Impotence

Medicīnas termins "impotence" parastajā izpratnē mūsdienu cilvēks pirmo reizi tika izmantota atpakaļ 1655. Saskaņā ar angļu garīdznieks nosaukts Thomas Fuller (Thomas Fuller) aprakstīti viņa vēsturiskajā romānā kādas jaunekļa vājums pārstāvis karaliskās dinastijas - Edward VI. Protams, problēma impotence ir pastāvējusi jau ilgi pirms tam bija dots definīcijai erektilās disfunkcijas.  Impotence - impotence

Veidi impotence

Veidi impotenci pārstāv divās galvenajās kategorijās: psiholoģisko un bioloģisko.

1. Organic impotence - nosacījums vīriešu impotences, pieaug laika gaitā un izraisa tikai fizioloģiskās cēloņus (piemēram, asinsvadu bojājumi ti N..). Simptomi impotenci bioloģisko sugu, ir vai nu ļoti vāja erekcija vai pilnveidotu savu prombūtni. Raksturīgākā iezīme organiskā impotence ir trūkums spontānas nakts un rīta erekcija, kam normālā stāvoklī vīrieša ķermeņa un 24% no laika nakts atpūtu.

2. Psiholoģiskā impotence, kā likums, neizslēdz klātbūtni spontānas nakts un rīta erekcija, bet, kad jūs mēģināt dzimumakta ar partneri, uzcelt vai sākotnēji nav, vai pazūd pēc neilga laika.

Cēloņi Impotence

Eksperti dalītie izraisa impotenci vairāki dažādām grupām:

- Asinsvadu;

- Endokrīnās;

- Neiroloģiski;

- Medikamenti;

- Local.

Jāatzīmē, ka visu iepriekš minēto iemeslu impotence ir saistīti tikai un vienīgi ar bioloģiskās veida slimības, ti. E. izraisīto novirzes no normālas funkcionēšanas orgānu vai visa sistēmas vīrieša ķermeņa.

Praktizē ārsti saka, ka tīra organiskā impotence ir diezgan reti. Lielākā daļa erektilās disfunkcijas izraisa psihosomatiskām faktori. Tas nozīmē, ka cilvēks nespēja veikt seksuālu aktu tikai izprovocēja īpatnības viņa psihi. Kā likums, pēc atrodot un novēršot galvenos cēloņus šāda veida impotence (psiholoģisko faktoru, kas atbild par rašanos problēmas) vīriešu erekciju un spēju izdarīt pilnīgu dzimumakts ar partneri ir pilnībā atgūstama.

Simptomi impotence

VAD statistika slimības impotence liecina, ka vairāk nekā 35 procenti no šodienas sievietēm vecuma grupā no 18 līdz 60 gadiem ir traucējumi darbību reproduktīvo sistēmu dažādās pakāpēs.

Sākotnējie simptomi ietver šādus simptomus impotence:

- Trūkst piemērotu erekcija ar seksuālo uzbudinājumu, kā arī nav spontāno erekciju nakts vai agrās rīta stundās laikā. Attiecībā uz spontānu erekciju tiek saglabāti un adekvāta erekcija nenotiek, mēs noteikti runājam par erektilās disfunkcijas psiholoģisko tipu;

- Vāja erekcija. Tādi faktori kā samazināšanos no erekcija skaita dienas laikā, zaudējums tās bijušajiem elastības dzimumlocekļa treniņa laikā var norādīt, seksuāls kontakts, visticamāk, organisko impotence izraisa fizioloģisku iemeslu dēļ;

- Priekšlaicīga ejakulācija (ieturēt erekciju). Sadalījums vīriešu dzimumorgānu, kurās ejakulācija notiek pirms dzimumlocekļa ieviešanu un sāka apņēmās domstarpības, parasti pārliecināts zīme vēnu traucējumiem. Dažos no šiem gadījumiem, prezervatīvi palīdzēt ar anestēzijas brīdinājuma sākumā ejakulācija.

Mūsdienu zinātnieki ir pierādījuši, ka vairāk nekā 90% gadījumu, erektilā disfunkcija ir saistīts kaut kādā mērā ar psiholoģiskajiem faktoriem, un tikai 10% gadījumu impotences cēlonis ir faktiski organiskiem traucējumiem.

Ārstēšana impotence

Cēloņi impotence, kā aprakstīts iepriekš, var būt ļoti dažādi. Bet tikai pēc rūpīgas pārbaudes organismā un noteiktu īpašu iemeslu, kas atbild par vīriešu potences zudumu nosaka ar piemērotību konkrētas metodes erektilās disfunkcijas ārstēšanai.

Galvenās metodes ārstē impotenci, kas tiek izmantoti šodien medicīnas iestādēs:

1. psihoterapijas metodes. Pielieto Psihogēniskās impotences un turklāt, kā simptomātiska ārstēšana atveseļošanās periodā pēc ārstēšanā seksuālo disfunkciju bioloģisko raksturu.

2. Vakuuma metode. Process ir mehāniska stimulācija dzimumlocekļa, un visiem viņa kļūdām ārsti joprojām tiek izmantota kā atsevišķs pasākums, vai kā daļu no integrētas erektilās disfunkcijas ārstēšanai.

3. ķirurģiskā metode. Izmantots organisko impotence cēloņus, kuras atrodas uz asinsvadu un venozās traucējumiem. Operācijas mērķis - palielināt asins plūsmu uz kavernozs struktūrām dzimumlocekļa.

4. injekcijas metodi. Šis terapijas erektilās disfunkcijas metode ir injekcijas uz erekcijas audu dzimumlocekļa, kas izraisa pastāvīgu vazodilatāciju un nodrošina kvalitatīvu eregirovanie dzimumlocekli.

 Viens veids, lai ārstētu impotenci - medicīniskā

5. Medical metode. Šodien ir saraksts ar dažiem medikamentiem, kas ļauj vīriešiem sasniegt erekciju tiek garantēta, neizmantojot iepriekš minēto metožu ārstēšanai impotences. Bet lielākā daļa no šīm zālēm ir ne mazāk nopietna sarakstu kontrindikācijas, tāpēc ārsti neiesaka medicīnas metode pastāvīgs, un vienīgais veids, kā ārstēšanu.

Vēl ilgi, lai ārstētu erektilās disfunkcijas izmanto laika gaitā pārbaudītas, efektīvas un nekaitīgs pietiekami daudz tautas aizsardzības līdzekļiem.

Pirms ārstēšanā impotence tautas līdzekļiem vajadzētu konsultēties ar pieredzējušu speciālistu, t. Lai. Ārstēšana ir vērsta galvenokārt uz cēloni slimības.

Tomēr tas var izraisīt vispārēju tautas receptes impotence ārstēšana, kas var ieteikt lietošanai visos gadījumos, impotenci vīriešiem.

1. Ņem vienādās proporcijās zāles asinszāle, smartweed, kliņģerīšu ziedi, kumelīšu ziedi, Angelica saknes, dadzis sakne, koriandra augļi. Divas ēdamkarotes kolekcija brūvēt 500 ml verdoša ūdens. Ievilkties termosā apmēram 12 stundas. Veikt infūzijas ir jābūt trešajai kauss no rīta. Saskaņā ar ārstēšanai impotence augu infūzija ilgst vismaz divus mēnešus. Tad jums ir nepieciešams ņemt pārtraukumu apmēram divas nedēļas, un turpināt ārstēšanos citā kursā.

2. Bērza pumpuri, Asinszāle zāle, kalmju sakņu, kalmju sakņu čūska, zāle nātres, zāle ganu maku, ceļmallapa lapas, timiāna zāle, zāle Centaury - vienādās daļās. Ņem divas ēdamkarotes augu un brūvēt termoss 500 ml verdoša ūdens. Veikt kursu divus mēnešus, pēc tam pārtraukums un atkal atkārtot ārstēšanu impotence.

Lai iegūtu maksimālu efektu, jūs varat mainīt iepriekš nodevas garšaugiem. Maksimālais rezultātus var sasniegt pēc pāris kursus uzņemšanas fitosborov. Pirms izmantot augu uzlējumiem jāpārzina kontrindikācijas.

Яндекс.Метрика