Hronisks glomerulonefrīts

Īss apraksts slimības

 Simptomi glomerulonefrīts

Hronisks glomerulonefrīts - nieru divpusējā alerģiska slimība, kam infekciozo raksturu. Veicot slimības ir zaudējums nephrons - nieru struktūras, kas filtru urīns. Hronisks glomerulonefrīts, kuru simptomi bieži izpaužas kā rezultātā progresēšanu akūtā slimības formu var arī attīstīties kā primāro hronisku procesu. Nieru audu mehānisms nav pilnībā izprasta, taču nav šaubu, ka galvenais iemesls daudziem komplikāciju ir trūkums atbilstošu ārstēšanu.

Hroniska glomerulonefrīta formas:

Tagad piešķirt 4 formas glomerulonefrīts:

  • latents - parādās olbaltums urīnā, pārejoša asinsspiediena paaugstināšanās;
  • hipertensija - augsts asinsspiediens pastāvīgi;
  • nefrotiskais - ievērojams daudzums olbaltumvielu urīnā, tūska ekstremitātēs. Hronisks glomerulonefrīts šī forma ir visizplatītākā bērniem;
  •   Mixed - ir raksturīgs kombinācija no diviem vai vairākiem atribūti formā.

Hroniskas Glomerulonefrīts - simptomi un klīniskā aina

Pietūkums ekstremitāšu, hematūrija, hipertensija - ir galvenie simptomi, kas izpaužas glomerulonefrīts. Hroniskas slimības formas un simptomi nedaudz līdzīgs akūtā formā, bet ir savas īpatnības. Jo īpaši, urīns atklāj ievērojamu samazinājumu tās blīvums, un sastāvs šķidruma ir specifiska izglītība - granulveida cilindri. Starp raksturīgajiem simptomiem slimības var atzīmēt nogurums, paaugstināts asinsspiediens, elpas trūkums ar maz fiziskās slodzes un sirdsklauves. In nefrotiska glomerulonefrīts asinsspiediena nepārsniedz normu, bet pietūkums ir ievērojami vairāk.

Ar pakāpenisku izmiršana audu no pacientam attīstās nieru eklampsiju, kas ir izteikta vemšana, galvassāpes, krampji un samaņas zudums. Hronisks glomerulonefrīts tiek ārstēti ar traucētu vai nav, tas provocē izskatu uremia. Šī slimība ir saistīta ar piesārņojumu cilvēka ķermeņa slāpekļa sārņu, ka laiks nav izvadīti ar urīnu, jo par pārkāpumiem darbā nierēm.

Smagos slimības stadijās valsts pacienta pasliktinās. Hronisks glomerulonefrīts noved pie muskuļu raustīšanās, periodisku samaņas zudums, mēles sausa. Turklāt, par cilvēktiesībām, jo ​​īpaši mutē, tas jutās pastāvīgs smarža urīnu urea sāk izcelties caur porām ķermeņa un gļotādu mēles. Dažos gadījumos, redzes asums samazinās uremia un ietekmē centrālo nervu sistēmu, kas savukārt ir izteikts cilvēku miegainība un nervu lēkmes.

Hronisks glomerulonefrīts - ārstēšana slimības

 Ārstēšana glomerulonefrīts garšaugiem

Pamatprincipi hronisku formas gandrīz pilnībā atkārtot pasākumu kopumu, kā parādīts akūtā formā. Pacients tika parakstītas stingru diētu un gultas režīms. Miera, personai ir jābūt vismaz 10-12 stundas diennaktī. Lai novērstu slimības izplatīšanos jāizslēdz hipotermija ķermenis, ģērbties silti un rūpēties par iegādi siltu, ūdensizturīgs kurpes. Hroniskas glomerulonefrīts izslēdz jebkuru uzdevumu.

Diēta balstās uz ierobežotu sāls daudzumu iekļūšanu organismā, ņemot vitamīnus un pagaidu atteikšanos pārtikas bagāta ar olbaltumvielām. Attiecībā uz pacientiem, augsta asins spiediena, kas saņem noteiktās antihipertensīvos un kortikosteroīdi kombinācijā ar hidrohlortiazīdu un lasix. Laikā akūtu uzbrukumiem nieru traucējumi ir pieņemami izmantot asiņošana no vēnas (ne vairāk kā 500 ml asiņu). Šiem pacientiem ir jābūt stingrā ārsta uzraudzībā, lai novērstu jaunus uzbrukumus.

Kad uremia pacients atkal uzrāda gulēt un pārtiku, kas satur minimālo daudzumu olbaltumvielu. Labāk ir ēst pārtiku, kas bagāts ar ogļhidrātiem. Attiecībā uz dzeramā režīmu. Ja hronisks glomerulonefrīts nav radījusi būtisku nieru funkcijas, pacients ir lietderīgi dot cukurūdeni ar citronu, vāju tēju no sarkanās saknes, upeņu sulu. Pozitīva ietekme uz apstrādes procesu, un būs sāls kā vemšana pacientam zaudē lielu daudzumu nātrija hlorīda.

Tā urēmiskais urīnviela izdalās caur ādu, jums ir nepieciešams pastāvīgi rūpēties par ādu. Arī veikt piesardzības pasākumus pret veidošanos izgulējumu.





Яндекс.Метрика