Izdalījumi no krūtsgala

Izvadīšanas no sprauslas parādīšanās ir viena no galvenajām sūdzībām, uz kuru pacients iet pie ārsta mammologu. Šķidrums Balti izdalījumi no sprauslas bieži novēro galaktoree
 krūts var rasties spontāni vai parādās tikai tad, kad saspiežot krūtsgals.

Krāsu izdalījumi no krūtsgala var būt dažādi: balta, dzeltena, pelēka, asiņaina. Ar savu konsistenci, tie ir ūdeņaina, vai biezs šķidrums.

Un, ja izdalījumi no krūtsgala grūtniecības bālgans šķidrums (jaunpienu) laikā ir normāli, visos pārējos gadījumos jebkuru izdalījumi no krūts ir visbiežāk simptoms dažu krūts slimībām.

Cēloņi atvaļināšanas no sprauslas:

 • Ectasia (paplašināšana) no piena kanāliem. Ar vienu vai vairākiem kanāliem ir iekaisuma process, saskaņā ar kuru tā sāk uzkrāties nogulsnes. Slimība parasti notiek sievietēm, kas vecāki par 40 gadiem. Viņa pirmā pazīme ir izskats tumši izdalījumi no krūtsgala vai zaļš. Ārstēšana parasti ir konservatīvs, bet dažkārt var būt nepieciešama operācija - izņemšanu no skartās kanālā.
 • Balti izdalījumi no sprauslas bieži novēro galaktoree un pārstāvēt lactescent šķidro jaunpienu vai pienu. Šāda atbrīvošana no sprauslas grūtniecības laikā, kā mēs teicām iepriekš, ir norma. Visos citos gadījumos tās ir simptoms hormonālo nelīdzsvarotību sievietēm. Tātad, ja jums bija balti izdalījumi no sprauslas, jums vajadzētu apmeklēt endokrinologa un mammalogy. Jums vajadzētu arī ziedot asinis par saturu prolaktīna un vairogdziedzera hormonus. Dažreiz, galaktoreja var rasties sievietēm, kuras lieto perorālos kontracepcijas līdzekļus.
 • No krūtsgals novadīšanas caurspīdīgs dzeltens vai zaļš izskats var novērot cistisko fibrozi mastopathy.
 • Slēgta krūtīs traumas. Šādā scenārijā, Jums rodas asiņošana no krūtsgala. Dažiem pacientiem, tie nav asiņaina, un dzeltena.
 • Skaidrs izdalījumi no krūtsgala var parādīties uz fona akūtu vai hronisku slimību sieviešu dzimumorgānu, kā arī pēc tam, kad aborts grūtniecības sākumā vai abortu.
 • Mastīts. Kad strutaini saplūšana krūts audu no krūtsgala parādās strutas. Šajā gadījumā, apstrāde tiek veikta ķirurgs melu atverot abscess, novadīšanu no dobuma un antibiotiku lietošanu.
 • Intraductal papilomas. Tas ir labdabīga audzējs, kas atrodas iedobumā piena kanālos. Viens simptoms šī slimība ir izskats krūtsgals asiņošanas, ar diezgan biezu konsistenci. Ārstēšana operative ar obligātu histoloģiskai izmeklēšanai noņemtā audu krūts.
 • Krūts Izdalījumi no krūtsgala - galvenais iemesls meklē mammologu
   vēzis. Slimība ir bez simptomiem uz ilgu laiku. Viena no pirmajām pazīmēm ir izskats asiņošana no krūtsgala uz skarto krūts. Bieži vien, bet in sieviete uz tām pašām krūtīm un parādīšanos tās biezākas mezglains audzēju pieaugumu. Daži pacienti sūdzas, ka viņiem sāp krūtsgals un novadīšanu no krūts, valkājot spontāns raksturs.
 • Pedžeta slimība. Šī slimība ir īpaša forma, krūts vēzis galvenokārt skar krūtsgals. Kad Pedžeta slimība ietekmē izskatu krūtsgals (ievilkšanas ievešana deformācijas), krāsu (tumšo toni vai apsārtumu). Bieži pacienti sūdzas, ka viņiem ir krūtsgals izdalījumi un sāpes jomā vai izrādās nieze, dedzināšana. Vēža ārstēšana Paget operative - noņemšana krūts (mastektomijas).

Izdalījumi no krūtsgala: ko darīt?

Ja jums atrast sev atdalītas no sprauslas, pārliecinieties, lai iet pie ārsta-mammologu. Par precīzu diagnostiku prasa laboratorijas un instrumentālo pārbaudi:

 • Ultrasonogrāfija (US) un piena dziedzeru;
 • Mammogrāfija;
 • Asins analīzes uz hormoniem;
 • Cytologic pētījums izrakstīšanas no krūtsgala.

Atcerieties, ka izskats jebkādu noplūdi no krūts, vienmēr prasa īpašu uzmanību un obligātu padziļinātu aptauju. Tas jo īpaši attiecas uz asiņošana no krūtsgala, kad tie parādās, ārstam ir jāsazinās tūlīt!

Яндекс.Метрика