Čiekurveidīgs dziedzeris cista

Cistu no čiekurveidīgs dziedzeris - dobu veidošanās piepildīta ar šķidrumu, veido vienu no daļu ieguvi čiekurveidīgs dziedzeris.

Epiphysitis Čiekurveidīgs dziedzeris cista ir labdabīgs forma
   čiekurveidīgs dziedzeris - struktūra smadzenēs, mazs, nepāra orgāns, kas veic endokrīnās sistēmas funkciju. Čiekurveidīgs dziedzeris ir neliels veidošanās pelēcīgi sārtas, kas atrodas starp smadzeņu pusložu vietā mezhtalamicheskogo šuve. Ārpus dzelzs pārklāta ar saistaudu kapsulu. No čiekurveidīgs dziedzeris funkcijas joprojām nav pilnībā saprotams, jo tās mazo izmēru, raksturojumu un atrašanās vietu komunikāciju ar citām struktūrām galvas smadzenēs. Tomēr tā konstatēja, ka dzelzs ir tieši iesaistīta nosaka diennakts ritmus (miega - nomodā). Ir arī zināms, ka čiekurveidīgs dziedzeris ražo melatonīnu. No čiekurveidīgs dziedzeris funkcijas ietver:

 • Palēnināšana ražošanas augšanas hormons;
 • Pubertātes regulēšana, izmaiņas seksuālo uzvedību;
 • Kavēšana audzēja augšanu.

Čiekurveidīgs dziedzeris cista ir labdabīgs, nav pārvērsties ļaundabīgā audzēja. Cista smadzenes ar čiekurveidīgs dziedzeris - reta parādība. Cistiskā veidošanās tiek diagnosticēta tikai 1, 5% pacientu ar smadzeņu slimību. Epifīzi cistas reti raksturo dinamisku izaugsmi. Cistiskā veidošanās neietekmē darbību čiekurveidīgs dziedzeris, reti ir ietekme uz apkārtējo struktūru smadzenēs, traucējot to funkcijas.

Cista no čiekurveidīgs dziedzeris smadzenēs: cēloņi

Galvenie iemesli attīstībai čiekurveidīgs cistas zhelezygolovnogo smadzenes ir:

 • Bloķēt outputting kanālu, kā rezultātā traucēta aizplūšanu melatonīns, ko ražo dziedzeriem. Kad bloķēšanos izvadkanāli notiek uzkrāšanos sekrēta;
 • Ehinikokoze - helminthiasis, provocējot veidošanos parazītisko cistas dažādos orgānos. Citiem vārdiem sakot, sakāvi čiekurveidīgs dziedzeris ehinokoku uz ko dziedzera caur asinsriti. Parazīts veido hydatid kapsulu, aizsargāt sevi no imūnsistēmas uzbrukuma ķermeņa. Čiekurveidīgs cista veidojas lentenis čaumalu, kas piepildīts ar atkritumiem no parazīta var nedaudz palielināt lieluma.

Sakarā ar to, ka struktūra smadzeņu blakusceļš, citi iemesli veidošanās cistas no čiekurveidīgs dziedzeris smadzenēs vēl nav reģistrēta. Tas ir arī izskaidrojams ar to, ka veidošanās un attīstība čiekurveidīgs dziedzeru cistas notiek gandrīz bez simptomiem.

Cista no čiekurveidīgs dziedzeris: simptomi

Ar attīstību čiekurveidīgs dziedzeris cistas simptomi parasti nenotiek. Galvenais iebildums Pacientu kļūt nepamatotas galvassāpes, ka ir grūti saistīt ar citiem faktoriem, piemēram, stress, nogurums, spiediens. Cistas diagnosticēta nejauši izskatīšanu smadzeņu ar MRI laikā. Lielākā daļa pacientu diagnosticēta čiekurveidīgs dziedzeris cista simptomi nav, vai bija kopīgs vairākām smadzeņu slimībām:

 • Galvassāpes nav izraisījuši citi faktori, kas notiek haphazardly un bez iemesla;
 • Pārkāpums redzes funkcijas (vairumā gadījumu pacienti ziņoja redzes dubultošanās, banalizēšana attēlu);
 • Koordinācijas traucējumi, gaitas;
 • Slikta dūša, vemšana, krampji izraisīja stipras galvassāpes;
 • Hidrocefālija, kas attīstās kā rezultātā saspiešanas čiekurveidīgs dziedzeris kanāla cista smadzeņu un muguras smadzeņu šķidrumā esošajiem pārkāpumiem.

Smagums simptomu cistisko čiekurveidīgs dziedzeris ir pilnībā atkarīga no izglītības lieluma un izdarīt spiedienu uz citām jomām smadzenēs. Sasniedzot kritisko lielumu cistas veidlapas var pilnībā bloķēt strāvu cerebrospinālā šķidruma, kas varētu būt ļoti negatīvas sekas uz visu organismu.

Simptomi, ko izraisa cista Galvassāpes - viens no simptomiem cista uz čiekurveidīgs dziedzeris
 čiekurveidīgs dziedzeris parazitāras etioloģija, būs nedaudz atšķirīgs raksturs. Kopējais klīniskā aina, kad hydatid cista tiks papildināts ar vairākiem garīgās attīstības traucējumiem: depresija, demence, delīrijs. Retos gadījumos, lēkmes. Kad progresējoša čiekurveidīgs cista ir novērota arī par galvenajiem simptomiem pieaugums, paaugstināts asinsspiediens.

Cista no čiekurveidīgs dziedzeris: riski un prognozes

Galvenais risks, veidojot cistas ar cilvēka čiekurveidīgs dziedzeris ir liela iespējamība, jaunattīstības hidrocefālija - Ūdens uz smadzenēm dēļ uzkrāšanos cerebrospinālā šķidruma kambaru smadzeņu reģioniem. Tomēr, čiekurveidīgs cista ir parasti nedinamichny. Tas ir, veidojas cista neietekmē darbību smadzenēs. Pastāvīga uzraudzība cistiskās veidošanās neļaus tās tālāku attīstību.

Vislielākais risks diagnosticēšanai cistiskās veidojumos čiekurveidīgs zhelezyyavlyaetsya pieturvietas nepatiesu diagnozi un neefektīvu ārstēšanu vai veic nevajadzīgas operācijas.

Cista no čiekurveidīgs dziedzeris: Ārstēšana

Pēc atklāšanas čiekurveidīgs dziedzeris cistas ārstēšana parasti nav nepieciešama. Vairumā gadījumu, pat MRI nevar dot skaidru priekšstatu par raksturu cista. Lai apstiprinātu diagnozi spiesta biopsijas un laboratoriskās pārbaudes biopsija vēža šūnas, un izskaidrot etioloģija kisty.Kistoznoe izglītība čiekurveidīgs zhelezydolzhno atšķirt no smadzeņu audzējiem.

Cista shishkovidnogotela smadzenes ignorē konservatīvs medicīniskā izglītība lecheniyu.Kistoznye epifīzi hydatid etioloģiju var kontrolēt ar medicīnisko aprūpi, kas ir agrīnā stadijā. Liela izmēra čiekurveidīgs dziedzera cistas ārstēšana ietver operācijas vienatnē. Par operācijas indikācijas ir:

 • Smagums simptomu;
 • Palielināts risks hidrocefālija;
 • Ietekme cistas uz funkcionēšanu sirds un asinsvadu sistēmu, kas ietekmē blakus esošās smadzeņu struktūras.

Pašlaik nav zināms, faktori, kas var izraisīt izaugsmi cistas no čiekurveidīgs dziedzeris. Diriģēšana operācijas veic noteiktus riskus pacientam. Šodien, ārsti vienojas par vienprātību par nepieciešamību pastāvīgi uzraudzīt statusu čiekurveidīgs dziedzeris cistas izraisījis bloķēšanās izvadkanālu. Lai pārraudzītu dinamiku cista jābūt MRI uzraudzīta 1 reizi 6 mēnešos. Ja diagnoze ir cista, ko izraisa ehinokokozes, vairumā gadījumu, lēmumu par izņemšanas urīnpūsli. Gadījumos, kad ir izteikti simptomi, un ja nav citu norāžu ķirurģiskiem pacientiem piešķirtie narkotiku terapiju simptomu mazināšanai.

Яндекс.Метрика