Sastrēguma sirds mazspēja

Īss apraksts slimības

 Sastrēguma sirds mazspēja

Hroniska sirds mazspēja - slimība, kas saistīta ar skābekļa un barības vielu trūkuma, ka ķermenis tiek piegādāts gaitā uz sirds un asinsvadu sistēmu. Veselīga sirds var viegli tikt galā ar šo izaicinājumu, kas regulē asins plūsmu, atkarībā no intensitātes fiziskās aktivitātes. Bet, ja sirds ir kādas problēmas, orgāni un audi nesaņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, kas savukārt noved pie dažādām komplikācijām un pat nāvi. Intriga slimības slēpjas faktā, ka diagnoze hroniskas sirds mazspējas cilvēks var dzīvot dzīvi, nevis saprotot, ka viņa ķermenis piedzīvo nopietnas pārmaiņas.

Visbiežākais iemesls hroniska sirds mazspēja ir artēriju sašaurināšanās. Kā likums, tas ir tipisks veciem cilvēkiem, bet pēdējos gados, slimība bieži diagnosticē salīdzinoši jauniem cilvēkiem. Būtu arī jāatzīmē, ka dažādas asinsvadu slimības ir biežāk sievietēm nekā vīriešiem. Tas ir saistīts ar straujo attīstību slimības pusi cilvēces, kas bieži noved pie nāves pirms vazokonstrikcija progresē līdz sirds mazspēju.

Starp citu, kas ietekmē attīstību patoloģijas un izskatu faktoriem jāatzīmē:

 • hipertensija;
 • alkohola un narkotiku ļaunprātīgas lietošanas;
 • hormonālie traucējumi;
 • mainot struktūru sirds vārstuļu;
 • infekciozā iekaisums sirds muskuli.

Hroniska sirds mazspēja - slimību klasifikators

Atkarībā no sekām, kas notiek dažādās slimības stadijās, ārsti ir šādi tipi sirds mazspēju:

 • 1. klase - slimība nerada būtisku ierobežošanu fiziskās aktivitātes un nesamazina dzīves kvalitāti;
 • 2. pakāpe - hroniska sirds mazspēja diez jutās atpūtas laikā un izraisīt uzstādīšanu vāju ierobežojumu sportu un fiziskajām aktivitātēm;
 • 3. pakāpes - simptomi izzūd brīvdienās, bet laikā no intensīvas stresa periodos tās izpaužas ļoti spilgti, kas ievērojami samazina normālu darbību;
 • 4. pakāpes - ja cilvēks diagnosticēta šī hronisku sirds mazspēju, ārstēšanu vajadzētu nekavējoties, jo pretējā gadījumā slimība var novest pie pilnīgas zaudējumu darba spējas, un stipras sāpes, kas izpaužas pat laikā brīvdienās.

Hroniska sirds mazspēja - simptomi un klīniskā aina

Sirds mazspēja izjauca normālu, dabas cirkulāciju. Tā rezultātā, lieko šķidrumu no asinīm uzkrājas dažādos orgānos, visbiežāk teļiem, augšstilbiem, kājām, aknu un kuņģa cilvēks. Tas palēnina ātrumu asins plūsmu, palielinot spiedienu kameru sirds un samazinot kopējo asins daudzumu, ko mūsu "motors", ruļļos uz asinsrites sistēmu.

Reibumā šķidruma uzkrāšanos dažādās ķermeņa daļās, pacients sāk darboties pareizi. Cilvēki ir novērotas:

 • elpošanas traucējumi - sakarā ar to, ka hroniska sirds mazspēja novērš izplatīšanos skābekļa audiem un orgāniem. Raksturīgi, astmas lēkmes rodas naktī;
 • miega traucējumi - ir izveidoti pēc elpošanas traucējumi;
 • straujš svara pieaugums saistīts ar mīksto audu pietūkums;
 • rašanās ascīts - bīstams stāvoklis, kad šķidrums uzkrājas vēdera dobumā;
 • samazinājās veiktspēju un nogurumu;
 • aizkaitināmība, emocionāls stress un iedarbība stresu.

Trūkst asinsapgādes ietekmē absolūti visas svarīgākās sistēmas organismā, izraisot nopietnas komplikācijas un nāvi. Šī iemesla dēļ, hroniskas sirds mazspējas, klasifikācija, kas iepriekš ir norādīts tekstā, ir objekts uzmanību pētnieku no visas pasaules. Viņi pēta slimības ietekmi uz mīkstajiem audiem un orgāniem, meklē veidus, kā risināt problēmas, izstrādāt jaunas zāles un diagnostikas metodes.

Hroniska sirds mazspēja - ārstēšana slimības

 Sirds mazspējas ārstēšana

Tā kā tas ir gadījumā ar citām slimībām, sirds un asinsvadu sistēmas, labākais sirds mazspējas ārstēšana joprojām ir novērst slimības. Tas ietver veselīgu dzīvesveidu, uzturu, īstenošanu, un savlaicīgas vizītes uz kardiologa agrīnā diagnostikā hipertensiju vai aterosklerozi.

Attiecībā uz zāļu terapiju. Ja diagnoze hroniskas sirds mazspējas, ārstēšana ietver grupu uzņemšana narkotikas, piemēram: sirds glikozīdi, diurētiskie līdzekļi, beta blokatori un kalcija kanālu blokatori. Visefektīvākais un bieži izmanto līdzekļi ir sirds glikozīdi. Tie tika atklāti jau 18.gs., bet nav zaudējuši savu nozīmi šodien. Šo narkotiku grupa palielina sirds ritmu, uzlabo vielmaiņu un normālu asinsrites sistēmu.

Ja hroniska sirds mazspēja izraisa traucējumi sirds vārstuļu, pacients, ķirurģiskas iejaukšanās, kas sastāv no sirds transplantācijas.

Яндекс.Метрика