Hipotonija

Īss apraksts slimības

 Hipotonija

Hipotensija ir pagarināts stāvoklis, sistoliskais (augšējais) spiediens nokrītas zem 100 mm Hg. kolonna, un diastoliskais (zemākā) - mazāks par 60 mm Hg. kolonna. Kardioloģijā literatūrā ir citi skaitļi, kā vienota viedokļa par pazeminot spiedienu, pie kura cilvēks sāk attīstīt hipotensijas - neeksistē. Ārsti vienojas tikai, ka šo slimību zemāks asinsspiediens tiek definēts kā 60 mm. Hg. kolonna un zemāk.

Šodien eksperti atšķirt divu veidu slimības - primārā un sekundārā .  Essential (primārā) forma izpaužas vai nu par hronisku slimību, vai nu kā ģenētisku noslieci .  Attiecībā uz sekundāro veidā cilvēka asinsspiediena samazinās ietekmē defektu un patoloģijas, sirds un asinsvadu sistēmas .  Ir vērts atzīmēt, ka, atšķirībā no hipertensija, hipotensija neizraisa nopietnas komplikācijas un sekas, bet tas nenozīmē, ka tas ir nekaitīgs .  Slimības risks izpaužas ievērojamā samazināšanās dzīves cilvēkiem, kas cieš no noguruma, reibonis, apātija un galvassāpes kvalitāti .  Ja Jums ir diagnosticēta hipotensija, ārstēšana būs balstīta vai nu uz atbrīvojoties no nepatīkamiem simptomiem slimības vai likvidējot slimības, kā rezultātā samazinās asinsspiediens .  Ar kaites, kas ietekmē personas asinsspiedienu ietver: peptiskas čūlas, aknu cirozi, aknu, anēmija, hepatīta un hipertensija .

Jo 20.gadsimta sākumā cieta no hipotensiju pārsvarā vecāka gadagājuma cilvēki, bet attīstībā tehnikas attīstību un pāreju no fiziskā darba uz garīgo aktivitāti, ir novedusi pie tā, ka zems asinsspiediens parasti ir atrodams jauniešu vidū vecumā no 19. līdz 30. gadiem. Tā kā nav atbilstošu ārstēšanu hipotensijas noved pie zaudējumu asinsvadu tonuss un sirds muskuļus. Process ir garš, bet jebkurā gadījumā - slikti, tad, kad pirmie aizdomas par hipotensijas, jums vajadzētu konsultēties ar kardiologa.

Hipotensija - simptomi un klīniskā aina

Galvenais simptoms ir asinsspiediena pazemināšanās tūlīt pēc pārejas uz ķermeņa no horizontālās uz vertikālo pozīciju. Šo procesu pavada asins piegādi smadzenēm un tāpēc, reiboņi, troksnis ausīs, aptumšošana pasliktināšanos. Diskomforts ilgst ilgu laiku - ne vairāk kā 2-3 minūtes. Dažos gadījumos ir pārāk zems asinsspiediens izraisa ģībonis, insults un išēmiska kaitējumu (ja pacients izkrita no īstermiņa samaņas zudumu). Ņemiet vērā arī to, ka cilvēka spiediens var nomest ne tikai tāpēc, ka straujas izmaiņas ķermeņa stāvokli, bet arī kā rezultātā slimības, izmantošana jebkādu spēcīgu medikamentu vai pēc operācijas.

Situācija ir atšķirīga, ja pacientam attīstās hroniska hipotensija, simptomi, kas var parādīties jebkurā vietā un laikā. Hroniskas slimības formu raksturo šādas pazīmes:

 • vājums;
 • nogurums;
 • nervozitāte;
 • zemu efektivitāti;
 • noguruma sajūta uzreiz pēc nakts atpūtu;
 • galvassāpes;
 • nepatīkamas sajūtas sirds;
 • tendence ģīboni;
 • slikta tolerance aizlikuma, aukstumu, karstumu vai mitrumu.

Hipotensija - slimību ārstēšana

 Ārstēšana arteriālās hipotensijas

Neatkarīgi no slimības formu, ārstēšana ir sarežģīta. Tā ietver normalizēšanos dzīvesveidu, mierīgs miegs, racionālu pārmaiņus darba un atpūtas, izvairoties no kaitīgiem ieradumiem un pareizu uzturu. Turklāt pacientam ir jādara sports regulāri staigāt svaigā gaisā un iespēju veikt tonizējošu dušu. Ļoti svarīgs un fizioterapija, kā vingrinājums veicina normālu asinsspiedienu, var atbrīvoties no viņa pēkšņajām izmaiņām. No ārstniecības izmanto antiholīnerģiskus, antioksidantiem, nootropic narkotikām, trankvilizatori un cerebroprotectors. Ja iespējams, nomainiet tās ar dabas tonizējoši: žeņšeņs tinktūras Aralia, Eleutherococcus un Schisandra.

In sekundārās hipotensijas pamatslimību jāuzskata par īstermiņa simptomu nav spējīgs glābt cilvēkus no galveno iemeslu diskomfortu.

Beidzot mēs piedāvājam virkni ieteikumu, kas palīdzēs jums, kad hipotensija:

 • Samazinātu alkoholu;
 • Izvairieties no ilgstošas ​​augstu un zemu temperatūru uz ādas (kas izraisa asinsvadu paplašināšanās un samazina asinsspiedienu);
 • pārtrauciet zāles, kas var samazināt cilvēku spiedienu;
 • Mēģiniet atpūtas vismaz 8 stundas dienā;
 • Ēst vismaz 4 reizes dienā, bet samazināt patērētā katrā ēdienreizē pārtiku;
 • ja nav kontrindikāciju, palielināt devu sāls;
 • miegā galva ir augstāks par kājām apmēram 20-30 cm;
 • ziemā kompensē deficītu vitamīnu un minerālvielu ar īpašām vitamīnu kompleksu;
 • Ja zems asinsspiediens pavada emocionālu labilitāti, nepatīkamas sajūtas sirds un samazinājās garīgās spējas - pierakstīties uz kursu ārstnieciskā masāža kakla un kakla zonā;
 • Tas prasa psiholoģisko konsultēšanu un ļoti vēlams apmeklēt psiholoģiskās apmācības kursus un emocionālo izkraušanu. Viņi palielināt savu izturību pret ietekmi agresīvo apkārtējās vides faktoru un veicināt veidošanos stabilas psihi.
Яндекс.Метрика