Iekaisums siekalu dziedzera

Īss problēmas apraksts

 Iekaisums siekalu dziedzera

Pirmkārt, daži vārdi par to, siekalām, un kāda ir tās funkcija. Uz virsmas mutes dobuma gļotādas, ir trīs pāri siekalu dziedzeru, kā arī vairākas mazākas kanāliem, kas rada specifisku slepeno - siekalas. Tas ir nepieciešams, lai mēs normāliem procesiem gremošanu, jo īpaši, mitrināšanas un mīkstināšana cieto gabalu pārtikas bolus veidošanās un ēdiena. Iekaisums siekalu dziedzeru izraisa to, ka tas beidz pildīt savus uzdevumus. Tā rezultātā, ir problēmas ar ražošanu un sekrēciju rīšanas grūtības pārtiku. Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kāpēc sāk attīstīties iekaisums siekalu dziedzera, sekas tas rada un kā ar to tikt galā.

Tipoloģija iekaisums siekalu dziedzeru

Cilvēka mutes dobumā, ir trīs pāri lielu dziedzeru .  Visbiežāk pacientiem diagnosticēta iekaisums pieauss siekalu dziedzerī, ko izraisa epidēmiju un nav epidēmijas cēloņiem dabas .  Medicīnā, slimība tiek saukta par "cūciņām", un ka par to, mēs vēlamies runāt sīkāk .  Epidēmija iekaisums siekalu dziedzera, cēloņi, no kuriem ir labi zināms un saprotams - ir plaši izplatīta vīrusu slimība - cūciņu .  No cilvēka uz cilvēku infekciju pārnēsā gaisa pilienu .  Iekaisuma process tiek pievienoti pietūkumu siekalu dziedzeru un palielināt savu izmēru .  Visbiežāk iekaisums siekalu dziedzera skar bērnus, bet reģistrēts daudzus gadījumus, kad tas ietekmē pieaugušos .  Ar pienācīgu aprūpi, prognozēto labvēlīgo attieksmi pret infekciju, bet tas ir labāk, lai nepieļautu tās izplatīšanu, kas prasa laiku un brauciet izolēt slimības epidēmijas apkarošanas režīmu .

Non-epidēmijas cūciņu siekalu dziedzera izpaužas blokādes dēļ ductless svešķermeņus, traumām, sialolithic slimību. Šī slimība veidlapu var notikt arī pēc operācijas un nodotajiem infekcijām (encefalīts, vēdertīfs, pneimonija, gripa). Ja cilvēks attīstās ārpus epidēmijas iekaisums siekalu dziedzeri, simptomi izpaužas kā sāpīgs pietūkums auss, ādas apsārtums, izcēlušies ausu cilpas. Siekalas normāla konsistence nav piešķirts. Tā vietā, tas atklāj noslēpumu duļķainas vai strutaina šķidruma. Bieži iekaisums siekalu dziedzeru pavada drudzis līdz 39-40 grādiem, un sāpes rīšanas laikā. Dažreiz pacients diez vai var atvērt muti, jo stipras sāpes jomā iekaisumu.

Ņemiet vērā, ka Nelabvēlīgie simptomi var izzust paši pēc samazinājuma akūta iekaisuma reakciju. Bet nav jāpaļaujas uz veiksmi. Ja diagnoze iekaisums siekalu dziedzeru, ārstēšana jāveic kopā ar ievērošanu pieņemtajiem noteikumiem un procedūrām. Pretējā gadījumā iekaisuma process pieaugums var novest pie daļām strutaini kodolsintēzes vēzi un citām nopietnām komplikācijām.

Iepriekš, mēs minēts fakts, ka vairumā gadījumu, cilvēks attīsta iekaisums pieauss siekalu dziedzerī, bet cūciņas var arī ciest zem mēles un submandibular siekalu dziedzeri. Un pirmajā un otrajā gadījumos slimība var būt smagas sekas, kas izpaužas kā iekaisums sēklinieku, nervu, smadzeņu plēves, nieres, aizkuņģa dziedzeris.

Iekaisums siekalu dziedzera - ārstēšana slimības

 Apstrādājot iekaisums siekalu dziedzeru

Pirmkārt, uzskatu, akūtu formām iekaisuma siekalu dziedzeru. Tā ir balstīta uz, izmantojot līdzekļus, kas palielina siekalošanās. Pacientiem, kam tika vienu procentu vai divi procenti risinājumu Pilokarpīns kālija jodīda. Tajā pašā laikā tā veica antibakteriālas terapijas un fizioterapijas procedūras veic. Iekaisums siekalu dziedzera, simptomi, kas norāda izdalās strutains saplūšana no vēža, nepieciešama ķirurģiska ārstēšana. Šī operācija var tikt vērsta gan izņemšanas svešķermeņa, kas noved pie traģiskām sekām, un izvešana no visa siekalu dziedzeru.

Gadījumā, hronisku iekaisumu siekalu dziedzeri, ārstēšana nerada pilnīgu atveseļošanos, bet tas ir uz laiku uzlabot cilvēka stāvokli un uzlabo dzīves kvalitāti. Periodos paasinājumu saņēma antibiotikas un aģentiem, kas izraisa pārmērīgu siekalošanās. Labi rezultāti liecina galvanizācija no siekalu dziedzeri. Turklāt, ārsti izmanto šķīdumu penicilīna un prokaīna yodlipol blokādi. Vēlreiz, ka paļauties uz pilnīgu atveseļošanos pacientu nav, bet antibiotiku terapija nes augļus formā uzlabojumus un novērst nopietnas komplikācijas.

Visi zobārstniecību tipi maskaviešiem - Dental Voikovskaya m. Padariet zobus stipra un skaista.

Яндекс.Метрика