Megakaryoblastoma

 Hodžkina - plokachestvennaya audzējs, ko veido šūnas limfoīdo audu
 Hodžkina slimība - ļaundabīgs audzējs, ko veido šūnas limfoīdo audu.

Īss apraksts slimības

Hodžkina slimība visbiežāk diagnosticē bērniem, otrā un trešā virsotnes slimības aktivitāti veidoja 20 un 50 gadus veci.

Ir četri posmi Hodžkina slimību, kas ir atkarīgas no tā, cik audzēja:

Pirmais posms (IE) - lokalizēts pietūkums limfmezglos tajā pašā vietā vai vienā orgānā ārpus limfmezglos.

Otrais posms (IIE) - limfmezglus ietekmē divās vai vairākās daļās vai vienā ķermeņa vienā pusē diafragmas.

Trešais posms (III) - ietekmē mezglu abās diafragmas pusēs. Dažreiz bojājumi iet uz liesas (IIIS). Trešajā posmā Hodžkina slimību var sabojāt augšpusē vēderplēves - Skatuves III (1), vai mezgla iesaistīšanās iegurni, gar aortas - Stage III (2).

Ceturtais posms - papildus audzējs limfmezglos ietekmē zarnu, nieru, kaulu smadzenes, aknas un citus iekšējos orgānus.

Burts E izraudzīšanās stadijas Hodžkina slimība nozīmē, ka slimība ir izplatījies uz audiem un orgāniem, kas atrodas netālu no lielajiem limfmezgliem, un burtu S - kas skāra liesa. Ja diagnoze skatuves blakus nosaukumam ir burts - tas nozīmē, ka pacientam nav simptomu, un burts B nozīmē, ka svara zudums novērots ar smago sviedriem, drudzis.

Cēloņi slimības

No Hodžkina slimības bērniem un pieaugušajiem cēlonis nav atklāts līdz šim, kaut arī slimība pirmo reizi tika aprakstīta atpakaļ 1832 Dr Hodžkina (otrā vārda slimības - Hodžkina slimība).

Bet daži eksperti uzskata, ka var izraisīt limfomas Epšteina-Barra vīruss, kas izraisa infekciozo mononukleozi: tas ir bieži atrodams audzēja šūnās. Jādomā šis vīruss izraisa mutāciju limfocītu un to izaugsme sāk augt nekontrolējami.

Simptomi Hodžkina slimības

 Pirmā pazīme simptoms Hodžkina slimību - dzemdes kakla limfmezglu palielināšanās
 Tāpat kā ar parasto limfomas, Hodžkina slimības pirmā pazīme simptoms - pieaugums kakla limfmezgli, limfmezgli cirkšņos un padusēs. Tiek atzīmēts, ka mezgli nav sāpīga un lielums to pēc antibiotiku terapijas nesamazinās.

Visvairāk skartā limfoīdo audu krūtīs un raksturīga simptoms infekcijas, šajā gadījumā, - elpas trūkums, klepus, ko izraisa kompresijas bronhos un plaušās.

Sekundārie simptomi Hodžkina slimību:

  • temperatūras paaugstināšanās;
  • gremošanas traucējumi;
  • vājums;
  • pārmērīga svīšana;
  • svara samazināšana.

Diagnoze slimības

Diagnosticēšanai Hodžkina slimības bērniem, pieaugušajiem, kas galvenokārt veic medicīnisko pārbaudi, asinis tika pieņemts bioķīmiskajām un vispārējo analīzi. Bojāta limfmezglu biopsija: mikroskopiska izpēte maza izlase audzējs, tiek noteikts, vai tur ir tas granulomas un novērtēt to stāvokli.

Kad limfoma ir apstiprināts, veic radiācijas diagnozi - magnētiskā rezonanse un datortomogrāfija, rentgenstariem. Tātad noteiktā stadijā Hodžkina slimību.

Ārstēšana Hodžkina slimības

Ārstēšanas metodes Hodžkina slimība ir atšķirīgi atkarībā no slimības stadijas. Ārstēšanai pirmo un otro (A) soli, kuru izmanto staru terapijas, kas, ja nepieciešams papildinājums ķīmijterapijas.

Ārstēšanai Hodžkina slimības posmos, IIB, IIIA ķīmijterapijas un staru terapijas apvienojumā obligāta.

Trešais posms (B) un ceturtais solis tiek veikta 6-8 ciklus parasto ķīmijterapiju.

Ja, neskatoties uz ārstēšanas uzsākšanas, prognoze nelabvēlīgs Hodžkina slimību, ķīmijterapiju lieto vysokodozirovannuyu un kaulu smadzeņu transplantācija.

Jo ātrāk tiks ieplānots un veica ārstēšanu, labāk prognozi Hodžkina slimības. Pat ceturtajā un pēdējā procesa posmā ir liels izdzīvošanas - 75%. Ja mēs ņemam globālo statistiku, ārstēšana Hodžkina slimību izraisa atveseļošanos 80% gadījumu.

 Identificēt Hodžkina agrīnā stadijā palīdz standarta fluorogrāfiskās
 Profilakse slimības

Sakarā ar to, ka veiksmīga prognozēšana Hodžkina slimības atkarīga no tās skatuves, tostarp preventīvus pasākumus, lai novērstu slimības nav pēdējā vietā ir ikgadējās veselības pārbaudes bērniem un pieaugušajiem. Identificēt Hodžkina agrīnā stadijā palīdz standarta rentgenoskopijā.

Tā kā hlamīdijas bieži atrodams bērniem jau no mazotnes būtu bērna temperaments, aizsargā no pārmērīga UV stariem, radiācija, ķīmisko vielu, pavadīt laiku ārstēšanai jebkādām slimībām un to profilaksi standartam.

Gados vecāki cilvēki, lai novērstu Hodžkina slimību vajadzētu ierobežot elektroterapiju, fizioterapija dažas procedūras.

Яндекс.Метрика