Tālredzības

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi hyperopia

Tālredzības vai hyperopia - šī acu slimība ar traucētu redzes asuma, apskatot objektu laiž tuvumā. Tomēr, kad augsts vecuma tālredzība cilvēks redz izkropļota objektus, kas atrodas uz tā, kā attālumā 20-30 cm un vairāk 10 m.

Slimība izraisa sistemātisku slodzi uz acs muskuļu, tāpēc tālredzīgi cilvēki bieži cieš no galvassāpēm un acu nogurumu. No tālredzības zināmā mērā cieš vidēji par katru otro iedzīvotājam Zemes vairāk nekā 30 gadus. Vecumā aptuveni vienu gadu un pēc 50 gadu tālredzības - dabiskā veidā cilvēka redzes sistēmu.

Iemesli hyperopia

Parasti, labs cilvēks, kurš redz attēlu vērsta uz tīklenes, nevis uz plaknes viņai, kā tas ir gadījumā tālredzības. Pārmērīga refrakcijas acu iemesls bieži parādās maza izmēra acs ābola par anteroposterior ass. Tieši tāpēc zīdaiņi tālredzība ir dabiska fizioloģiska parādība, kas vairumā gadījumu notiek ar vecumu vien.

Cits iespējamais iemesls tālredzības - pārkāpums izmitināšanai lēcas, tā nespēja pareizi mainīt izliekumu. Šī slimība noved pie dažāda veida slimībām - vecuma tālredzības vai vecuma tālredzība. Vecāks cilvēks, jo mazāk Labvēlīgi iespējas viņa acīm, un spēcīgāka aizmiglot atrodas tuvu objektiem.

Veidi hyperopia

Papildus dabas fizioloģisko hyperopia zīdaiņiem slimība var būt iedzimts. Mēs runājam par gadījumiem, kad redzi bērna ar laiku par to pašu nenāk atpakaļ normālā stāvoklī. Iemesls šāda veida tālredzības var kalpot ne tikai mazo izmēru acs ābola, un iedzimts vāja atstarošanas jaudu lēca vai radzene.

In iedzimtas hyperopia bērniem ar koeficientu virs 3,0 dioptrijām pastāv liela varbūtība saslimt comorbidity - draudzīga forma šķielēšana. Lai tas noved acu muskuļus pārpūlēt bērnu un pastāvīgu samazināšanu acs uz deguna lielāka skaidrība par vīziju. Turpmāka slimības progresēšanu var izraisīt smagākas komplikācijas bērniem hyperopia - ambliopija (redzes traucējumi vienā acī).

Vecuma tālredzība raksturīga cilvēkiem virs 45 gadiem. Slimība izraisa vecumu saistītās izmaiņas muskuļu un audu acs. Objektīvs Laika gaitā sklerozējošu, sablīvēta, ciliārajā muskuļu vājina un acs zaudē spēju normālu refrakciju.

Vecuma tālredzība - dabiskais stāvoklis cilvēks. Novērst tas nav iespējams, bet jūs varat izvairīties no sekām vecuma tālredzības: redzes traucējumi, galvassāpes un acu nogurumu. Lai to izdarītu, jums vajadzētu nekavējoties sākt korekciju hyperopia ar brilles, kontaktlēcas metodēm vai ķirurģisku ārstēšanu.

Bieži vien jaunieši vecuma tālredzība kļūt slēpta. Acis pielāgoties spējīgāku iespējas ir lielas, un cilvēks nejūtas problēmas ar redzi, bet Pārpūle no acs muskuļu izraisa acu nogurumu, galvassāpes un slikta dūša. Laika gaitā, latentā slimība kļūst skaidrs, šajā gadījumā aizkavētu diagnozes tālredzības bērniem draud pārvērsties šķielēt vai ambliopija.

Diagnoze hyperopia

Galvenais simptoms hyperopia - slikta redze nelielā attālumā normālā attāluma vīziju. Šis simptoms ir viegli uzstādīt oftalmologs acu pārbaude ar Sivtseva galda ar burtiem dažāda lieluma laikā, kā arī, izmantojot plus un mīnus lēcu.

Diagnostika tālredzības bērniem un pieaugušajiem ietver izmantošanu datora un phoropter autorefractometry. Optiskais spēks radzenes mēra, izmantojot keratometry, un garums garenvirziena asi acs caur ehobiometrii.

Tālredzības bērniem un jauniem pacientiem tiek pārbaudīta tikai apstākļos piespiedu dilatācija skolēnu atropīna sulfātu. Šī metode ļauj atvieglot izmitināšanu acs un atvieglo diagnozi latento hyperopia.

Konservatīvā ārstēšana hyperopia

Galvenais mērķis ārstēšanā hyperopia - izmaiņu optisko jaudu acs uz attēlu, vērsta uz tīklenes, nevis plaknē, kas ir aiz tā. Visbiežāk sastopamā metode, konservatīvā ārstēšanā hyperopia ir brilles. Tālredzīgi cilvēki izmanto tos lasot, izmantojot datoru, skatoties TV un citas darbības ar primāro koncentrācijas acīm nelielā attālumā.

Alternatīva brillēm korekcijai hyperopia tiek uzskatīti kontaktlēcas par dienas vai nakts tērpu, kas izgatavoti no minerālu vai organisku materiālu. Atšķirībā briļļu lēcas ir ērti sporta vai sporta pasākumu laikā. Tomēr, tie nevar izmantot, lai ārstētu hyperopia bērniem, un to pielietošana ietver izmantot īpašu sastāvu sievietēm.

Daļa no konservatīvā ārstēšanā hyperopia ir aparatūras metodes, lai uzlabotu redzi: ultraskaņas terapija, elektrisku stimulāciju, brilles-Masētājs, vakuuma masāža, uc Dažos gadījumos tie var ievērojami uzlabot redzi, neķeroties pie ķirurģiskas korekcijas hyperopia.

Ne mazāk nozīmīgs, ārstējot hyperopia veic vitamīnus, kas veicina saglabājot acu par mūsu pirkstiem. Lai uzzinātu vairāk par noderīgu pārtikas acīm, jūs varat šeit. Blog www.tofeelwell.ru veltīts nezaudē savu nozīmi: "Kā būt veseli šodien" un "Kā palikt veseliem nākotnē?"

Ķirurģiskā korekcija hyperopia

 Lāzera korekcija hyperopia

Lāzera var mainīt patoloģisku formu radzenes - galvenais iemesls tālredzības. Lāzera stars noņem slānis acs audiem un visiem tajā pašā laikā mainās izliekuma refrakcijas gaismas, proti, refrakcija.

Lāzera korekcija - viens no ātrākajiem veidiem, kā ārstēt tālredzības. Operācija ilgst vairākas minūtes zem vietējo anestēziju, un pacients ir jau tajā pašā dienā var nosūtīt uz mājām. Tomēr, tā kā ar cita veida ķirurģiskas iejaukšanās, ir pēcoperācijas komplikāciju risks un nepieciešamība atkārtoti labojot hyperopia. Ārstēšana, izmantojot lāzeru netiek izmantots kā tālredzības vecuma ar ievērojami pavājinātu acu izmitināšanu.

Pacientiem ar augstu tālredzības redzes korekcija tas ir ierasts, lai sāktu ar sagatavošanās posmu - vai kollagenoplastiki sklerozi. Šīs ķirurģisko paņēmienu būtība, lai izveidotu jaunu korseti par sklēras, izmantojot donora audiem. Tikai pēc tam, kad pacients aptur slimības progresēšanu, tas tiek nosūtīts uz korekciju ar lāzeru tālredzības.

Ja retināšanas tīklenes kā komplikācija slimības, sagatavošanās posms ķirurģiskas ārstēšanas hyperopia ir arī Lāzerkoagulācija. Tā tiek veikta ar lāzeru un palīdz pievienot dibenu uz acs tīklenes, novēršot atslāņošanās un deģenerāciju.

Slimība ir visnopietnākais pakāpi, tostarp vecuma un tālredzību, apstrādāta ar implantācijas acī vai multifokālas dabiskajām lēcām. Šī hyperopia korekcijas metodi izmanto gadījumos, kad citas ārstēšanas metodes nav izdevies.

Яндекс.Метрика