Horeja

 Horeja - slimība nervu sistēmas
 Horeja slimība un tās formas

Horeja attiecas uz grupu, nervu sistēmas slimības. To var izraisīt dažādi faktori, piemēram, pārkāpjot asinsriti smadzenēs, vīrusu slimībām, reimatismu. Horeja bieži attīstās pēc ilgstošas ​​lietošanas spēcīgu narkotiku un pēc saindēšanās ķīmisko vielu un oglekļa monoksīda. Grūtniecēm, slimība izpaužas ar biežām vīrusu slimību, it īpaši pēc tam, kad atkārtošanos stenokardijas.

No pirmajiem simptomiem horeju izpausme jābrīdina un izskatīs ārsta attaisnojums. Pirmā lieta ārsts izslēgt reimatisko drudzi, reimatisko horeja jo tas visbiežāk ietekmē cilvēka ķermeni. Reimatisko - - Vēl viena horeju forma reta slimība, kas rodas, kā no encefalīta komplikāciju un pilns ar paralīzi un pat nāvi. Reimatisko horeja var ciest vecumā no diviem līdz sešus gadus veci bērni un grūtnieces. Reimatiskas slimības formu izpaužas 25-30 gadiem pacientiem, kuri ir cietuši akūtu infekcijas slimību pagātnē.

Atsevišķs veidlapas uzskata senils horeja. Atšķirībā no reimatisko horeju, kuru bērni cieš, tas ietekmē nervu sistēmu cilvēkiem pēc 60 gadu vecuma, un ievada aterosklerozi. Ar šāda veida raksturīgo simptomu rodas horeja, psihe praktiski necieš.

Lielu grupu riska - bērni, vecāki, kuriem ir bijusi diagnosticēta "reimatisko horeju" vai cita veida slimības. Viņa ir viena no visbiežāk iedzimtām slimībām un patoloģiskas izmaiņas gēnos ir viegli pārsūtīt no vienas paaudzes uz pokolenie.Nasledstvennaya slimības formu sauc Hantingtona horeja.

Simptomi simptomi horeju

Slimība var izpausties uzreiz. Bet simptomi horeju parasti ir izteikta un nedaudz līdzīgi simptomi citiem traucējumiem, nervu sistēmas. Start uzbrukuma raksturo vājumu, pacients nevar stāvēt, pārvietot, muskuļi kļūst vājāka un zaudē savu toni. Raksturīgie simptomi horeju ir diezgan atgādina dabisko kustību sejas un ekstremitātēm, smaidu, grimaces un citas sejas izteiksmes. Bet tas viss tiek darīts neapzināti un nekontrolējami cilvēks. Smagos gadījumos, horeja bērniem noved pie sliktas runas neatgriezeniskas sekas smadzenītēs, kas rada traucējumu mehānisko koordināciju.

Attiecībā uz garīgo stāvokli pacienta, tā arī mainās horeja Geningtona. Memory samazinās, intelektuālā darbība tiek traucēta, izkaisīti uzmanību, garastāvoklis mainās dramatiski. Ir halucinācijas, murgiem. Relief notiek miega pacienta laikā, bet parasti izdodas gulēt ar grūtībām, jo ​​acīmredzamas simptomi horeju.

Metodes diagnoze horeju

Diagnosticēt reimatisko horeja vai horeja Geningtona, jums ir jānokārto virkne izmeklējumu. Lai piešķirtu pareizu attieksmi pret horeju nepieciešams analizēt pacienta asinis. Saskaņā ar rezultātiem var noteikt, paceļot un nolaižot līmeni leikocītu, kā arī par to, vai ir STREP infekcija. Kā asinis, var noteikt un izraisa reimatoīdo horeja. Šajā procesā diagnoze horeja Geningtona pārliecināts ārsts pārskatīja datus par vecākiem slimu bērnu, lai noteiktu, vai cēloni viņas pasliktināšanos iedzimtības.

Testa laikā, EEG tiek izmantota un metode magnētiskajā rezonansē. Horeja bērniem un pieaugušajiem ir arī diagnosticēt, veicot datortomogrāfiju.

Iezīmes terapijas ārstēšanā horeju

Izraudzītā ārsts ārstēšana horeju jāveic precīzi. Risku, ka dažas slimības formām, jo ​​īpaši horeja Geningtona ir bieži recidīviem. Tāpēc ir neiespējami ignorēt ārstu. Tas ir ļoti svarīgi, lai attīstības horeju bērniem, kas cieš no reimatisma, viņus uz ierakstu klīnikā. Tas ļauj, dažos gadījumos, samazinātu iespēju smagas horeju bērniem un pieaugušajiem.  Gatavošanās uzlabošanai smadzenēs - sastāvdaļu ārstēšanā horeju

Terapija, lai ārstētu horeju ietver vairākus narkotiku. Šī neiroleptiskie un sedatīvie un pretiekaisuma līdzekļi, antihistamīni un vitamīnus, lai vazodilācijas un uzlabo smadzeņu darbību. Smagas horeju Geningtona izmanto antibiotikas. Turklāt, ārstēšana horeju iecēla fizioterapija, terapeitiskās radona vannas un pirts ar adatām.

Par attieksmi pret horeju efektivitāte ir atkarīga no tā, cik labi un savlaicīgi identificēt galveno cēloni šo slimību. Ārsti neiesaka plānot bērnu dzimšanu cilvēkiem, kuru ģimenes vēsturē ir diagnoze "horeju". Ja simptomi parādās grūtniecība horeja sievietēm laikā, izredzes ar veselīgu bērnu samazinās. Otrā grūtniecība plānošana nav nepieciešama.

Vecāki bērniem ar slimības simptomus jābūt ļoti uzmanīgiem un piesardzīgiem sarunās un uzvedībā. Jūs nevarat provocēt kairinājumu viņa nervu sistēmas kliedzieniem un negatīvām emocijām.

Ja jūs vairs lūdzu, savu atspulgu spogulī, jums var būt nepieciešama palīdzība konturēšanas klīnika tīkla Linline. Šī metode ļaus jums atbrīvoties no grumbām, rētas, un citas nelielas nepatikšanas bez operācijām viegli.

Яндекс.Метрика