Hipokinēzija: ārstēšana un profilakse
 Status zems kustību aktivitāte cilvēks, kopā ar amplitūdas ierobežojuma, apjomu un tempu kustības sauc Hipokinēzija. Attīstība slimības ir iespējams fona garīgās un neiroloģiskiem traucējumiem, tai skaitā Parkinsona un līdzīgiem ekstrapiramidālus sindromus, kā arī catatonic, nomākts un vienaldzīgs stupors.

Mazkustīgs dzīves vai zems darba darbība, kas tieši ietekmē slimības attīstību. Darba rezultāts saistīts ar vienveidību kustības, zemu izmaksu muskuļu darbu, trūkst kustību, vai vietējā rakstura muskuļu darbību, kurā persona ir spiesta palikt ilgu laiku fiksētu poza bieži vien ne tikai Hipokinēzija, un fizisko aktivitāšu trūkums.

Slimība var notikt arī uz fona intensīvas darbaspēka darbībām, kas saistītas ar vienveidīgu darbu konkrētām muskuļu grupām (kasieri, programmētāji, grāmatveži, uzņēmēji uc).

Lai noteiktu pakāpi Hipokinēzija medicīnas praksē ņemtu vērā enerģiju pacienta aprēķina, nosakot enerģijas daudzumu, kas ir iztērēti par muskuļu aktivitātes īsā laika periodā. Slimības apmērs var būt atšķirīgs - no nelielām ierobežojumiem uz pilnu īstenojot tās izbeigšanu.

Hipokinēzija un tās sekas

Hipokinēzija ir negatīva ietekme uz funkcionālo aktivitāti iekšējo orgānu un sistēmu organismā, pacients tiek samazināta izturība pret nelabvēlīgiem vides faktoriem, jaudas rādītāji krītas un izturību.

Hipokinēzija sekas ir pasliktināšanos cilvēka veselību, pārkāpums sirds un asinsvadu sistēmas pacienta sirds ātrums samazinās, samazinās ventilāciju, notiek izmaiņas asinsvadu sistēmu, kā rezultātā stagnācija asins kapilāru un mazo vēnām. Kā rezultātā šo procesu notiek pietūkumu ķermeņa daļām, veidojas stagnāciju aknās un samazina uzsūkšanos vielu zarnās.

Hipokinēzija un tā sekas ir negatīva ietekme uz darbu locītavu - viņi zaudē savu mobilitāti, jo samazinot locītavu šķidrumu.

Hipokinēzija un fizisko aktivitāšu trūkums noved pie šādām negatīvām sekām dažādu sistēmas struktūra:

  • Samazināts veiktspēju un funkcionālo stāvokli organismā;
  • Atrofija, svara zudums un muskuļu apjomu, no saraušanās spēju un apasiņošanas, nomaiņa muskuļu audu ķermeņa tauku, kā arī uz zaudējumu proteīnu pasliktināšanās;
  • Novājināta cīpslu un saišu, pārkāpums poza un attīstības plakano pēdu;
  • Zaudējumi no Hipokinēzija intercentral attiecībām CNS, mainīt emocionālo un garīgo sfēru, sliktu darbību sensoro sistēmu;
  • Hipotensijas, kas būtiski samazina fizisko un garīgo spēju cilvēks;
  • Pazeminot maksimālo plaušu ventilācija, vitālā kapacitāte, dziļumu un apjomu elpošanu;
  • Sirds muskuļa, neveselīgu uzturu un miokarda asins plūsma no apakšējām ekstremitātēm uz sirdi atrofija un samazinot tās apjomu un palielinot asins cirkulācijas laiku.

Saskaņā ar statistiku, Hipokinēzija cieš gandrīz 50% vīriešu un 75% sieviešu, un iedzīvotāji ziemeļu valstīm, šie skaitļi ir lielāki nekā citos reģionos.

Profilakse Hipokinēzija

Neatkarīgi no veselības stāvokļa, absolūti visi cilvēki dzīvot normālu dzīvesveids ir ieteicams ievērot pareizu uzturu un regulāru fizisko slodzi principus.

Lai novērstu bezdarbībai un Hipokinēzija cilvēki strādā darbības, kas nav saistītas fizisku darbu, ieteicams veikt ikdienas vingrinājumi, vingrojumu pastaigas, skriešana, peldēšana, riteņbraukšana, uc Starp nepieciešamo, lai veiktu gaismas treniņu darbu, ir svarīgi uzlabot darba vietu, atpirkšanas krēsls ar sēdvietu, ar mazkustīgu darbu bieži mainīt pozu.

Ir svarīgi, lai būtu norma neizmantot liftu un sabiedrisko transportu, ja jums ir nepieciešams braukt īsu attālumu, pat tik nenozīmīga pēc pirmā acu uzmetiena, slodze uzlabos fizisko stāvokli personai.

Ārstēšana Hipokinēzija

Ar zemu pakāpi Hipokinēzija personai būs nepieciešama tikai paaugstināt fiziskās aktivitātes - regulāri iesaistās jebkurā sporta veidā. Smagākos gadījumos, kad hypomotility ir sekas citu slimību, ir nepieciešams, lai novērstu iemeslus izskatu tā.

 Galvenie iemesli Hipokinēzija un tās sekām
 Dažos gadījumos ārstēšana var tikai Hipokinēzija apvienot pasākums ar zāļu terapiju. Bieži izrakstīt medikamentus, kas strādā līmenī neirotransmiteru, kas uzlabo neiromuskulārās vadīšanas un kontroles muskuļu tonusu.

Agrīnā stadijā Hipokinēzija, jo īpaši pacientiem ar Parkinsona slimību var izraudzīties dopamīnerģisko narkotikas, sekas ir neefektīvs ir palielināt savu patēriņu.

Hipokinēzija sauc zema fiziskā aktivitāte, kas varētu būt saistīts ar rīcību par pasīvo dzīvesveidu un sēdošs darbs, vai tur pret citām slimībām, tai skaitā depresija. Hipokinēzija un tā sekas ir negatīva ietekme uz cilvēka veselību kopumā, apdraud normālu to dzīvesveidu, kā arī ietekmēt psiholoģisko stāvokli pacients.

Profilakse slimības ietver gan cieņu personā ar veselīgu uzturu un regulāru sniegumu aerobikas un spēka izmantošanas principiem. Ārstēšana hypomotility ir kombinētā terapija skaitā pakāpeniski palielināt pacienta fizisko aktivitāti (vingrojumu), un piešķirot vairākus narkotiku atkarībā no pakāpes slimības.

Яндекс.Метрика