Ieaugušu nagu

Slimība, kad  Ieauguši nagi var skart jebkuru nagu plāksni
 kur aug uz sānu malas nagu reizes (jomā ādas ap nagu) naga plāksni sauc onychocryptosis (ieaugušu nagu, onihogrifoz). Ieauguši nagi var skart jebkuru nagu plāksni, bet lielākā daļa ir viņa mīļākā lokalizācija lielā pirksta.

Ieaugušu nagu uz kājām - tā ir nopietna problēma ikvienam, saskaras ar šo patoloģiju. Kā ieaugušu nagu ar biezumu mīksto audu tā atlīdzināšanas tiem, kā rezultātā veidojas čūlas, un audu augšanu, palielinās tā saukto "savvaļas gaļa". Soļojot ir diezgan spēcīgas sāpes, bet viņa izbalējis nagu plāksne kļūst biezāka un pamazām sāk kreka.

Cēloņi ieaugušu toenail

  • Iedzimta nosliece. Šī slimība ir biežāk cilvēki, kuru tuvi radinieki ir ietekmējis arī tos.
  • Nepareizi saskaņota apavus. Pēc atsauksmēm, ieaugušu nagu ir visbiežāk cilvēkiem, kuri dod priekšroku valkāt šauru un cieši apavi. Tas noved pie saspiešanu pirkstiem, un tādējādi nagu plate sāk augt pareizi.
  • Ieaugušu nagu uz kājas bieži notiek kā rezultātā traumas.
  • Attīstīt ieaugušu nagu var izraisīt sēnīšu infekcija naga plāksni.
  • Visbiežākais iemesls, kas noved pie izskatu ieaugušu nagu ir nepareizs nagu izgriezumus uz pirkstiem.

Ieaugušu nagu: Ārstēšana

Ja tikko esat sācis ieaugušu nagu ar mīksto audu, slimību var ārstēt mājās ar konservatīvām metodēm:

1. Uzmanīgi apdares naglai perfekti taisnu līniju. Nekad negrieziet to pārāk īss, jo tas tikai uzlabo ingrowth. Failu off stūriem mazliet nagu nagu failu, tie ir mazāk kairina audu nagu plates.

2. Lai samazinātu smagumu iekaisumu un tūsku, kas saistīts darīt kāju silts sāls vannas. Pēc procedūras beigām ūdens maigi pat bojāto laukumu un eļļot tējas koka eļļa, kurai piemīt lieliskas dezinficējošām īpašībām. Tad ļoti uzmanīgi paceliet naga plāksni un likt zem tā mazu vates flagellum (turunda). Šīs procedūras jāveic katru dienu divas nedēļas.

3. Ja  Operācijas laikā, ieaugušu nagu izgriezts
 Jums nagu plate ir ļoti stingrs, un jūs nevarat paslīdēt zem viņas kokvilnas turundas tā, lai mīkstinātu to var izmantot, lai wrap sviestu vai alvejas lapu uzlikts dienā.

4. ārstēšanai ieaugušu toenail vari izmantot dažādas antibakteriālu ziedi (ziede Vishnevsky levomikol, utt ..). Tie ir labi novērš iekaisumu, samazināt sāpes un novērstu aizaugšanu granulēšanas ("savvaļas gaļa").

5. uzskata, ieaugušu nagu vislabāk ārstēti konservatīvi šādi: reizi mēnesī vai adatu failus nagu vīle iesniegt leju biezumu naga no tās pirmsākumiem līdz galam (pēc nagu ir nepieciešama, lai tvaiku) par viduslīniju. Būtu samazināt līdz aptuveni pusi tās biezumu. Pēc pāris ārstēšanas nagu plate ir pietiekami pārredzama, un caur to pat sāk spīdēt naga. Izcirsti nagu sāk augt kopā, velkot uz to malām uz vidu, kā rezultātā laika gaitā pilnībā pārtrauc augt audos naga plates.

Ieaugušu nagu: Operation

Diemžēl, konservatīvās ārstēšanas pasākumi ieaugušu nagu ne vienmēr noved pie sasniegt stabilu pozitīvu efektu. Šādos gadījumos pacientiem atbrīvoties no diskomforta un neērtībām, ārsti iesaka ķirurģija - noņemšana ar ieaugušu nagu. Līdzīgas darbības tiek veiktas uz ambulatoro pamata un saskaņā ar vietējo anestēziju. Pēc tām, slimības atkārtošanās ir gandrīz netiek ievērots, ja jūs valkā pareizos apavus saskaņota.

Operācijas laikā, ieaugušu nagu, vai drīzāk tās malas izgriezts. Turklāt ķirurgs izgriezts un daļa no saknes nagu un naga vēlamajā platumā, kas garantē, ka nav slimības nākotnē atkārtoties.

Dažos gadījumos tas ir iespējams izgatavot vieglu noņemšanu nelielu daļu no naga vārpstas, kas saglabā parasto formu naga.

Pēdējos gados, noņemšanu ieaugušu nagu aizvien ražo, izmantojot lāzera tehnoloģiju. Līdzīgas operācijas labāk panes pacientu un nodrošināt zemu likmi pēcoperācijas komplikācijas.

Яндекс.Метрика