Hroniska noguruma sindroms

 Hroniska noguruma sindroma simptomi

Hroniska noguruma sindroms ir arī sauc par "yuppie sindroms", "vadītājs sindroms" un "Divan mēris" - slimība, kas ir piešķirts atsevišķā veidlapā tikai 1988.gadā, bet tagad ir sasniegusi epidēmijas apmērus, kas pieņemti, aptver lielu daļu iedzīvotāju lielo pilsētu .  Daži ārsti ir tendence domāt par hroniska noguruma sindroma nav neatkarīgs slimība, un robežu stāvoklis starp veselību un slimību .  Lielākā daļa piekrīt, ka par hroniska noguruma sindroms var ilgt vairākus gadus, pazīmes noturības pati, tas joprojām nav robežlīnija statuss kā slimība prasa adekvātu terapiju .  No hroniska noguruma sindromu nav mirst vai kļūst par invalīdiem, bet cilvēki ievērojami samazina dzīves kvalitāti, un uzlabotas gadījumos var rasties pilnīgu zaudējumu darbspēju .  Cieš no šīs slimības ir visaktīvākā un produktīvu daļa iedzīvotāju, sievietes biežāk nekā vīrieši .

Cēloņi hronisks noguruma sindroms

Šobrīd tiek uzskatīts, ka galvenais iemesls ir hroniska noguruma sindroms ir ļoti neveselīgs cilvēku mūsdienu dzīvesveidu, īpaši tālu no dabas iedzīvotāju pilsētās. Pilsētu iedzīvotāji cieš no hroniska noguruma sindroms ir desmit reizes biežāk nekā lauku iedzīvotājiem, kuriem ir šī slimība ir ļoti reta, burtiski dažos gadījumos. Cilvēki, kas nodarbojas ar fizisku darbu, hroniska noguruma sindroms arī attīstās daudz retāk nekā cilvēkiem, kuru darbs nav saistīts ar fizisku aktivitāti. Analizējot dzīvesveidu pacientu, ārsti noņemts uzsvērt šādus cēloņus hroniska noguruma sindroms:

 • Fiziskās aktivitātes trūkums. Sakarā ar samazinājumu izmantošanas reizes, salīdzinot ar parastiem cieš ne tikai Osteo-muskuļu sistēmas. Negatīva ietekme uz sirds un asinsvadu, elpošanas, gremošanas sistēmu un vielmaiņu kopumā.
 • Nesabalansēts uzturs un pārēšanās. Dabā visas dzīvās būtnes iegūt to pārtikas grūti, un nepieciešams, lai uzturētu dzīvību daudzumu. Mūsdienu cilvēkiem ir neierobežota piekļuve pārtikai, un pārtikas produktiem to sastāvā ir tālu no normālas. Šī rafinēts, slikta barības vielas, bet bagāts ar kalorijām un mākslīgās ķimikālijas, pārtiku. Pat liels daudzums šajos produktos, nevar piegādāt ķermeni, un bieži simptomi pārēšanās (pārēšanās) paslēpts bada, jo būtiski vielas baro pietiekami.
 • Palielināts emocionālo un garīgo stresu. Mūsdienu pilsētu iedzīvotāji, sevišķi pārtikusi daļa no tiem, lielāko daļu laika stresa, bez atpūtas un relaksējoša uz ilgu laiku, dažreiz nedēļas vai pat mēnešus. Pakāpeniski, tas noved pie izsmelšanu kompensācijas mehānismu.

Hroniska noguruma sindroma simptomi

In hroniska noguruma sindroms, ir daudz simptomu. Šī slimība var maskēties kā migrēna, faringītu, artrīta un daudzi citi, tāpēc ir grūti diagnozi. Ir lielas (lielie) un sekundāro (mazā) simptomi hroniska noguruma.

Sīkāku simptomi hronisks nogurums ir divi: nogurums, ka nav īpaša iemesla, uz ilgu laiku, kas neiztur pat pēc ilgstošas ​​atpūtas; un samazināta motora darbības režīmā, vairāk nekā pusi.

Mazām simptomi ietver:

 • Kaites nezināmas etioloģijas, līdzīgi gripu, vājuma sajūta,
 • nespēja koncentrēties,
 • vispārējs diskomforts,
 • galvassāpes,
 • reibonis,
 • sāpošs kakls,
 • nemiers, zagnannosti
 • sāpes krūtīs, kas nav saistīts ar sirds slimībām,
 • gremošanas traucējumi (kairinātu zarnu sindroms vai hronisku aizcietējumu)
 • aritmijas
 • traucējumi asinsspiediena,
 • iedarbība uz infekcijas slimībām,
 • uzbudināmība,
 • depresija
 • miega traucējumi.

Lielākā daļa pacientu var dzirdēt šādu aprakstu hroniska noguruma sindroms, "man nav sāpes, un sāpes visu uzreiz. Es esmu noguris, un es jūtos slikti. " Raksturīgs simptoms hroniska noguruma sindroms ir tas, ka pat pēc miega cilvēks atjauno enerģiju, un jūtas noguris sākumā dienā. Tas nepalīdz un atstāt, kuru laikā simptomi var mīkstināt nedaudz, bet neizzuda pilnībā.

Diagnoze hronisks noguruma sindroms

Diagnoze hroniska noguruma sindroms slimības ārkārtīgi grūti daudzveidība simptomu un trūkst izteiktu kādas grupas. Slimība ir diagnosticēta, pamatojoties uz pieejamo klīnisko, ja viens no lielo un mazo vairāk nekā sešus simptomi hroniskā noguruma sindroma.

Ārstēšana hronisks noguruma sindroms

 Ārstēšana hronisks noguruma sindroms

Galvenokārt, ārstējot hroniska noguruma sindroms ir ne narkotiku terapija, lai gan tas ir piemērots arī, un dzīvesveida izmaiņām. Bez tam, jebkurš medikaments būs tikai īslaicīgs efekts, un agrāk vai vēlāk simptomi hroniska noguruma sindroms varētu atgriezties vēlreiz.

Konsultācijas par dzīvesveida izmaiņām pacientiem ar hronisku noguruma sindromu, ir šādi:

 • normalizācija režīma dienas, ar lielu atpūtas, vismaz 8 stundas miega;
 • individuāli pielāgotas fiziskās aktivitātes, vēlams katru dienu, bet ne pārmērīgi. Piemēram, garās pastaigās;
 • Power normalizācija. Diēta balstās uz enerģijas patēriņu, ar pārsvars svaigiem augļiem un dārzeņiem, komplekso ogļhidrātu un piena produktiem. Noraidīšana tauku, ceptu, kūpinātu pārtikas, fast food un saldumus;
 • mācību relaksējošas metodes un to pielietojumu ikdienā.

Labs efekts, ārstējot hroniska noguruma sindroma dod kurss akupunktūra palīdz mazināt nervu un muskuļu spriedzi, ar tādu pašu mērķi, ar fizioterapiju, īpaši hidroterapija, ozona terapijas un ārstnieciskā masāža vienam vai vairākiem kursiem. Ja nepieciešams, pacientam tiek piešķirts konsultēšanas terapeits.

No ārstniecības izmanto immunocorrectors kā hroniska noguruma sindroms ir atzīmēti nemainīgi zemas imunitātes, un vitamīnu terapija kā stiprinātu aģents. Izmanto arī simptomātiska ārstēšana, atkarībā no slimības simptomus: sāpes atslodzes galvassāpes un muskuļu sāpes, klepus ir viegla caureju, utt Varbūt izmantošana sedatīvus (trankvilizatori) fondiem, bet īstermiņā, jo tie var izraisīt atkarību, turklāt samazinās jau samazināto hroniska noguruma sindroms koncentrēšanās spējas. Iecelšana miega nav ieteicams, bet arī ļāva uz īsu laiku, jo tie ātri atkarību un neveicina attīstību normālu darbību un atpūtu.

Яндекс.Метрика