Hyperhydration

Hyperhydration - liekais ūdens tilpums, kas ietverti organismā vai atsevišķās daļās, konkrētā veidā pārkāpjot ūdens sāls līdzsvaru organismā. Klīniskās izpausmes hidratācija ir pietūkums ķermeņa audos, plaušām, smadzenēm, pārmērīga šķidruma uzkrāšanās vēdera dobumā - ascīts. Daži stāvoklis hidratāciju ir kritiski pacienta dzīvību. Hyperhydration - pārkāpums ūdens sāls līdzsvaru

Cilvēka ķermenis ir zināmā mērā no ūdens, kuru apjoms mainās līdz ar vecumu. Tādējādi, ūdens tilpumu, kas organismā jaundzimušo sasniedz 75%, bet tikai ķermeņa vecs vīrietis līdz 55% ūdens. Ūdens cilvēka ķermeņa šķidrumu tiek sadalīti pa nozarēm: starpšūnu telpu veido aptuveni 60% no esošā ūdens organismā, pārējā tilpuma ūdens izplatās ekstracelulārā telpā - ekstracelulārā telpā, asins plazma, transcellular šķidruma (kuņģa-zarnu trakta, mugurkaula kanālu, acu kameras, urīnceļu kanāliem, virsnieru kanāliņos).

Ūdens bilanci ķermeņa atbalsta korelācijas apjomu šķidruma iebrauc un izejas vienlaicīgi. Dienas norma no ķermeņa šķidrumiem (2, 5 L) tika baroti ar pārtikas produktiem (aptuveni 1 L), dzeramo (aptuveni 1, 5 litri) un oksidācijas šķidruma, kas ir izveidota oksidējoties tauku (aptuveni 0, 3 laikā - 0, 4 L). Šķidrums izdalās caur iztvaikošanas (sviedru jaudu aptuveni 0, 6 l ūdens) ar nierēm (jaudu aptuveni 1, 5 litri šķidruma) ar izelpoto gaisu (izdalīšanās 0 un 4 litri dienā), ar fekālijām (0 līdz 2 litri dienā).

Ja jūs pārkāpjat ūdens bilance (hyperhydration) mainās ne tikai apjomu šķidruma ietverto organismā, bet arī maina līmeni minerālvielu organismā. Pārmērīga koncentrācija maiņa nātrija, kālija un citu minerālu (elektrolīti) saskaņā mitrināšanu var izraisīt hiponatriēmijas, hipokaliēmiju, kopējais elektrolītu nelīdzsvarotība organismā.

Hyperhydration var rasties organismā sakarā ar pārmērīga šķidruma uzņemšana vai nepietiekamas izdalīšanos ķermeņa šķidrumiem. In gadījumu skaits diagnosticēti hyperhydration abi faktori ir klāt pacienta ķermenī. Hyperhydration var attīstīties kā reibumā ārējiem faktoriem, un jo darbības traucējumiem, slimības organismā.

Hyperhydration ķermenis: cēloņi, veidi diskinēzijas

Galvenie iemesli mitrināšanu no ķermeņa, ir:

 • Liekais šķidrums ievadīšanai ķermenī (ūdens intoksikāciju), kam ir pazemināts tās saturs sāļu vai to kopējais neesamību. Vairumā gadījumu šāds stāvoklis attīstās ar atkārtotas lietošanas enterālo šķidruma uz ķermeņa (pārmērīga šķidruma uzņemšana, lai noteiktu veidu garīgiem traucējumiem, pārmērīga ieviešana ūdens nonāk kuņģa-zarnu traktā, mazgājot kuņģī);
 • Samazināta nieru ekskrēcijas funkciju nieru mazspēju;
 • Asinsrites nepietiekamība ar tūskas veidošanos;
 • Paaugstināts antidiurētiskā hormona (ADH);
 • Sastrēguma sirds mazspēja;
 • Aknu ciroze.

Galvenie veidi mitrināšanu ķermeņa ietver:

 • Isoosmolar overhydratation organisms - pieaugums ekstracelulārā šķidrumā ar normālu osmolaritāti. Kā likums, pārkāpums ir īslaicīgs un ātri izvadīts no organisma ar normālu darbību sistēmu, kas atbalsta tās ūdens bilanci;
 • Gipoosmolyarnaya overhydratation - šāda veida hidratācija attīstās vienlaicīgi mobilo un starpšūnu telpas, ko raksturo radikāli pārkāpjot skābju-bāzi un jonu līdzsvaru un membrānas potenciālu šūnu struktūru;
 • Hyperosmolar hyperhydration - forma hidratācija, kas attīstās pēc piespiedu izmantojamā jūras ūdens dzeršanu, par kurām ir straujš pieaugums koncentrācijas elektrolītu.

Hyperhydration: simptomi traucējumi

Kad simptomi šķidruma pārslodzi šādi:

 • Asins apjoma izmaiņas;
 • Paaugstināts asinsspiediens;
 • Sirds ritma traucējumi;
 • Tūska;
 • Pārkāpšana urīnu (diurēzi) - poliūrija, anūrija;
 • Intoksikācija, vemšana, caureja;
 • Psihoneiroloģiski traucējumi raksturs - krampji, apātija, apziņas traucējumi, letarģija.

Retos gadījumos, šķidruma pārslodzi novērota ādas apsārtums, drudzis, bezmiegs, nepatiku pret ēdienu.

Kad pārmērīgas hidrācijas simptomi rūpīgi jāanalizē, lai noteiktu formu diskinēziju un atbilstošu ārstēšanu.

Galvenās sekas pārmērīga hidratācija

Galvenās sekas šķidruma pārslodzi ietver:

 • Attīstība tūskas - patoloģiskas procesus raksturo paaugstināts saturs šķidruma ekstravaskulāri ķermeņa;
 • Plaušu tūska - stāvoklis, kurā plaušu intersticiāla diagnosticēta paaugstināts šķidruma līmeni;
 • Pietūkums smadzenēs - patoloģisko procesu raksturo pārmērīga šķidruma uzkrāšanās šūnās smadzeņu un muguras smadzeņu;
 • Hiponatriēmija - viens no simptomiem šķidruma pārslodzi, raksturīga samazināta koncentrācijas nātrija jonu plazmā (zem 135 mmol / l līmenis);
 • Hipokaliēmija - zems kālija līmenis asinīs, izraisīja samazinātu kālija daudzumu organismā ieņēmumiem, tā migrācija uz audu šūnām, tā uzlabota audzēšanu;
 • Rapid svara pieaugums. Furosemīdu - diurētiķis narkotiku ārstēšanai šķidruma pārslodzi

Ārstēšana pārmērīga hidratācija

Galvenais risks grupa mitrināšanu organismā ir pacienti ar nieru mazspēju, sirds mazspēju, nieru un citu slimību, aknu, kā arī cilvēkiem, kas pakļauti pieaudzis fizisko stresu, kā arī stingru diētu. Ārstējot šķidruma pārslodzes galveno lomu dēļ pārkāpjot ūdens līdzsvaru organismā.

Nepilngadīgais hyperhydration neprasa papildu medicīnisku korekciju. Normālas darbības visās sistēmās, ķermenis vienatnē tikt galā ar lieko šķidrumu.

Pēc atklāšanas šķidruma pārslodzi, simptomi ir galvassāpes, aizkaitināmība, apjukums, reibonis, pacientiem ir ieteicams ierobežot šķidruma uzņemšanu.

Smagos gadījumos, medicīniskā ārstēšana šķidruma pārslodzi tiek piemērota (iecelti diurētiskie līdzekļi), kuru mērķis ir atjaunot šķidruma un elektrolītu līdzsvaru organismā. Retos gadījumos, simptomātiska ārstēšana šķidruma pārslodzi tiek iecelts. Kad sarežģītas formas mitrināšanu pacientiem piešķirtajiem hemodialīze.

Kad diētas organismam trūkst minerālvielas. Pacientiem ir ieteicams, lai samazinātu ūdens patēriņu, pārpalikums, kas var novest pie samazināšanos līmeņa elektrolītu organismā. Lai izvairītos no šķidruma pārslodzes laikā paaugstinātu fizisko aktivitāti, uzturs nav ieteicams pilnīgu likvidēšanu sāls. Lai aizpildītu ūdens un elektrolītu līdzsvaru ieteicams lietot minerālūdeni.

Яндекс.Метрика