Intraokulārā spiediena

 Intraokulārā spiediena bērns

Acs iekšējais spiediens ir veidojies, balstoties uz atrašanās vietu kapsulā acu šķidruma un stiklveida ķermeņa. Viņi izdarīja spiedienu uz kapsulu iekšpusē un izveidot kopējo toni acs, vai, citiem vārdiem sakot, cilvēka acs iekšējo spiedienu. Sakarā ar intraokulārā spiediena nodrošina jaudu viņa acīs un atbalstīja lodveida formu.

Samazināts vai paaugstināts acs iekšējais spiediens, - nopietnas oftalmoloģiskās slimības. Viņi izraisīt pasliktināšanos redzes funkcijas. Bez pienācīgas ārstēšanai intraokulārā spiediena var radīt neatgriezeniskas izmaiņas acs audos.

Tas rada paaugstinātu intraokulāro spiedienu palielinātu ražošanu acs iekšējā šķidruma, iedzimtas anatomiskās īpatnības struktūras acs vai darbības traucējumu, sirds un asinsvadu sistēmas personas.

Zema acs iekšējais spiediens daudz retāk. Tas var izraisīt atpalicība no acs ābola, traumas vai pēcoperācijas komplikācijām. Kad samazināts intraokulārais spiediens traucēts uzturu acu un var nomirt acu audus.

Preventīvs pasākums intraokulārais spiediens ieteicams 1 reizi 3 gados, lai cilvēki, vecāki par 40 gadiem. Mūsdienu diagnostika ir iespēja novērst slimību komplikāciju attīstību un samazināt Paaugstināta acs iekšējā spiediena - glaukoma, redzes nerva atrofija, uc

Mērīšana intraokulārā spiediena

Intraokulārais spiediens mērīšanas procedūru, kas saukta tonometriju. Tā tiek veikta, izmantojot kamertonis Maklakov, pneumotonometry vai elektrotonografii.

Visbiežāk sastopamā metode mērīšanas acs iekšējo spiedienu ir kamertonis Maklakov. Procedūras laikā, centrs radzeni pacienta izveidota speciāli krāsotas svaru. Viņu typos vēlāk izmērīt un atšifrē. Pateicoties vietējo anestēziju tonometriju nesāpīga, bet dod daudz diskomfortu.

Normāls intraokulārais spiediens ir atkarīgs no mērīšanas ierīces veidam. Veicot mērījumus ar kamertonis Maklakova likmi intraokulārā spiediena ir līdz 24 mm. Hg Veiktspējas standarti intraokulārā spiediena, ko mēra ar pneumotonometry atzīt tikai skaitļi 15. - 16. mm Hg

Izmantojot mūsdienīgas metodes elektrotonografii virs normālā intraokulārā spiediena tiek diagnosticēta, pamatojoties uz virkni pastiprinātas ražošanas intraokulārās šķidruma, kā arī tās strauju aizplūšanu.

Simptomi Paaugstināta acs iekšējā spiediena

Pie Paaugstināta acs iekšējā spiediena simptomi var nebūt vispār. Dažreiz, paaugstināts acs iekšējais spiediens pavada sāpes tempļi vai acīm. Jo vairāk Retos gadījumos simptomi intraokulārā spiediena ietver neskaidra redze un acu apsārtumu. Nedaudz pārsniegt likmi intraokulārā spiediena var arī izstādīt uzlabota vizuālo nogurumu.

Akūta glaukoma uzbrukums ar asu pārsniedz normu intraokulārā spiediena izpaužas stipras sāpes, slikta dūša, vemšana, pietūkumu plakstiņu un radzenes apduļķošanās.

Ārstēšana acs iekšējais spiediens

 Drops Lai samazinātu acs iekšējo spiedienu

Konservatīva ārstēšana intraokulārā spiediena piemērots pilienus, uzlabot uztura acis un drenāžas funkcijas organismā. Devas un ārstēšanas ilgums intraokulārā spiediena tiek piešķirti individuāli.

Ar trūkumu efektivitātes konservatīvā ārstēšanā intraokulārā spiediena pacienta ieteicams veikt lāzera iridotomy vai lāzera trabekulospazisa.

Laikā lāzera iridiktomii varavīksnenes ir izveidots uz vienas vai vairākām atverēm. Šī ārstēšanas metode intraokulārais spiediens var uzlabot asinsriti un šķidruma aizplūšanu no acs, un galu galā normalizē paaugstinātu acs iekšējo spiedienu.

Laser trabekulospazis veikta labāk drenāžas acs dēļ stiepjas no venozās sinusa no sklēras. Šo metodi laikā, lāzera terapiju no acs iekšējā spiediena cauterizing pamatni ciliārajā ķermeņa acs.

Radikālākais metode ārstēšanai intraokulārā spiediena - mikroķirurģiskā paņēmieniem: goniotomiya ar vai bez goniopuncture un trabekulotomiya. Kad sadauzīja goniotomii iridocorneal leņķi priekšējās kameras acs. Trabekulotomiya, savukārt, veido secēšanas trabkulyarnoy acs acis - audi, kas savieno varavīksnenes ciliārais malas līdz aizmugures plaknei radzenes.

Яндекс.Метрика