskos simptomus hiperventilācija sindroma.

Grupa dažādu kuņģa-zarnu trakta traucējumi - cits simptoms hiperventilācija sindromu. Pacientiem ar šo slimību ir kopīgas sūdzības par paaugstinātu zarnu peristaltiku, aerophagia (rīšana gaisa ēdot), atraugas, vēdera uzpūšanās. Šāds plašs simptomu hiperventilācija sindroma padara to grūti diagnosticēt slimības

Diagnoze hiperventilācija sindromu

Sākuma posms diagnostikai hiperventilācija sindroms balstīts uz izslēgšanu vairāku slimību, kas saistītas ar līdzīgiem simptomiem. Hiperventilācija sindroms līdzīgi klīniskie simptomi plaušu slimības, endokrīnās sistēmas, sirds, zarnas.

Minimālā plāns inspekcijas pacientam ar aizdomām par hiperventilācija sindromu ietver konsultācijas terapeits, neirologs, kardiologs un endokrinologs. Ar instrumentālo metožu diagnozes hiperventilācija sindroma ietver sirds EKG, krūškurvja rentgena, ultrasonogrāfijas vairogdziedzera.

Kā ātrās diagnostikas metodi izmanto Naymigenovsky aptaujas, lai novērtētu simptomus hiperventilācija sindroma.

Apstrādājot hiperventilācija sindroms

 Elpošanas vingrinājumi hiperventilācija sindromu
 Apstrādājot hiperventilācija sindromu kompleksu. Pirmkārt, ārstu centieni ir vērsti uz mainot attieksmi pacienta slimības. Hiperventilācija sindroms nav nopietna slimība, tā neizraisa nāvi vai invaliditāti. Informētība par šo faktu - viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai ārstēšanai hiperventilācija sindromu.

Lai atjaunotu normālu ritmu elpošana pacientam ieteicams veikt ikdienas elpošanas vingrinājumi. Smagos uzbrukumiem hiperventilācija sindroma, izmantojot tehniku ​​elpošana uz papīra maisiņā. Šī metode ļauj strauji palielināt līmeni oglekļa dioksīda līmeni asinīs, un tādēļ tiek plaši izmantotas kritiskās situācijās panikas pacients laikā.

Lai samazinātu līmeni trauksme pacienta ir arī gaidāmais farmakoloģiskā ārstēšana hiperventilācija sindroms, proti izmantošana antidepresantiem un nomierinošus līdzekļus. Tā tiek veikta saskaņā ar neirologa uzraudzībā. Narkotiku ārstēšanas hiperventilācija sindromu ilgums ir vidēji 4-6 mēnešus.

Яндекс.Метрика