Iegūtās sirds vārstuļu slimības

Īss apraksts slimības

 Iegūtās sirds vārstuļu slimības
 Iegūtās sirds slimība - kaitējumu sirds vārstuļu, attīstot, atšķirībā iedzimta, no pacienta dzīves laikā, bieži pieaugušajiem.

Cēloņi

Iegūtās sirds slimība attīstās visbiežāk saistīts ar reimatismu, aterosklerozi, infekciozā endokardīts. Retāk - jo traumu, saistaudu slimības (dermatomiozīta, sklerodermija, spondilīta slimības), sifilisu, deģeneratīvu patoloģiju vārstuļu sirds ar iekļaušanu kaļķa sāļiem.

Attīstība slimības ir šāds: spārnus vārsta sākas iekaisuma procesu, kas viņus ietekmē, iznīcina un izraisa rētas. Sakarā ar traucējumi sirds vārstuļa sāk strādāt ar pārmērīgu slodzi, ir sabiezēšana sirds departamentā. Pēc tam, sirds dobuma paplašina samazināta kontraktilitāte sirds muskuļa, simptomi sirds mazspēju.

Tur tiek kompensētas un dekompensētā defekts. Ja defekts nav pievienots pazīmēm trūkst asins plūsma, tas tiek uzskatīts par kompensāciju, ja šādas pazīmes parādās - dekompensēta.

Simptomi, kas iegūta sirds slimības

Simptomi, kas iegūta sirds slimības atkarībā no slimības veida.

Kad mitrālā stenoze paplašinās kreiso ātrijs, un tur vēnās, kas plūst uz to, spiediens samazinās. Pacientam parādās elpas trūkums, kas ir zem slodzes sarežģītu hemoptysis un klepus. Sarežģītākos gadījumos, tas var sākt uzbrukumu sirds astma un plaušu tūsku. Pacienta sejas - ir sārti, viņš novēroja sirdsklauves, traucējumus sirds. Arī zināms simptomi iegūtās defekta šāda veida: sāpes pakrūtē, pietūkumu ekstremitāšu, sāpes labajā augšējā kvadrantā.

Kad mitrālā vārstuļa asinis, kad kreisā kambara kontrakcijas atkal daļēji iekļūst kreiso ātriju. Pacients sūdzas par elpas trūkums, vājums, sirdsklauves. Pamats simptoms iegūto sirds slimību - sistoliskais skaņu rakstura virsotnē sirds, miokarda hipertrofija tiek arī norādīts uz kreiso pusi un uz augšu.

Gadījumā, ja nepietiekamības aortas vārstuļa nav pilnīga slēgšana aortas vārstuļa diastolā laikā, tāpēc asins atgriežas kreisā kambara. Sūdzības pacientu: sirdsklauves, ilgstošas ​​sāpes slodzes laikā, elpas trūkums.

Tipiski simptomi šāda veida defekts sirds slimības - bāla, pulsāciju artērijās kaklā. Apikāls impulsu sirds ir nobīdīts uz kreiso pusi un uz leju.

Diagnoze slimības

Pārbaudot, ārsts, noklausoties sūdzības pacienta, izmērot pulsu, asinsspiedienu, klausās sirdi. Ja ir aizdomas par rašanos sirds slimību, pacients ir parakstītas jāiziet papildu pārbaudi.

Lai noteiktu iegūtās vice rīcību X-ray pārbaude - lai novērtētu stāvokli plaušām, lielumu sirds un tās palātām.

Elektrokardiogramma ir noderīga diagnosticēšanai sirds ritmu un ātrumu.

Saskaņā ar pētījuma ehokardiogrammu sirds vārstuļi strādāt, zināt izmēru sirds kamerās, saņemt datus no biezuma un darbā sirds muskuli.

Jūs varat arī veikt katetrizācijas un angiogrammā - lai noteiktu spiedienu sirds Chambers, asins tilpuma, novērtēt sirds spēju pārsūknēt asinis, darbu tās vārstu un arteriālo caurlaidības

Ārstēšana iegūtās sirds slimības

Ārstēšana iegūtās sirds slimības ir nodrošināt, ka pacients izvēlas un attēlu režīms dzīves, kas atbilstu valsts asinsrites sistēmas, ciktāl šī sirds slimību.

 Ārstēšana iegūtās sirds slimības, vairumā gadījumu, ķirurģijas
 Jo zāles var uz fizisko līmeni, lai novērstu pārkāpumus, kas izraisa sirds slimības, ne ārstēšanai iegūto sirds slimību vairumā gadījumu, ķirurģijas. Ja iespējams, pacients ķirurģiski labo atklāti defektu: pavadīt valvotomy (griezumu lika kausēta svorok sirds vārstuļi) vai valvuloplasty (samazināta darbība vārsta). Ja vārsts ir bojāts tā, ka tas atjauno tas nav iespējams mainīt. Vārsti, kas izgatavoti no sintētiskiem vai bioloģisko materiālu.

Zāles ir parakstītas tikai vainas ieguvis, lai stabilizētu sirds ritmu, lai izārstēt un novērst sirds mazspēja, komplikācijas, un ar tām saistīto slimību, kas izraisa sirds slimības atkārtošanās.

Profilakse slimības

Lai novērstu iegūto sirds slimību ārstē, kas var bojāt sirds vārstuļu.

Visbiežāk iegūtās vārstuļu rodas tāpēc, reimatisms, tāpēc ir svarīgi, lai ātri identificēt un novērst streptokoku infekcija.

Bieži vien pacienti ar reimatismu iecelt vairāk novēršanas bitsillinom (ilgstošas ​​darbības antibiotika): zāles ievada ik mēnesi visa gada garumā. Turklāt, ja pastāv aizdomas par sirds slimību, piemēram, pacientam novēro nepārtrauktu uzraudzību, kardiologa.

Яндекс.Метрика