Brightism

Hronisks nefrīts - slimība, kas attīstās kā rezultātā neārstētu akūtu nefrīts.

 Hronisks nefrīts - nieru iekaisums, sekas akūtas nefrīts
 Tā attīstās slimība, parasti kā rezultātā ilgstošas ​​iedarbības uz infekciozo perēkļu nierēm. Dažreiz, hronisks nefrīts var attīstīties bez akūtas posmā skuķis pagātnē. Pirmkārt, hroniskas slimības raksturu atkarīgs infekcijas esamība organismā, neatbilstoši ārstējot akūtu nefrītu pagātnē un nelabvēlīgiem vides apstākļiem.

Hroniskas nieru nefrīts anatomiskas izmaiņas notiek, kā rezultātā veidojas šūnu eksudāts kapsulās (tā saukto Half Moon), plaši izplatīti asinsvadu bojājumus nierēm, deģeneratīvas pārmaiņas cauruļveida epitēlijā. Visi šie laika gaitā vadībā izmaiņas zapustevaniyu individuālo glomerulos un nieru rētas, kā rezultātā atrofiju dažās nieru parenhīmas.

Par hronisku nefrīts kurss

Hronisks nefrīts laikā vajadzētu piešķirt šādas darbības:

  • Stage Nieru kompensācija pietiekamības azotovydelitelnoy nieru funkciju. Raksturīgi, ka šis solis ir pavada simptomi hroniskas nefrīts, kā pietūkums, hematūrija, albuminūrija paaugstināts asinsspiediens. Dažkārt šie simptomi nav izteikti dabā, ir tikai albuminūrija.
  • Stadijas nieru dekompensacijas mazspēja azotovydelitelnoy nieru funkcijas. Šajā posmā, olbaltumvielu saturs urīnā var samazināties pietūkums var arī samazināt, bet tas kļūst hipertensija, gluži otrādi, stabilāks. Galvenie simptomi hroniska nefrīts šajā posmā ir sākotnējais neveiksmes nieres un pieaugumu līmeni slāpekļa sārņus. Šajā posmā, kas raksturīgs azotemicheskaya uremia.

Raksturīgi, letāls iznākums hronisks nefrīts. Slimības ilgums mainās un var svārstīties 1-20 gadi un vairāk. Nāve var rasties arī no smadzeņu asiņošana, sirds mazspēju, no sekundāro infekciju, uc

Veidi hronisks nefrīts

  • Subakūtai extracapillary Jade . Šim forma ir raksturīga ar to, veidojot šūnu šķidruma dobumā kapsulas. Aptuveni sešus mēnešus pēc saslimšanas sākuma izpaužas izturīgs hipertensijas un pastāvīgs hematūrija. Bieži vien var novērot simptomus hroniskas nefrīts, kā pastāvīgs pietūkums, klātesot azotēmiju, pieaugošo anēmija, augsts asins kreatinīna un aromātisko savienojumu, kā arī urēmiskais simptomiem, kas galu galā noved pie beigām pirmajos divos gados slimības pacients nomirst.
  • Nefrotiskais hronisks nefrīts. Par šāda veida raksturīgo simptomu hroniskas nefrīts kā noturīgu pietūkums, ievērojams albuminūrija un normālu asinsspiedienu. Anatomiski, suga tipisks intracapillary nefrīts ar nefrotiskais izmaiņām kanāliņos. Pietūkums nav pievienoti elpas trūkums un cianoze, pastiprināta saņemot sāļa pārtika un var saglabāt uz ilgu laiku (no vairākiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem). Ja pacientiem ilgākā laika posmā, tūskas nav mirst no infekcijām, kas rodas tūska-free periodu, ko raksturo vispārēju uzlabošanu pacientam. Tomēr, tas ir pagaidu parādība, un nākotnē nāk patieso nāves no hroniska uremia.
  • Mixed hronisks nefrīts . Par šāda veida skuķis ir raksturīgi noturīgi tūska nefrotiskais lipoid-tipa, augsts asinsspiediens, sirds un asinsvadu un simptomi. Pēc tam šie apzīmējumi pievienojas nieru mazspēja. Parasti pacienti mirst no smagas hroniskas uremia. Par šāda veida hroniskas nefrīts ir arī raksturīgs nāves no asiņošanas smadzenēs, sirds mazspēju un infekcijām.
  • Hronisks nefrīts hipertensiju tips .   Šī slimība veids var rasties ilgu laika periodu, ir gandrīz bez simptomiem. Raksturīga iezīme ir vienīgie hipertensijas simptomi parasti rodas hipertensija (asinsvadu spazmas, parestēzijām, krampji kājās, uc). Anatomiski var skatīties intracapillary nefrīts ar skaidrām pazīmēm sklerozes mazo artēriju. Slimība parasti atrasts nejauši, kad iet apskati. Hronisks nefrīts šis tips var ilgt vairākus gadus, pēc kura pacientam attīstās hroniska patiesu priekšstatu par uremia.

Novēršana hronisks nefrīts

Novēršana hronisks nefrīts, pirmkārt, ir novērst akūtu formu skuķis, tā agrīnas diagnostikas, savlaicīgu un atbilstošu ārstēšanu.

Par hronisku nefrīts protams var veicināt, izmantojot racionālu veidu ārstēšanai fokusa infekciju un tādējādi aizkavēt stadijas nieru mazspēju nav ārstējama.  Tireoidin - ārstēšanai hroniskas nefrīts

Hroniskas nefrīts

Tas jau sen ir hronisku nieru slimību pacientiem rekomendēt konkrētus higiēnas režīms: valkājot vilnas apakšveļu, cietinātāji nav kairinošs pārtiku, izmitināšanu silts un sauss klimats. Ārstējot hronisku nefrīts pacientiem vajadzētu izvairīties no saskarsmes ar aukstu, smago fiziskas slodzes, stress, medikamenti, kairinošs nieres un pārmērīga ēšana. Visi šie pasākumi ir vērsti ne tikai radīt optimālus apstākļus darbam bojātā orgāna, bet arī sekmē visa organisma.

Gadījumā, akūta iekaisuma slimības ar spēcīgu tūskas, pavājināšanās sirds muskuļa norise un simptomu urēmiskais pacientiem ir gultas režīms.

Ārstējot hroniska nefrīts nefrotiska veidam noteiktā sāls bez diētu bagāti ar olbaltumvielām, thyroidin, merkuzal. Gadījumā sarežģījumu streptokoki un pneimokoku izrakstīt penicilīna, sulfonamīda narkotikas. Pacienti parādīja uzturēšanos siltu un sausu klimatu, un saņem sirds un vazodilatatora narkotikas.

Ja tiek konstatēts, ka infekcijas avots, pacients tiek piešķirts hronisku nefrīts izmantojot penicilīna un sulfanilamīdu narkotikas, fizikālā terapija metodes. Attiecībā uz apmierinošu nieru pacientu var ieteikt, lai veiktu operāciju. Noņemot infekcijas avots ir mērķis apturēt toksisko-infekcioza iedarbība uz ķermeņa, kā arī, lai novērstu sekas, ko avots nervnoreflektornogo kairinājumu.

Ārstējot hroniska nefrīts pacienta pārvaldīja glikozes šķīduma zem ādas un sevī lielos daudzumos, lai neitralizētu urēmisko toksicitāti. Ja Jums rodas simptomi urēmisko acidoze, pacientam izraksta izmantot sārmu un sārmu sāls šķīdumiem.

Asiņot labvēlīgi ietekmē izpausme hipertensijas un asinsvadu simptomiem. Pret atsevišķām simptomiem uremia lieto narkotikas, kas ietekmē smadzeņu centrus.

Яндекс.Метрика